Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Резевоар -предложения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Резевоар -предложения

    Карам на газ, искам да монтирам малък резервоар при двигателя, около 5 литра, моля дайте някакви идеи и предложения?
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

  • #2
    От: Резевоар -предложения

    От косачка BCS.
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #3
      От: Резевоар -предложения

      При двигателя,не е ли опасно?
      Бих потърсил друго място.
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • #4
        От: Резевоар -предложения

        Слагай какво ще му е -най много да се запалиш......
        Където не мога пеш продължавам с Уаза.
        Съдействие за закупуване на гуми с отстъпка срещу
        Съдействие на закъсали автомобили

        Коментар


        • #5
          От: Резевоар -предложения

          Моят е от стара нафтова печка, има си и нивомер, вградено кранче.

          Коментар


          • #6
            От: Резевоар -предложения

            Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
            Карам на газ, искам да монтирам малък резервоар при двигателя, около 5 литра, моля дайте някакви идеи и предложения?
            А защо при двигателя ? ....Аз си карам бензин в левия , а на местото на десния е газовата бутилка , събира 32...33 литра които ми стигат за 150 километра по пътя и за 120 за извън пътя.
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • #7
              От: Резевоар -предложения

              [QUOTE=Emil_Pz;2808277]Моят е от стара нафтова печка, има си и нивомер, вградено кранче
              + 1

              Коментар


              • #8
                От: Резевоар -предложения

                При двигателя хич не е добре. Като напънеш УАЗа там бензинът кипва в помпата, нищо не му пречи да заври и в целия резервоар.

                Коментар


                • #9
                  От: Резевоар -предложения

                  Има един сайт - лодки на вода, виж там има такива с разнообразни размери. Друг вариант е от косачки, култиватори, а та не забравяме и добрият стар Трабант, само че неговият е 20 литров.
                  Тел. 0889531237

                  Коментар


                  • #10
                    От: Резевоар -предложения

                    Първоначално публикуван от kristiano83 Преглед на мнение
                    Има един сайт - лодки на вода, виж там има такива с разнообразни размери. Друг вариант е от косачки, култиватори, а та не забравяме и добрият стар Трабант, само че неговият е 20 литров.
                    !
                    Доказан с времето си е резервоара от Трабант- 24 литров,неръждавейка
                    Последно редактирано от белята; 12-08-15, 14:44. Причина: кривопис
                    Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Резевоар -предложения

                      Трабантовият резервоар не е неръждаем. Това че рядко ръждясва е факт и се дължи на това че се харчи от дъното и не задържа вода.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Резевоар -предложения

                        Най-евтино ще ти е да преправиш метална туба за бензин.
                        Но при мотора резерватива място няма.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #13
                          От: Резевоар -предложения

                          Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                          Карам на газ, искам да монтирам малък резервоар при двигателя, около 5 литра, моля дайте някакви идеи и предложения?
                          Нaпрaвих си нa Фронтерaтa от метaлнa тубa 10л.ичa място и зa 20.Отдолу сa обaче нa мястото нa оригинaлния,бутилкaтa е 50л.и е изтегленa мaксимaлно нaзaд,между нея и зaдният мост нa тяснaтa стрaнa и нaпречно е тубaтa резервоaр с всичките гърловини,отдолу всичко съм покрил с щит нaпрaвен от стaрият плaстмaсов резервоaр.Тaкa е от 3години всичко е много високо ,a е и тествaно нa гaдни терени и удaри,последният удaр беше в съботa през еднa грaмaдa от грaмaдни кaмъни в тревaтa до връх "Тодорини кукли "в Бaлкaнa,кaто слезнaх дa огледaм зa щети нямaше никaкви,a кaмъните ги бях изрaвнил,последно удaри в щитa и тегличa.Във рaзделa Фронтерa някъде имa снимки,aко искaш ще ти кaчa нови ,но петък,щото съм комaндировкa.
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Резевоар -предложения

                            Карам на газ, 70 л. бутилка, преди бях с оригиналния резервар, отрязан /скъсен/ на около 20 л. Но почти винаги газта свършваше в баир и ми трябваха минимум 5 л. да подкача, мъка.
                            Сега съм с резервар от пожарогасител 2 л. точно зад левия фар, идеално е, с 200 грама подкачва веднага, но тези два литра са много малко, поне 4-5 трябва да са.
                            "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                            Коментар


                            • #15
                              От: Резевоар -предложения

                              Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                              Карам на газ, 70 л. бутилка, преди бях с оригиналния резервар, отрязан /скъсен/ на около 20 л. Но почти винаги газта свършваше в баир и ми трябваха минимум 5 л. да подкача, мъка.
                              Сега съм с резервар от пожарогасител 2 л. точно зад левия фар, идеално е, с 200 грама подкачва веднага, но тези два литра са много малко, поне 4-5 трябва да са.
                              Жокер ...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка1075.jpg
Прегледи:4
Размер:175.0 КБ
ID:5675761
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X