Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Cherokee за първа кола?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Cherokee за първа кола?

    Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
    Ама Ванката не е казал, че има намерение да си ипотекира къщата та да може да си купи жипка !
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #32
      От: Cherokee за първа кола?

      Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
      Ама Ванката не е казал, че има намерение да си ипотекира къщата та да може да си купи жипка !
      2 врати и дизел като начало. Не, че е лоша кола, но не е това което търся .
      Вече може да се каже, че на 99% реших какво искам. Искам Рав4 от първите, дълга база с климатик. Доколкото намерих информация седалките падат като на Маздичката. От всички паркетници май е единствения фул тайм и май е с най-големи гуми. Единствено останаха някои въпроси относно автоматика, с муфа ли е или си е фул тайм.

      Покупката евентуално се отлага за след нова година, че мисля да ставам пак студент(магистратура) и трябва да видя как ще са финансите, ако изобщо започна да уча. Те и в момента са малко на ръба, та ще трябва да поспестя, отделно чакам да ми върнат едни пари.
      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
      Телефон - в профила!

      Коментар


      • #33
        Cherokee за първа кола?

        Това равче едва ли има повече душа от кията.
        Мисля са на кантар.
        Ако питаш мен между малки мотори около 2000 кубика избора е само дизел.
        И данъците не са в космоса и има живец
        За градски разход разликата между дизел и малък бензинов на газ в левчета няма да е голяма.
        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • #34
          От: Cherokee за първа кола?

          Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
          Искам Рав4 от първите, дълга база с климатик. Доколкото намерих информация седалките падат
          Перфектен, изключая удобството за спане - ще се чувстваш като котка върху радиатор, има леки неравности...

          Коментар


          • #35
            От: Cherokee за първа кола?

            В Гранда ми (2006-та) като бутна задните седалки, надувамемия ми дюшек (195х136) се събира перфектно. За разхода Чавдар е казал.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0376273415216838.JPG
Прегледи:1
Размер:154.9 КБ
ID:5677560
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • #36
              От: Cherokee за първа кола?

              Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
              В Гранда ми (2006-та) като бутна задните седалки, надувамемия ми дюшек (195х136) се събира перфектно. За разхода Чавдар е казал.

              [ATTACH=CONFIG]821159[/ATTACH]
              Да, но нямаш газов бидон в багажното..,а повечето които имат и не са го сложили на мястото на резервната гума, не биха могли да се възползват от пълния вътрешен обем на колата.
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • #37
                От: Cherokee за първа кола?

                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                Да, но нямаш газов бидон в багажното..,а повечето които имат и не са го сложили на мястото на резервната гума, не биха могли да се възползват от пълния вътрешен обем на колата.
                Факт!
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #38
                  От: Cherokee за първа кола?

                  Взел съм си голяма голяма кола единствено с цел да има място за всичкия рибарски и къмпингарски инвентар. Бутилки, субуфери и прочее фиксирани, големи камъни нямат място там
                  О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X