Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заваряване на дифа на уаз 469

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Заваряване на дифа на уаз 469

    Няма какво да ме знаеш, колега. Лаладжия съм аз. Имам към 50 картинки Turbo. От там черпя информация.
    Там е работата, че се напъвате да говорите глупости за най-великия джип, а всички знаете, че за нищо не става и за това сте толкова докачливи и агресивни. Преди 40 години може и да е бил върха на сладоледа, но "C'est la vie". И дори Путин не може да ви върне времето, но пък Чък Норис може!
    Не, не съм имал Уаз и не, не съм карал със заварен диф. Но не е нужно да си някакъв гений за да се сетиш, че това е простотия. Респективно - не е нужно да скачаш от покрив за да се сетиш какво ще стане. Който и да е автомобил със заден блокаж моментално дава информация за това. За да караш по този начин трябва да имаш доволен запас от мощност за да контролираш нещата с волана и газта. Нещо като ATV може би. Тая котва, обаче има толкова утрепан мотор, че освен когато спирате, педала винаги ви е в кишето. В процеса на разговора всички сектанти казахте това, което казах и аз, само че не ви е удобен начина по който се изразявам. Прочетете си собствените постове и замълчете, по-достойно е. Няма друг такъв интригант като мене, нали. Почивайте... в мир!
    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

    Коментар


    • #47
      От: Заваряване на дифа на уаз 469

      Тигър си,кефиш ме много.Защо да сме докачливи и агресивни,то Уаза,си е джип като джип,не комфортен ,прост и действаш безотказно,ремонтопригоден с чук,клещи и телоподаващо.Но пък всички машини от това време (60-70г)са били такива,и с толкова умрели мотори.И не е лошо да си купиш и някоя картинка още от дъвки турбо ,но с руска тематика,щото за това което пишеш ,въобще не си в час.

      Коментар


      • #48
        От: Заваряване на дифа на уаз 469

        Ей няма неосрана тема.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X