Обява

Свий
Няма добавени обяви.

дайхатсу фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: дайхатсу фероза

    Първоначално публикуван от буклас Преглед на мнение
    Извинете невежеството ми,ама как бележите определено нещо на снимката?Споделете че на мене не ми се отдава!
    С външна програма. Paint, Gimp, някоя онлайн услуга.
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #32
      От: дайхатсу фероза

      щракаш в/у снимката с десен бутон и там ти се отваря прозорче с :
      отвори, промени...ОТВОРИ С /щракащ върху него и се отваря ново прозорче с: фото, маикрософт...и
      PAINT рисунка с палитра и четка за рисуване и като щракнеш в/у тази иконка снимката ти отваря в нова страничка която е на малки квадратчета.Върху нея можеш да рисуваш, пишеш бележиш каато използваш инстументите най отгоре на страничката. Има молив /но рисува тънко/, ползвай четката за да се вижда това което бележиш , щракни и в/у палитрата с цветовете за да се вижда по ясно.Ако нещо не е ясно питай.

      Коментар


      • #33
        От: дайхатсу фероза

        Благодаря за подробното описание за отбелязване на детайли от снимки.Ще го изрепетирам и дано се оправя за да съм по полезен и на вас,колегите в бъдеще когато се наложи.Що се отнася за калъф за задната гума:-Влизаш в OLX(продавалник),раздел атомобили,подраздел АКСЕСОАРИ И КОНСУМАТИВИ,горе пишеш,"Калъф за задна гума" и ще ти излязат много обяви за калъфи.Току що си поръчах и аз защото ме подсети един от 12лв.от София-Илиянци.Другото което търсиш се казва "Инклинометър" и уплътнителни гуми ще си намериш като влезеш в Карс.бг или Мобиле.бг и потърсиш Джипове Дайхатсу Фероза но ще отбележиш"На части и ще ти излязат много.Там ще си намериш каквото търсиш ако тук някой колега случайно не ти намери!Между другото,аз търся джанти ако някой колега има нека се обади>

        Коментар


        • #34
          От: дайхатсу фероза

          Като чукна върху дадена снимка с десен бутон ми се отваря една таблица,на която пише:-Преглед на изображението,Копиране адреса на изображението,Запазване на изображението и т.н., но ням такива прозорци за които ми казвате.Уиндоуса ми 7.Нещо не правя както трябва явно!

          Коментар


          • #35
            От: дайхатсу фероза

            Първоначално публикуван от буклас Преглед на мнение
            Като чукна върху дадена снимка с десен бутон ми се отваря една таблица,на която пише:-Преглед на изображението,Копиране адреса на изображението,Запазване на изображението и т.н., но ням такива прозорци за които ми казвате.Уиндоуса ми 7.Нещо не правя както трябва явно!
            Пробвах и аз ...става върху твоя снимка , такава от форума първо трябва да я свалиш и после да рисуваш.
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • #36
              От: дайхатсу фероза

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00875.jpg
Прегледи:1
Размер:183.5 КБ
ID:5677302Ето снимка на багажника.
              DAIHATSU ФЕРОЗА 1.6 16V 0897968887

              Коментар


              • #37
                От: дайхатсу фероза

                Имам теглич,жироскопа или както се казва,за жило и уплътнителите трябва да проверя.

                Коментар


                • #38
                  От: дайхатсу фероза

                  Mилен Милчев как можем да се свържем за да се разберем за цени и прашане. Вибера ми е 0039/32 974 32032 или на скайп Валя Дилчовска

                  Коментар


                  • #39
                    От: дайхатсу фероза

                    Багажника е идеален, но немога да разбера как е захванат отзад, с пробиване на тавана или...
                    А и от каква кола е.

                    Коментар


                    • #40
                      От: дайхатсу фероза

                      трябват ми още рамо за задната чистачка, закопчалка за задед десен прозорец.

                      Коментар


                      • #41
                        От: дайхатсу фероза

                        Здравейте колеги ,
                        следващия месец и на моята фероза предстои смяна на масла.
                        Ако е възможно посочете моля, къде е точно пробката на скоростната кутия за наливане на масло -да не стане като на колегата, майстора да не знае какво прави. Посочете и на раздатката къде е пробката за наливане на масло.Благодаря ви предварително.
                        itana-христо тодоров

                        Коментар


                        • #42
                          От: дайхатсу фероза

                          От горната наливаш, от долната изтичваш. Ползва се ключ номер 24.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150921_185951.jpg
Прегледи:1
Размер:80.5 КБ
ID:5681919Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150921_190003.jpg
Прегледи:1
Размер:60.6 КБ
ID:5681920
                          0893966166- Димо Тодоров

                          Коментар


                          • #43
                            От: дайхатсу фероза

                            Здравей Димо,
                            благодаря за коректния отговор.
                            Джипчето ми е нова придобивка и по нататък може би ще питам за още неща непонятни за мен.
                            Придържам се към принципа което не разбирам не пипам-търся си специалиста.
                            поздрави
                            itana

                            Коментар


                            • #44
                              От: дайхатсу фероза

                              Първоначално публикуван от itana Преглед на мнение
                              Здравей Димо,
                              благодаря за коректния отговор.
                              Джипчето ми е нова придобивка и по нататък може би ще питам за още неща непонятни за мен.
                              Придържам се към принципа което не разбирам не пипам-търся си специалиста.
                              поздрави
                              itana
                              Здравей,много правилно, питаш и тогава пипаш. А за помоща нямаш ядове,ще помагаме с каквото можем.
                              0893966166- Димо Тодоров

                              Коментар


                              • #45
                                От: дайхатсу фероза

                                Здравейте, виждам че темата е стара, но ще питам! След ремонт на задният мост ми изчесна 4х4. Дали има общо или времето съвпада случайно, не знам. Когато е включено от ръчката и колата е вдигната с лява задня може да въртя предна дясна, но на терен - върти само задният мост. Те това е, ако някой знае...... ще се радвам на помощтта Ви.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X