Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

    Звярът с ново окачване. Чака само шоковете. Коста се кани да ви отупа Вече е с фул хидро и независимо управление на задния мост. Стягайте се.


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10629662_10153604089793699_3435769855700222731_n.jpg
Прегледи:1
Размер:101.0 КБ
ID:5679440

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11995965_10153604089883699_8780060631052716313_n.jpg
Прегледи:1
Размер:92.8 КБ
ID:5679439
    Последно редактирано от Стоян Францов; 04-09-15, 18:37.

    Коментар


    • #17
      От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

      Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
      В другите класове е много по-интересно. А Сашо никой още не е успял да го измести от третото място в клас Стандартен. Сашо го чакам в Разград да покаже най-доброто от себе си. Само с 3 състезания продължава да е високо.

      Стандартен за първо място Камен и Милен,
      за 3-то място: Сашо, Гемакса, Миро и Бакшишите

      Модифициран за първо място Дани от Чипровци, Кристин и Дидоко
      за трето место се включват и: Динев, ако повярва пак в траяла, Кузманов, Павле, Радостин от Трудовец, Калпачки
      Брейййй,то голяма интрига се заформя значи?!
      Дано да е хубаво времето тази година.
      "АСК ЗАГОРА 4х4"
      0897937797....по всяко време!

      Коментар


      • #18
        От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

        Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
        Брейййй,то голяма интрига се заформя значи?!
        Дано да е хубаво времето тази година.
        Дано,защото от миналата година имам едно странно и леко смразяващо чувство в мен,когато стане въпрос за Разград4х4Екстрийм ....,съвсем леко доловимо е,но....
        Очаквам и някакви предложения за това,кой,как си представя зоните в отделните класове !
        Обмислят се няколко варианта,има вариант за кални и мокри зони,а има вариант и без кал и вода ???

        Коментар


        • #19
          От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

          Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
          Очаквам и някакви предложения за това,кой,как си представя зоните в отделните класове !
          Обмислят се няколко варианта,има вариант за кални и мокри зони,а има вариант и без кал и вода ???
          Ами Илияне,ако времето е като миналата година(не дай си боже) калните и мокри зони ще са неизбежни.
          "АСК ЗАГОРА 4х4"
          0897937797....по всяко време!

          Коментар


          • #20
            От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

            Не ,че съм и голям фен но пък без никаква кал ми се струва малко скучно да не говорим за публиката.На Зверино доста хора идваха при мен да ме питат къде има кал за да ходят да гледат там.Относно трудноста на зоните мисля ,че на Зверино бяха доста прилични поне в Модифициран.Като се замисля зоните миналата година ви бяха много добре подбрани.Успех в подготовката!

            Коментар


            • #21
              От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

              На Зверино зоните за модифициран на които бях съдия си бяха долу-горе добри, като имам забележка, че би трябвало да имапоне едно0две препятствия които се вземат на лебедка. Не, че е задължително, ама в сериозния офроуд лебедките са неизбежни.
              А уж траяла е еманацията(най-върховото изживяване) на офроуда.
              То на едно обикновено трофи не се минава без лебедки, камо ли на траял...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #22
                От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
                Относно трудноста на зоните мисля ,че на Зверино бяха доста прилични поне в Модифициран.Като се замисля зоните миналата година ви бяха много добре подбрани.Успех в подготовката!
                И в стандарт бяха добри. Сигурен съм че Илиян и целия оргатийм ще спретнат подобаващо закриване на шампионата.
                Успех и от мен.....чакаме го с нетърпение!
                "АСК ЗАГОРА 4х4"
                0897937797....по всяко време!

                Коментар


                • #23
                  От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                  Лебедката и пътеките в траяла не са най-важното. На Зверино така направихме трасетата. че да се видят пилотските умения. Калта не е задължителна, задължително е да има движение, а не носене на джипа по зоните.

                  Зоните миналата година бяха супер, аз от тях взех идеи тази година за Лазарово и Зверино. При подходящо време тези зони ще се харесат много, с удоволствиие бих ги карал пак.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                    Правилният избор е половината екипажи от клас да минават без лебедки.При ползването на пътеки може да се приложи доста творчество ,което е интересно за каране и гледане.
                    Коле остави лебедките на трофистите ,те са им любимите .
                    Тук там малко калчица не пречи ,но да се прекалява не е добре за траяла !Изключение евентуално може да има за Стандарт ,при които не може да се направят трудни /рискови/ препятствия ,заради липса на клетка.
                    Огледайте хубаво кой и с какво кара в отделните класове и направете преценка.
                    Това е моето скромно мнение ,успех в подготовката !

                    пп Много ми се кара вече ,но не знам дали ще успея да изляза от бокса ,пък и навигатор май няма да имам ...
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • #25
                      От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                      Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                      Правилният избор е половината екипажи от клас да минават без лебедки.При ползването на пътеки може да се приложи доста творчество ,което е интересно за каране и гледане.
                      Коле остави лебедките на трофистите ,те са им любимите .
                      Тук там малко калчица не пречи ,но да се прекалява не е добре за траяла !Изключение евентуално може да има за Стандарт ,при които не може да се направят трудни /рискови/ препятствия ,заради липса на клетка.
                      Огледайте хубаво кой и с какво кара в отделните класове и направете преценка.
                      Това е моето скромно мнение ,успех в подготовката !

                      пп Много ми се кара вече ,но не знам дали ще успея да изляза от бокса ,пък и навигатор май няма да имам ...
                      Ще те вземем веднага за съдия.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                        Отдавна ми се иска да споделя едно мое мнение по въпроса за клас прото.Мисля,че ако на машините със заден завиващ мост им се забрани да се ползва конкуренцията ще бъде по реална.Сигурно и други колеги ще пожелаят да се включат в този клас.Моля Ви споделете и Вашето мнение...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                          Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                          Отдавна ми се иска да споделя едно мое мнение по въпроса за клас прото.Мисля,че ако на машините със заден завиващ мост им се забрани да се ползва конкуренцията ще бъде по реална.Сигурно и други колеги ще пожелаят да се включат в този клас.Моля Ви споделете и Вашето мнение...
                          И аз съм навит да пробваме.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                            А бай Коста, който 2 месеца преправя завиването отзад. Незнам дали е много удачно.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                              Относно калта, мисля,че за клас прототип е напълно излишна, защото машините са незащитени от кал и всичко става неузнаваемо начело с пилота-спомнете си Самоков тази година!!! За завиващия заден мост трябва да се помисли добре, защото май ще отидем на четвърти клас, а нямаме достатъчно машини!!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                                Като не искате да се борите с машини ,които така или иначе имат заден завиващ мост , имате избор , просто се записвате в клас модифициран , там нямат право да им завиват задните гуми . Който го е страх от мечки не ходи в гората Защо да се поставят ограничения на добре направените машини ? Това не го разбирам аз , и се надявам бай Матьо да се е пошегувал , защото иначе излиза че го е страх от конкуренцията
                                2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                                ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X