Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ангренажен ремък за Дискавъри 200/300Tdi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ангренажен ремък за Дискавъри 200/300Tdi

    От вчера съм горд собственик на Дискавъри и като на всяка кола реших първо да сменя ремъка,Цената която ми дадоха от Мотопфое-Бургас е ремък139,22 обтегач 113,57 паразитна ролка 144,34 .Молбата ми е ако някои скоро е сменял ремък или има инфо за горните части да помага.Чесно ми се видя малко скъпо, реална ли е тази цена и дали има друга алтернатива?Благодаря предварително!
    _[img]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/img]_
    Disco 200 TDI

  • #2
    До: Ангренажен ремък за Дискавъри

    Честито! Със здраве да си го караш.

    Относно ангр. ремък, виж това:
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=18447

    Далечко ти е, но е почти 2 пъти по-евтино.

    Коментар


    • #3
      До: Ангренажен ремък за Дискавъри

      Честито!
      Аз също скоро станах собственик на LR - frelander и както трябва смених масло и ремък, но го направих в Мото Пфое. Там ми взеха 1200 лв. като 450 лв. ми сложиха за труд. Частите са много скъпи там.

      НЕ ПРАВИ ТАЗИ ГРЕШКА!!!

      Това е мое мнение.
      [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

      Коментар


      • #4
        До: Ангренажен ремък за Дискавъри

        Първоначално публикуван от clumber Преглед на мнение
        От вчера съм горд собственик на Дискавъри и като на всяка кола реших първо да сменя ремъка,Цената която ми дадоха от Мотопфое-Бургас е ремък139,22 обтегач 113,57 паразитна ролка 144,34 .Молбата ми е ако някои скоро е сменял ремък или има инфо за горните части да помага.Чесно ми се видя малко скъпо, реална ли е тази цена и дали има друга алтернатива?Благодаря предварително!
        Обади се до Дару кар, виж им цената на ремък и там каквото ти трябва и ако искаш ми се обади да ходя да ти ги купя и ще ти ги изпратя по Спиди.
        На мен Дару кар ми е наблизо (3 км - но за София си е близо).

        Като им се обаждаш нека номера на рамата е до теб - винаги го искат.
        Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
        LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
        Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

        Коментар


        • #5
          До: Ангренажен ремък за Дискавъри

          Първоначално публикуван от clumber Преглед на мнение
          От вчера съм горд собственик на Дискавъри и като на всяка кола реших първо да сменя ремъка,Цената която ми дадоха от Мотопфое-Бургас е ремък139,22 обтегач 113,57 паразитна ролка 144,34 .Молбата ми е ако някои скоро е сменял ремък или има инфо за горните части да помага.Чесно ми се видя малко скъпо, реална ли е тази цена и дали има друга алтернатива?Благодаря предварително!
          Според мен, като за цена за оригинални части е съвсем приемливо. Но все пак, в Дару (в София) вероятно ще е още по-евтино.

          Коментар


          • #6
            До: Ангренажен ремък за Дискавъри

            Ангренажен к-т/ремък+2та. броя ролки/ на Бритпарт -200лв. +двата пистови ремъка Gatеs 7PK1580-38,89лв./4РК1325-19,69лв.И още други неща но сменени в София.-MOTOEXPERT сервиз/Митко Fulda-та/.


            п.п. Цените са само на частите.
            Land Rover Discovery:
            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

            Коментар


            • #7
              До: Ангренажен ремък за Дискавъри

              Коя година е? Ако е 300 тди, има кит за верига, малко по-скъп, но доста по-траен... Разбира се, ако ти се пазарува от интернет...

              Коментар


              • #8
                До: Ангренажен ремък за Дискавъри

                Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                ..Ако е 300 тди, има кит за верига...
                А за 200тди има ли ?

                Коментар


                • #9
                  До: Ангренажен ремък за Дискавъри

                  Юни месяц и аз смених всички тези неща в МП Русе,ето и фактура.Обърни внимание за един час труд 30 лв.без ДДС.,а на Диско след 2004 г.44 лв с ДДС.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ангренажен ремък за Дискавъри

                    Иване, само не разбрах за кое Диско е тази фактура.
                    Това с ремонтираните скорости, дето го продаваш или някое друго?

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ангренажен ремък за Дискавъри

                      Да за същото говоря,само че още не го продадах,нещо няма мераклиии ,то за мен е по добре ,хич не ми се продава,тихо че само жената да не чуй.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ангренажен ремък за Дискавъри

                        Диското ми е 200тди,намерих местен търговец които утре се ангажира да ги достави, от тук се роди и следващият въпрос:Продават ли много ментета за модела?
                        _[img]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/img]_
                        Disco 200 TDI

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ангренажен ремък за Дискавъри

                          Ангренажен к-т + труд м.май'2007 390лв. - сервиза в Княжево / за 200 тди/. Както каза Румен / работил е в Дару Кар/ " До сега не съм виждал скъсан ремък на Дискавъри, само изпаднал от прецакан лагер. Диско-1 е с долен разпр.вал и подбива само повдигачите, което естествено не значи, че трябва да не се сменя ангренажа.
                          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ангренажен ремък за Дискавъри

                            Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                            А за 200тди има ли ?
                            май не...

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ангренажен ремък за Дискавъри

                              Ето какво се случва ако се скъса ремъка:

                              Последно редактирано от Lazar; 30-10-07, 08:35.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X