Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почивка на яз.Калин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Почивка на яз.Калин

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SS856104.jpg
Прегледи:1
Размер:167.2 КБ
ID:5678510Според картата която е монтирана горе на Винчето целия път до там е извън територията на парка. Гледам , че границата върви през връх Голям Полич , Винчето , Калинини върхове и слиза към хижа Иван Вазов.
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #62
      От: Почивка на яз.Калин

      Национален парк Рила и Природен парк Рилски манастир са различни територии.

      Ето картата на ПП Рилски манастир

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:map-rilski-manastir.jpg
Прегледи:1
Размер:137.7 КБ
ID:5678520
      www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
      0898777327

      Коментар


      • #63
        От: Почивка на яз.Калин

        А аз мислех че се припокриват ...значи все пак е парк и може да има и частна собственност.
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #64
          От: Почивка на яз.Калин

          аз също бях до язовира преди два дни(понеделник)и беше спокойно разминах се само с едно такси и уазката която отиваше до х.иван вазов,но снимки като се приберем и приключим рило-родопската ни разходка

          Коментар


          • #65
            От: Почивка на яз.Калин

            Първоначално публикуван от akxel Преглед на мнение
            аз също бях до язовира преди два дни(понеделник)и беше спокойно разминах се само с едно такси и уазката която отиваше до х.иван вазов,но снимки като се приберем и приключим рило-родопската ни разходка
            Таксито беше горе и в неделя ...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SS856101.jpg
Прегледи:1
Размер:149.0 КБ
ID:5678953
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • #66
              От: Почивка на яз.Калин

              Момчета не гледайте карти и не слушайте достоверни източници, че пътят е купен. Този път е строен като частен(прочетете кога и от кой са строени вецовете и язовирите и ще се ориентирате), през комунизма всичко става държавно, и след това отново е върнат на собствениците. Няма никаква продажба, аренда, концесия или други подобни. А вече дали някой от нас ще допуска в частната си собсвеност да минават всякакви хора, това е личен избор.
              Иначе вчера бях там, слизахме и до карагьол, но пътя надолу е много зле и не е за всякакви джипове,много изровен на места има високи прагове, камъни и много остри завои.

              Коментар


              • #67
                От: Почивка на яз.Калин

                Малко снимки и от мен от миналото лято. Качихме се с Хонда сивик 98-ма 3-ма човека до Винчето.
                http://rajdane.com/2014/08/04/yazovi...-karagol-rila/
                Ако не е затворен пътят, става за всякаква лека кола. Това последното го казвам на колегите със стокови джипове, които се колебаеха дали могат да се качат.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X