Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко модела скорости и раздатки има на уаз.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колко модела скорости и раздатки има на уаз.

    Имам уаз 469 със бавни мостове,двигател 451 всичко си е базово за модела.Също така имам и ГАЗ 69 пак със бавни мостове двигател от варшава,но със скорости и раздатка от 469 до тук добре почти няма разлика освен двигателите,но и те са като обем и кс;почти еднакви но разликата е просто огромна във мощността от единия и другия.Със 69-та повече от 80км не-може даже и те са им много,но за сметка на това е просто уникално мощна на кръстовище си тръгвам спокойно на 2 бърза по черен път на бавните си карам на 3 бавна или 1-2ра на бързите.А 469-та 1-2 бавна и доста по пъргава в гората за асвалт не знам,че скоро я купих от военните и няма регистрация,ако може да разплетем от къде идва тази мощност във въртящ момент ли е или във скорости ще оставя на вас.

  • #2
    От: Колко модела скорости и раздатки има на уаз.

    На Уаз има 1 модел скорости и 1 модел раздатка ,които са свързани ! Според мен 69-ката е с по-аеродинамична форма и затова е резачка .

    Коментар


    • #3
      От: Колко модела скорости и раздатки има на уаз.

      Много е писано,но.На Уаз раздатката е с ПЧ-бавни-1.98.на Газ-2.78.<на бързите на Газката е 1.15,докато на Уаз е 1.00.Освен това мотора на Уаз е по-добър.Аз имам на Газкта скорости от Волга,и мотор от 2.9 който съм го тунинговал сам ,е с тях вече наистина е нещо друго.

      Коментар


      • #4
        От: Колко модела скорости и раздатки има на уаз.

        Явно голямата разлика е в двигателите.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X