Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на Мали за Гармин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карта на Мали за Гармин

    Бих бил благодарен на всички, които предложат как или от къде да си набавя карта на Мали за Гармин. Налага ми се служебно да се позастоя там а карти няма....

  • #2
    От: Карта на Мали за Гармин

    Ето от тук
    City Navigator East & West Africa NT 2016.10 не можеш ли да си извадиш пустото Мали?
    или от тук
    City Navigator East & West Africa NT 2016.10

    Коментар


    • #3
      От: Карта на Мали за Гармин

      За два месеца, просто не мърдай от хотела... Мисийка?
      Животът е харизан кон според мен...

      Теди

      Коментар


      • #4
        От: Карта на Мали за Гармин

        мисийка, ама ще се мърда доста... па у наше село БА още не са изобретили Джипиес-о

        Коментар


        • #5
          От: Карта на Мали за Гармин

          Сега да докладвам как си реших проблема

          След запитване Гармин официално ми отговориха че за Мали имат само базова карта, която не е достатъчно разработена. Това обяснява и защо във всичките версии, които са изложени на сергията им за Африка картата отсъства.

          Реших си въпроса с Опънстрийт мап, доста добра карта на Бамако и другите градове, подробности като хотели, болници, магазини, забележителности и доста добро представяне дори на сокаците из бедните квартали. Последния извод направих след консултация с човек, който дълго е пребивавал там. Картата подкарах с OSM+ за Андроид върху телефона си. Така че... Гармин отпада. Ако бях малко по-технически грамотен сигурно щях да подкарам картата и върху оригиналното устройство, ама ще си оставя тази задачка за там

          Коментар


          • #6
            От: Карта на Мали за Гармин

            Ама то няма какво да подкарваш толкова на Гармин устройство. Просто копираш картата в уреда или на СД картата и тя си тръгва. Доколкото помня ОSM не са заключени.
            Nothing comes from nothing...

            Коментар


            • #7
              От: Карта на Мали за Гармин

              Е те това ще го пробвам тези дни и ще напиша какъв е резултата.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X