Обява

Свий
Няма добавени обяви.

nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

    Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
    Забелязах едни разлики при записването на тракове на nuvi 255. Ако пъво задам дестинация и после включа запис на трак по полския метод, след това при плейването на трака и поставяне на Stop ми показва, че почти всичко в трака е unknown - предпочитанията за отбягвания за най-бръзо време и т.н. Ако обаче първо дадеш запис на трак и после дестинация - тези неща ги дава като известни - какво се отбягва, най-бързо ли е избрано пр. По кой от двата начина е парвилно да записвам, за да няма проблеми после при вкарването в картата Събин.
    според мен - няма значение. Събин не го интересуват предпочитанията на маршрута, а координатите на точките и ако си излязал от асфалта , кога и къде по трака.
    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

    Коментар


    • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

      Така и не разбрах финално. Записвайки по метода със скритото меню -> Start Recording, противопоказната опция "Lock on Road" включена ли е, довеждайки до неизползваем записания трак?

      Коментар


      • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

        Първоначално публикуван от penkomitev Преглед на мнение
        Така и не разбрах финално. Записвайки по метода със скритото меню -> Start Recording, противопоказната опция "Lock on Road" включена ли е, довеждайки до неизползваем записания трак?
        Не е включена -> трака е "свободен" (т.е. не е привързан към нищо).

        Коментар


        • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

          Значи мога да пращам такива тракове .

          Коментар


          • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

            Първоначално публикуван от penkomitev Преглед на мнение
            Значи мога да пращам такива тракове .
            можеш
            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

            Коментар


            • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

              О.К. Здравеите на всички много четох ама много и така и не разбрах моето нуви 200 е с версия 5.00 от написаното в темата виждам ,че трябва да гледам тук ( <PartNumber>006-B0660-00</PartNumber>
              <SoftwareVersion>500</SoftwareVersion>

              <Description>nüvi 200</Description> ) но така и не видях някаде да пише за този модел кой от двата линка да сваля за да ми записва тракове животинчето.Моля някои да отвори дебелата врата пред мен Благодаря Ви.
              Напред и нагоре
              Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
              0886769809-Юлиян
              kiko00@abv.bg

              Коментар


              • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                Здравейте.От прочетеното научих как се сваля трак ,а как мога да кача трак на Нуви 255 и как мога да си пусна стар трак който да ползвам повторно защот Start Playback не е активeн а пък имам записани тракове в нувито.Също така неможах да се оправя с програмата wNutrak.
                Последно редактирано от ovibg; 23-09-09, 23:19.

                Коментар


                • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                  Първоначално публикуван от ovibg Преглед на мнение
                  Здравейте.От прочетеното научих как се сваля трак ,а как мога да кача трак на Нуви 255 и как мога да си пусна стар трак който да ползвам повторно защот Start Playback не е активeн а пък имам записани тракове в нувито.Също така неможах да се оправя с програмата wNutrak.
                  А защо не ти е активен Start Playback? Аз също съм с 255 и ще обменим опит.

                  Коментар


                  • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                    така и не разбрах колко дълак трак мога да записвам


                    мисалта ми е че четах някаде че започваш да записваш върху първоначалните точки ако надвишиш лемита така ли е или греша

                    Коментар


                    • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                      Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
                      О.К. Здравеите на всички много четох ама много и така и не разбрах моето нуви 200 е с версия 5.00 от написаното в темата виждам ,че трябва да гледам тук ( <PartNumber>006-B0660-00</PartNumber>
                      <SoftwareVersion>500</SoftwareVersion>

                      <Description>nüvi 200</Description> ) но така и не видях някаде да пише за този модел кой от двата линка да сваля за да ми записва тракове животинчето.Моля някои да отвори дебелата врата пред мен Благодаря Ви.
                      това е за теб:


                      http://e-trex.info/fw/nuvi/2xx/fw_nu...racklog_sd.rar


                      Първоначално публикуван от atanas_kosev Преглед на мнение
                      така и не разбрах колко дълак трак мога да записвам


                      мисалта ми е че четах някаде че започваш да записваш върху първоначалните точки ако надвишиш лемита така ли е или греша
                      грешиш.няма лимит, само свободната памет те ограничава. файловете не са големи и един трак варна-софия е по малко от 3мб
                      последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                      Коментар


                      • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                        Благодаря ти колега GADEV аз днес се справих сам и съм много доволен от себе си разбрах че най важното е да си упорит.
                        Сега има камери и улици в нашия раион които ги няма в картата на БГ и ще се опитам да изпратя траковете на Сабин за да се добавят към следващата му нова карта .Сега се уча да ги конвертирам и направо изтрещях от четене тук във форума но и това ще стане. Благодаря отново
                        Напред и нагоре
                        Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                        0886769809-Юлиян
                        kiko00@abv.bg

                        Коментар


                        • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                          Сега като разбрах как се забисват необходимите тракове ,още утре ще ида да картографирам едно селце до Мездра ,което го няма на картата и така ще се чувства супер като знам ,че съм помогнал.

                          Коментар


                          • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                            Първоначално публикуван от KUM4o Преглед на мнение
                            Сега като разбрах как се забисват необходимите тракове ,още утре ще ида да картографирам едно селце до Мездра ,което го няма на картата и така ще се чувства супер като знам ,че съм помогнал.
                            Колега, следва ли да разбирам, че си от района на Мездра? Ако това е така и не ти представлява проблем, би ли погледнал върху какво се трудим в темата "Спийд камери България". Имаме нужда от проверка на информацията в този район.
                            Garmin nuvi 765

                            Коментар


                            • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                              Първоначално публикуван от vtolev Преглед на мнение
                              Колега, следва ли да разбирам, че си от района на Мездра? Ако това е така и не ти представлява проблем, би ли погледнал върху какво се трудим в темата "Спийд камери България". Имаме нужда от проверка на информацията в този район.
                              Да от Мездра съм точно и ще погледна даже напоследък полицайте взеха да вардят на нови места и ще ги запаметя ,за да се обнови базата .

                              Коментар


                              • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                                Първоначално публикуван от KUM4o Преглед на мнение
                                Да от Мездра съм точно и ще погледна даже напоследък полицайте взеха да вардят на нови места и ще ги запаметя ,за да се обнови базата .
                                Би ли пуснал един пост в темата за "спийд камерите", за да можем да комуникираме от там. Тази тема не е мястото. Пускам ти един файл за "засадите" в област Враца.

                                Извинявам се на останалие колеги за офтопик поста. Надявам се да ме раберат.
                                Прикачени файлове
                                Garmin nuvi 765

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X