Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЛК 120 КАРТА НА БЪЛГАРИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ТЛК 120 КАРТА НА БЪЛГАРИЯ

    Здравейте, купихме си Тойотата преди 2месеца , досега постегнахме това онова, та дойде ред и на навигацията....Колата е от Италия- ТЛК 120 2006г. и няма диск с карта за България....Мисля че имаше 8 диска, но не съм сигурен...Има карти за Германия,Италия и т.н., но за БГ разбира се няма.Та имам нужда от помощ, защото нищо не разбирам...От къде мога да изтегля такава карта или трябва да се купува от Тойота? Ако пък някой први такива карти да каже...
    Благодаря предварително!

  • #2
    От: ТЛК 120 КАРТА НА БЪЛГАРИЯ

    В продавалника като напишеш навигация,има доста обяви.Звъниш и се разбирате.

    Коментар


    • #3
      От: ТЛК 120 КАРТА НА БЪЛГАРИЯ

      Благодаря много, започвам да търся!

      Коментар


      • #4
        От: ТЛК 120 КАРТА НА БЪЛГАРИЯ

        Здравейте,намерих някакви дискове, но за да съм сигурен трябва да извадя стария....Но уви нещо не става....Намира се под седалката в дясно....Махнах капачето и опитах да отворя и да извадя диска,но уви....Има бутонче горе в дясно, но никак не може да изкара диска....Както и да опитвах да го натискам-не става. Колата на контакт и пак не става....Иначе старите карти са си ОК, само че са мнооого стари и няма България....
        Моля,ако някой знае или се е сблъсквал с това ,да ми пише!!!

        Коментар


        • #5
          От: ТЛК 120 КАРТА НА БЪЛГАРИЯ

          Доколкото си спомням, като натиснеш бутончето, трябва да го придвижиш наляво или надясно ( не помня). Ако си от София, звънни ми един телефон и може да се разберем, да минеш и да го погледнем.
          http://www.nakladkibg.com
          накладки, спирачни дискове, съединители

          088 8613380

          Коментар


          • #6
            От: ТЛК 120 КАРТА НА БЪЛГАРИЯ

            Ок,ще опитам...Натискам бутончето и придвижвам какво?....Самото бутонче ли? Или?
            Ако не се оправя ще звъня по телефона...
            Благодаря! Аз си помислих,че нещо не е наред...Дано да стане...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X