Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Range Rover P38A нова придобивка, и много работа за напред по него .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Range Rover P38A нова придобивка, и много работа за напред по него .

    Мда - ето колегите как са го решили - съвсем достатъчно.
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

    Коментар


    • #32
      От: Range Rover P38A нова придобивка, и много работа за напред по него .

      Добър ден !
      На мен все ми се струва че тежестта на гумата е огромна за да бъде издържана от само едно рамо . Това със 3-те болта не е лоша идея така се премахва ненужна тежест. Много мисля заключването към бронята ,какво ли не съм търсил във гугъл и нищо не ми хвана окото . Това е добро но не зная как да го намеря.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sMbHM.jpg
Прегледи:1
Размер:96.7 КБ
ID:5683366 Другият момент е че искам гумата да бъде центрирана на бронята така няма да закрива задният десен стоп. Това центриране предполага по дълго рамо което трябва да бъде подсилено доста. Както споменах бронята ще е подсилена максимално но няма да е стандартна силова или офроуд, просто ще служи за основа на механизъмът за гумата. Лошото е че много почнах да изоставам а след 2 седмици се отправяме към Украина .След неприятно преживяване изгубихме бебето и реших да заведа съпругата на гости до тяхните за да снеме малко депресията. Не са много километри само 1100 до там но трябва да ревизирам всичко ,да довърша инсталацията на 2-рият акумулатор . webasto-то ще го оставя за после че няма време. Шнорхелът е готов но и тои ще остане на втори план. За сега халогените ще бъдат поставени на импровизирана стойка ха оригиналната броня ,после вече на новата предна . Халогените са нужни наистина помагат . Така че за сега трябва да измисля бронята , захватът на гумата и най сложното заключването към бронята.
      о897ч87о3о

      Коментар


      • #33
        От: Range Rover P38A нова придобивка, и много работа за напред по него .

        Първоначално публикуван от krackman Преглед на мнение
        .......... захватът на гумата и най сложното заключването към бронята.
        Може и така: http://www.offroad-bulgaria.com/show...23#post2281223
        Land Rover Discovery:
        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

        Коментар


        • #34
          От: Range Rover P38A нова придобивка, и много работа за напред по него .

          Уникално добре завършена броня .Малко забавена но все пак перфектна. Въпросът ми е от какво използва заключването -малко повече инфо моля. И обяснете моля за бодитата кое за какво и кога? Благодаря предварително и лека вечер.
          о897ч87о3о

          Коментар


          • #35
            От: Range Rover P38A нова придобивка, и много работа за напред по него .

            Такива заключващи системи за канати се продават във фирмите за ремаркета и части за тях , потърсете в гугъл има доста предложения .
            2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
            ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

            Коментар


            • #36
              От: Range Rover P38A нова придобивка, и много работа за напред по него .

              Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
              Такива заключващи системи за канати се продават във фирмите за ремаркета и части за тях , потърсете в гугъл има доста предложения .
              Още преди 5 дни съм му изпратил ЛС с нужната информация, нека да си го погледне.
              Land Rover Discovery:
              - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
              Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X