Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Качествено тапициране на волан в западна София? По възможност не с "кожа на клиента".

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Качествено тапициране на волан в западна София? По възможност не с "кожа на клиента".

    Волана на Тераното бавно но славна сдава, започна да цапа (до някъде по моя вина) и т.н.

    Ако сте ползвали такава услуга и сте доволни, споделете някакви координати. Дружба, Младост и други райони на София са ми малко терсене за стигане поради крайна липса на време, та е желателно да е нещо в западната част на София - всичко на 20-ина минути път от Опълченска и Сливница е приемливо като дестинация.

    Естествено и цената е от значение, но не е на първо място. Важното е интервенцията да е качествена и най-вече трайна.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

  • #2
    От: Качествено тапициране на волан в западна София? По възможност не с "кожа на клиен

    Присъединявам се към питането. И мен ме интересува.

    Коментар


    • #3
      От: Качествено тапициране на волан в западна София? По възможност не с "кожа на клиен

      Жалко че сте много далеч ! В Казанлък има прекрасен маистор за тази работа,кара такси който и таксиджия да попитате веднага го издирва идва с таксито и за десетина минути работата е свършена. Ако имате път насам нямате проблем цената е около 20лв.
      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • #4
        От: Качествено тапициране на волан в западна София? По възможност не с "кожа на клиен

        Тия ги хвалят тук във форумЪт http://slaviauto.com/services/volani/
        Последно редактирано от Ясен; 04-08-15, 15:32.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          От: Качествено тапициране на волан в западна София? По възможност не с "кожа на клиен

          Махане на старата кожа, кроене, шиене, лепене.... за 10 минути и 20 кинта???

          Имам предвид нещо такова (като изключима карбона и шарениите):
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:027510416.jpg
Прегледи:1
Размер:69.6 КБ
ID:5674671
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            От: Качествено тапициране на волан в западна София? По възможност не с "кожа на клиен

            Мерси, Боголюбе. Това ми е супер удобно. Ще намина да ги преслушам тия дни.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: Качествено тапициране на волан в западна София? По възможност не с "кожа на клиен

              Вилнер. Нещто двестатина лева ми се въртеше като цена. Качеството е добро ама е некадеси.

              Иначе за Красно Село съм чувал че има тапицери дето я правят тази работа.
              Последно редактирано от vas33; 04-08-15, 15:46. Причина: пояснение
              Land Rover Discovery
              Където е текло пак ще тече ...

              Коментар


              • #8
                От: Качествено тапициране на волан в западна София? По възможност не с "кожа на клиен

                http://avtotapiceri.com/index2.phpСрещу 100 лв ми направиха волана от 1 парче естествена кожа-изпратих волана с куриер,и после си го получих в идеално състояние и съм много доволен

                Коментар


                • #9
                  От: Качествено тапициране на волан в западна София? По възможност не с "кожа на клиен

                  За западна София не знам, но в Горубляне има един много добър. Тази година съм правил два при него. Естествена кожа -80лв.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Качествено тапициране на волан в западна София? По възможност не с "кожа на клиен

                    Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                    За западна София не знам, но в Горубляне има един много добър. Тази година съм правил два при него. Естествена кожа -80лв.
                    Аз там съм правил няколко.. На същата цена..
                    Първия беше преди десетина години. Перфектен!

                    Съфорумник може да потвърди, след като купи колата от мен.
                    Друг съфорумник, който ме прати там, също може да каже една добра дума.

                    Когато си правих първия волан - трябваше да ходя в София за очна интервенция.
                    Уговорих се с хората - нося ви нещо, дето, като го направите, няма да ви видя работата. Направете го, така, че да ми хареса, като прогледна.

                    Перфектна работа!!!

                    Сега не бих отишъл чак там, защото имам съсед, който се справя отлично с такива задачи, ама ми е на три етажа разстояние, а не на 150 км.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Качествено тапициране на волан в западна София? По възможност не с "кожа на клиен

                      Къде е този в Горубляне?
                      Cherokee WJ 4.0L- NP242
                      Honda Africa Twin XRV 750

                      Коментар


                      • #12
                        От: Качествено тапициране на волан в западна София? По възможност не с "кожа на клиен

                        в "мотописта" зад бившия магазин на Пежо са ми правили волана 80-100 лв и седалки са ми поправяли

                        Коментар


                        • #13
                          От: Качествено тапициране на волан в западна София? По възможност не с "кожа на клиен

                          ул. Ген. Липранди №21

                          1510 София, жк Хаджи Димитър, Подуяне

                          Зад църквата на гърба на блока,4-5 волана там направени последните 2 останали при мен- на паджерото-сива кожа/сива кожа с перфорация-120 /ако беше без перфорираната щеше да е 100/,голф 3-черна кожа/черна кожа с перфорация-120 /ако беше без пефокожата пак 100/
                          мога да ги покажа ако искаш на живо.....
                          Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                          Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                          Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                          Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                          Коментар


                          • #14
                            От: Качествено тапициране на волан в западна София? По възможност не с "кожа на клиен

                            Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                            Къде е този в Горубляне?
                            Ето тук .

                            Коментар


                            • #15
                              От: Качествено тапициране на волан в западна София? По възможност не с "кожа на клиен

                              Някой да сподели за същата услуга, но в Пловдив ?
                              Газ 69 2.4i
                              Густо майна, пътят свърши !!!
                              GSM: О895 7О6О59

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X