Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WIN 10 - първи впечатления

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: WIN 10 - първи впечатления

    Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
    Десетки са, по нета има списък с домейните. Че се и менят.
    Има тулчета дето правят всичко това вместо теб, но според изпатили после ОС почва да работи зле.
    Ако ОС започне да работи зле, се даунгрейдва до версия 9, 8, 7, 6... 0. Като стигне 00, се изхвърля.
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • От: WIN 10 - първи впечатления

      На тази ОС 9 няма че било кахърно число, а за 5 и 5.1 е известно че работят.

      Коментар


      • От: WIN 10 - първи впечатления

        Заяждам се на дребно, но на тази ОС, освен 9, няма 7 и 8, както 1 и 2. А 5 е по-известна като 2000.

        Коментар


        • От: WIN 10 - първи впечатления

          Сложих си един Минт като втора система на домашния, да го поразуча, че то големи хвалби.
          Доколкото вдянах има си всичко, само трябва да търся кое каква работа върши спрямо аналога му в уиндоус.
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • Re: WIN 10 - първи впечатления

            Радо става си отвсякъде. Ако не ти трябва нищо специфично микро-софт си го ползвай със здраве. Ще забравиш кога си го инсталирал.

            Коментар


            • От: WIN 10 - първи впечатления

              Нищо специфично не използвам. Офисна работа-адобе,уорд,ексел,браузър,музика,филмче/като ме мързи/.
              Браузърите обаче в офиса ме дразнят-налага ми се да ползвам три броя. Така и не можах един да настроя един, така че през него да върша всичко-което най-вероятно е в мен проблема.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • От: WIN 10 - първи впечатления

                Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                ...
                Браузърите обаче в офиса ме дразнят-налага ми се да ползвам три броя. Така и не можах един да настроя един, така че през него да върша всичко-което най-вероятно е в мен проблема.
                Вината не е във вашият телевизор - проблема с браузерите си го има навсякъде...

                Коментар


                • От: WIN 10 - първи впечатления

                  Какъв по-точно ти е проблема с браузерите? Лично ползвам IE само за 3 сайта на държавната администрация и Хром за всичко останало, като хрома е заместваем кеф ти с FF, кеф ти с Opera.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: WIN 10 - първи впечатления

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Какъв по-точно ти е проблема с браузерите? Лично ползвам IE само за 3 сайта на държавната администрация и Хром за всичко останало, като хрома е заместваем кеф ти с FF, кеф ти с Opera.
                    Като ровя из сайтовете/около10/ и кадастъра,общината,вписвания,единия браузър ми сваля скица извадка в пдф,другия директно го отваря и мога да си "изрежа"справката с другия пък с един бутон ми сваля цяла обява а не само видимата на екрана част и т.н.
                    Направил съм си система бърза и удобна за мен/понеже информацията която трябва да обработя и систематизирам е огромна/ и почти не търся даден браузър дали го може и той. За едното с опера,другото хром,третото макстон...
                    Експлорера не съм го пипал почти никога даже и на първия си компютър. Виж си подписа.
                    Отделно от това сайтовете си сменят визията отвреме-навреме и наново,по друг начин. И цялата тая цигания е 20% от работата.
                    Сигурен съм че ако си ти ще омагьосаш единия с който работиш да го върши всичко, но аз нямам нерви и умения.
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • От: WIN 10 - първи впечатления

                      Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                      Виж си подписа.
                      Знам за подписа си, ама тия от държавната администрация не искат и да чуват, та без IE не мога да мина.

                      Даже за разкош повечето им сайтове са Java в браузер - възможно най-гламавата комбинация.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: WIN 10 - първи впечатления

                        Непрекъснато ме занимават,колеги,познати,родата със техните лаптопи и компютри.Основно нехардуерни проблеми,тука таме някой умиращ хард или захранване и най вече софтуерни,бавно " мислещи" или много пишещи процеси и от сорта.Това почна да ми отнема време и ресурси и затова перманентно им инсталирам линукси.Еми не се оплакват,и не ме занимават,и да ме занимават зная каква е причината.
                        Нищо хубаво не мога да кажа от милениума насам, незнам пристрастен ли съм болен или оздравял
                        Use since:
                        OpenBSD 3.x
                        FreeBSD 4.x
                        Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

                        Коментар


                        • От: WIN 10 - първи впечатления

                          Нищо ново не казваш, всички тия с проблемите някой "дето разбира" им е сложил и "настроил" Уиндоуса за това реват постоянно и безспирно.

                          А линукса просто "задобря", тоест погледна малко към негово Височество клиента = крайния потребител; щом дъщеря ми на 8 години когато беше си ползваше Дебиан с месеци смятай.

                          Един добре настроен Уиндоус за краен потребител на ниво тетка секретарка или геймър бие Линукса сутрин, обед и вечер седем дни в седмицата, и това го казвам като човек който си вадя хлябя доста години вече покрай *кс.

                          Първоначално публикуван от FreeBSD Преглед на мнение
                          Непрекъснато ме занимават,колеги,познати,родата със техните лаптопи и компютри.Основно нехардуерни проблеми,тука таме някой умиращ хард или захранване и най вече софтуерни,бавно " мислещи" или много пишещи процеси и от сорта.Това почна да ми отнема време и ресурси и затова перманентно им инсталирам линукси.Еми не се оплакват,и не ме занимават,и да ме занимават зная каква е причината.
                          Нищо хубаво не мога да кажа от милениума насам, незнам пристрастен ли съм болен или оздравял
                          Бъдете живи и здрави!

                          Коментар


                          • От: WIN 10 - първи впечатления

                            Абе който и да е бразуер, без достатъчно стриктно конфигуриран адблокер, ще влачи и ще дава проблеми...

                            Коментар


                            • От: WIN 10 - първи впечатления

                              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                              Нищо ново не казваш, всички тия с проблемите някой "дето разбира" им е сложил и "настроил" Уиндоуса за това реват постоянно и безспирно.

                              А линукса просто "задобря", тоест погледна малко към негово Височество клиента = крайния потребител; щом дъщеря ми на 8 години когато беше си ползваше Дебиан с месеци смятай.

                              Един добре настроен Уиндоус за краен потребител на ниво тетка секретарка или геймър бие Линукса сутрин, обед и вечер седем дни в седмицата, и това го казвам като човек който си вадя хлябя доста години вече покрай *кс.

                              Освен да ти ги препращам,да им ги настройваш добре и качественно ?
                              Аз хляба го спрях.Успявам да докарамза ракия ,пелин и бира,успешно ги комбинирам със свинЦко.

                              п.п И със този сървър какво стана дето го обеща
                              Use since:
                              OpenBSD 3.x
                              FreeBSD 4.x
                              Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

                              Коментар


                              • От: WIN 10 - първи впечатления

                                Първоначално публикуван от FreeBSD Преглед на мнение
                                Освен да ти ги препращам,да им ги настройваш добре и качественно ?
                                Аз хляба го спрях.Успявам да докарамза ракия ,пелин и бира,успешно ги комбинирам със свинЦко.

                                п.п И със този сървър какво стана дето го обеща
                                Изхвърлих за скрап над тон и половина ИТ оборудване, нямам нито време нито нерви да се занимавам да го пускам през ибей и т.н твърде много неща са и бяха супер тежки, само захранването на един енкложър сигурно е 200-300кг.

                                Оставих 20-30 сървъра но всички са над Г5, тоест Г5, Г6 и Г7 ако още търсиш ще пусна тема в Продавам, само кажи?
                                Бъдете живи и здрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X