Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да поговорим за екстрите по нашите мотори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

    Този волтметър не ти ли вади очите в тъмното?
    Изглежда доста ярко и се обзалагам, че не се променя ако се стъмни
    Враг усраине

    Коментар


    • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

      Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
      Този волтметър не ти ли вади очите в тъмното?
      Изглежда доста ярко и се обзалагам, че не се променя ако се стъмни
      Не...свети си перфектно и нито денем нито нощем ми блести.Явно на снимката така изглежда...
      NISSAN FOREVER
      -----------------------------------------------------------------------------
      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

      Коментар


      • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

        И аз имах дилема с монтажа на моят ГПС и понеже и аз винаги карам с чанта на резервоара , реших че за да мога да го ползвам пълноценно ще го монтирам вляво . Сега не си виждам обортомера , обаче това не е болка за умиране . Дори и него не го гледам защото ползвам слушалка и ГПС ми говори директно в ухото . Дълго карах и се мъчех с моя стар Холукс в чанта на резервоара . Неудобството е че нито го виждах както трябва когато пече и нито можех да го чувам , а за да го чувам трябваше да го свързвам с кабел , да не говорим че за да го настройвам трябваше да спирам и го вадя от чантата .
        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

        Коментар


        • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

          Любашки ...... не забравяй тоя кЕтайски боклук в шкафа.
          Падне ли му батерията и .... МРЕ!
          Имам един такъв ... чисто нов .. донесоха ми го за съживяване .... ама и на мен ми писнА!

          Има си Гармински устройства за целта.
          Аз съм с Зумо 660 от повече от година ....
          Отделно се връзва с каска .. телефон и ко се сетиш ...
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

            Ами кЕтайски, ама го взех за 130лв., а зумото е 6-8пъти по-скъпо и...ще върши същата работа.Просто исках да мина на Igo, защото гарминския софтуер ме дразни и побърква на моменти.До преди месец си карах иначе с Cоlorado 300, който имам от както е излязал като модел.Върши работа, но...просто исках да сменя Гармин с IGO...Сега съм страшно доволен.Машинката също си работи перфектно.За батерията...ами когато не карам мотора ще го свалям/говоря зимно време основно, защото през останалото време всяка неделя задължително си минавам едни 250-400км. и той си се зарежда на мотора/ и ще го зареждам периодично.Забелязах, че батерията му си държи доста прилично.в смисъл, че на батерия производителя му дава около 3 часа време за работа, но в началото аз доста го човърках и като гледам дори и след втория час как индикацията му си оставаше пълна ми навява мисълта, че ще изкара и повече от въпросните 3 часа...
            То така или иначе...всички батерии искат периодично зареждане когато не се използват, с цел именно да се запазят.
            Поздрави!
            Последно редактирано от lubashki777; 18-10-17, 06:27.
            NISSAN FOREVER
            -----------------------------------------------------------------------------
            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

            Коментар


            • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

              Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
              Любашки ...... не забравяй тоя кЕтайски боклук в шкафа.
              Падне ли му батерията и .... МРЕ!
              Имам един такъв ... чисто нов .. донесоха ми го за съживяване .... ама и на мен ми писнА!
              Ееее не, не, не!
              Искаш да кажеш, че тъпото аки е толкова недоклатено, че си точи акумулатора на 100% и после не може да го вдигне ли?
              Никак не съм учуден всъщност,

              Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
              Ами кЕтайски, ама го взех за 130лв., а зумото е 6-8пъти по-скъпо и...ще върши същата работа....
              Ако горното е вярно и 13 не бих платил.
              Не че на зумо-то не съм му намирал кусури но никой от тях не е някаква такава фундаментална глупост.
              Но така и така пари са давани - горната информация е полезна за да не са направо изхвърлени.
              Враг усраине

              Коментар


              • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                ... и що не си ползвате телефоните?
                още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                Коментар


                • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                  А, некои си ги ползват.
                  Враг усраине

                  Коментар


                  • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                    Смисъл... как ползвате телефоните: на слушалка или ги гледате?
                    Публикувайте отговор

                    Коментар


                    • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                      Аз не го слушам (а може), само гледам. Инсталиран е с IGO, водоустойчив калъф и ...жуля
                      Е зареждането има недостатък, пак "гадното" слънце блести...

                      п.п. Имам и расова навигация, но 2 години отлежава в шкафа.
                      още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                      Коментар


                      • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                        Дискусия за това кой как предпочита да си ползва гъ-пъ-съ-то имаше по-нагоре в тази тема, мисля.
                        Този, който го наблюдава едва ли ще му пусне звука заради мнение тук
                        Враг усраине

                        Коментар


                        • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                          Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                          Дискусия за това кой как предпочита да си ползва гъ-пъ-съ-то имаше по-нагоре в тази тема, мисля.
                          Този, който го наблюдава едва ли ще му пусне звука заради мнение тук
                          Що бре, аз го слушам на слушалка и се оправям до адрес в града. Но открих, че един леферен калъф от Лидъл е също добро, когато е непознат извънграЦки път и редки тежки завои...
                          Публикувайте отговор

                          Коментар


                          • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                            Ми индивидуални навици са, на мен ми е безмислено да ми говори.
                            Първо, че ми прекъсва музиката, второ че е досадно и трето един поглед на картата ме ориентира повече, отколкото наставленията на каката, които обикновено не са казани на място.
                            И не на последно място пра-дядо ми лека му пръст е казвал:

                            "Жена се слуша САМО като те вика за ядене!"
                            Враг усраине

                            Коментар


                            • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                              Аз от стойката на "Туъртех" съм много доволен. Всичко си пасна добре и чантата на разервоара не пречи на видимостта.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Stoika gps.jpg
Прегледи:1
Размер:358.7 КБ
ID:5770900

                              Коментар


                              • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                                Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                                Ееее не, не, не!
                                Искаш да кажеш, че тъпото аки е толкова недоклатено, че си точи акумулатора на 100% и после не може да го вдигне ли?
                                Никак не съм учуден всъщност .... .... .
                                Батерията я извадих и я заредих на външно зарядно ...
                                Не тръгва буут. Не се разпознава от комп, от нищо ..
                                Буутващи карти .. кви се сетиш, дори му намерих фърмуера ...
                                НЕ!
                                А, и не си струваше дори и толкова занимавка!
                                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X