Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследенПоследен
Резултати 21 до 40 от 46

Тема: Качествено тапициране на волан в западна София? По възможност не с "кожа на клиента".

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    13,395
    Точки (при гласуване)
    33

По подразбиране От: Качествено тапициране на волан в западна София? По възможност не с "кожа на клиен

Цитат Мнение на sparkybg Преглед на публикациите
    Пък и калъф не искам. Искам максимално близък до заводския вид, тоест кожа + перфорирана кожа.
    ...
    Просто искам да го направи професионално човек, дето с това се занимава. Аз нито имам времето, нито ще постигна същия ефект, даже и някой да ми го скрои.
    Особено ако имаш такива ... издутини ли, как се наричат тези гъзарски форми на волана снимката, с калъф няма да стане.
    Ситуация с Сочи не выглядит для нашего общества как «позорно повели себя в 2014 и теперь наказаны», а как «успешно грабанули магазин в прошлый раз, а они, гады теперь охрану поставили».

sparkybg е онлайн
    Спартак Тимчев
    Старши участник | ОС || СзО || +ПЛ || ТП || ДВиП |* МСС *
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    31,483
    Точки (при гласуване)
    62

По подразбиране От: Качествено тапициране на волан в западна София? По възможност не с "кожа на клиен

Издутините са си същите. Разликата между моя и тоя на снимката е само в ербега.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

Място
    София
    Публикации
    2,226
    Точки (при гласуване)
    13

Нямам ник'ви грижи с махането на волана. Упражнението вече е правено и инструментите са налични.

Пък и калъф не искам. Искам максимално близък до заводския вид, тоест кожа + перфорирана кожа.

Почти като този, ама по-стария модел:
    Прикачен 817954

Нямаше и да се разправям, ама при последното ходене до морето от потта кожата се беше размекнала, а ръката ми беше черна. Преди година-две позлвах някакви мокри пърпички за почистване и от тогава се появиха тия грижи. Преди това пак си беше поизгорял и пообелен, но нищо повече от това.

Просто искам да го направи професионално човек, дето с това се занимава. Аз нито имам времето, нито ще постигна същия ефект, даже и някой да ми го скрои.
    Отивай там, където те изпрати Veni 1 и после пиши, ок? Може и снимка да постнеш.
    много автомати-слаби резултати!:)

sparkybg е онлайн
    Спартак Тимчев
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    31,483
    Точки (при гласуване)
    62

В Горубляне малко трудна работа, ама ще видим. Вече имам 3-4 варианта, остава да го махна и занеса.

Със сигурност ще има снимков мат'рял след това.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

Място
    Пловдив
    Публикации
    7,857
    Блог Публикации
    5
    Точки (при гласуване)
    29

Цитат Мнение на Veni1 Преглед на публикациите
    Аз там съм правил няколко.. На същата цена..
    Първия беше преди десетина години. Перфектен!

Съфорумник може да потвърди, след като купи колата от мен.
    Друг съфорумник, който ме прати там, също може да каже една добра дума.

Когато си правих първия волан - трябваше да ходя в София за очна интервенция.
    Уговорих се с хората - нося ви нещо, дето, като го направите, няма да ви видя работата. Направете го, така, че да ми хареса, като прогледна.

Перфектна работа!!!
    Цитат Мнение на mbenz Преглед на публикациите
    Отивай там, където те изпрати Veni 1 и после пиши, ок? Може и снимка да постнеш.
    Точно ти ме прати при тия експерти, и отново ти благодаря за това.
    LZ1VEN Ако знаеш къде да прочетеш нещо, значи вече си го чел.
    Mitsubishi Pajero 2800 LWB off-road beast
    Toyota RAV 4.2 2000 LWB - city car
    Driving experience - since 1976

Място
    София
    Публикации
    548
    Точки (при гласуване)
    9

Нямам ник'ви грижи с махането на волана. Упражнението вече е правено и инструментите са налични.

Почти като този, ама по-стария модел:
    Прикачен 817954

Нямаше и да се разправям, ама при последното ходене до морето от потта кожата се беше размекнала, а ръката ми беше черна. Преди година-две позлвах някакви мокри пърпички за почистване и от тогава се появиха тия грижи. Преди това пак си беше поизгорял и пообелен, но нищо повече от това.

Там където аз ти препоръчах,ме предупреждават изрично по няколко пъти,всеки път като ми правят волан,никога ама никога да не се ползват мокри кърпи за чистенето му!!!!
    Pajero 2 LHD/LWB,3.5 V6/1997/208hp/LPG
    VW Golf III Cabrio 1.9 TDI/1997/110hp
    Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
    Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp

sparkybg е онлайн
    Спартак Тимчев
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    31,483
    Точки (при гласуване)
    62

Цитат Мнение на svjokera Преглед на публикациите
    Там където аз ти препоръчах,ме предупреждават изрично по няколко пъти,всеки път като ми правят волан,никога ама никога да не се ползват мокри кърпи за чистенето му!!!!
    Ние това много добре го знаеме.... вече. То по трудния начин го разбираш най-добре.

Място
    София
    Публикации
    552
    Точки (при гласуване)
    8

Да на спиците остава ръбче. Но честно казано като усещане и комфорт това изобщо не влияе. А и ако не го търсиш няма да го забележиш. За мен лично съотношението цена полза от тоя ти калъф е най-голямо.

sparkybg е онлайн
    Спартак Тимчев
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    31,483
    Точки (при гласуване)
    62

Не говорим за полза а за лигавщина. Просто ме дразни в сегашния си вид.

Място
    София
    Публикации
    1,752
    Точки (при гласуване)
    9

Това в Горубляне... не ми се отваря линка,да видя същото ли е,но ако е при едни тапицери,които са в един стопански двор на някаква фирма,аз съм крайно недоволен. Преди повече от 6,7 години тапицирах волан там,на един мерцедес,и не знам тапицера или кой е далтонист,но ми напраска една синя кожа,за която тотално твърдеше,че била черна. Да не говорим,че като качество стана ужасно,волана стана един дебел,на 190-тките и без това е като геврек на камион,а после стана... мани мани. Не бих повторил.

Място
    София
    Публикации
    2,226
    Точки (при гласуване)
    13

Цитат Мнение на Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на публикациите
    Това в Горубляне... не ми се отваря линка,да видя същото ли е,но ако е при едни тапицери,които са в един стопански двор на някаква фирма,аз съм крайно недоволен. Преди повече от 6,7 години тапицирах волан там,на един мерцедес,и не знам тапицера или кой е далтонист,но ми напраска една синя кожа,за която тотално твърдеше,че била черна. Да не говорим,че като качество стана ужасно,волана стана един дебел,на 190-тките и без това е като геврек на камион,а после стана... мани мани. Не бих повторил.
    Тц-не са тези!
    много автомати-слаби резултати!:)

Място
    София
    Публикации
    841
    Точки (при гласуване)
    12

Ето какво направиха момчетата в Горубляне
    Име:  uploadfromtaptalk1439877490979.jpg
Прегледи: 759
Размер:  81.7 КбИме:  uploadfromtaptalk1439877509476.jpg
Прегледи: 759
Размер:  83.1 КбИме:  uploadfromtaptalk1439877536297.jpg
Прегледи: 762
Размер:  113.8 КбИме:  uploadfromtaptalk1439877558539.jpg
Прегледи: 756
Размер:  93.5 КбИме:  uploadfromtaptalk1439877574291.jpg
Прегледи: 757
Размер:  97.4 Кб
    Cherokee WJ 4.0L- NP242
    Honda Africa Twin XRV 750

sparkybg е онлайн
    Спартак Тимчев
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    31,483
    Точки (при гласуване)
    62

Днес оставих волана и двата сенника за тапициране. Човека е близо до Гоце Делчев и България. До края на седмицата ще са готови и ще споделя резултат и контакти. Каза че кожата си е за автомобилни приложения, така че ще е и трайно. 100 кинта волан и по 20 за сенниците. Правят всичко (тавани, седалки, табла, кори), и са 3-ма, или поне толкова видях в "цехчето".

Място
    София
    Публикации
    64
    Точки (при гласуване)
    9

Моля после да споделиш мнение от работата, че са ми наблизо
    Благодаря предварително!
    Range Rover Classic '94 300Tdi

sparkybg е онлайн
    Спартак Тимчев
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    31,483
    Точки (при гласуване)
    62

Като са ти наблизо, направо иди. Там ще има какво да видиш.
    Ей тука са:
    https://www.google.bg/maps/place/42%...s0x0:0x0?hl=en

Моите неща ще са готови днес или утре. Както вече писах, със сигурност ще постна снимки.

Място
    София
    Публикации
    64
    Точки (при гласуване)
    9

Мерси още веднъж!
    Минавал съм покрай тях, но просто защото нямах някакво впечатление и затова не съм се заинтересувал в детайли
    Range Rover Classic '94 300Tdi

sparkybg е онлайн
    Спартак Тимчев
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    31,483
    Точки (при гласуване)
    62

Както обещах, ето и снимки. За мен си е перфектен. Разликата спрямо оригинала е предимно в матовата кожа:
    Име:  20150917_191115.jpg
Прегледи: 550
Размер:  158.0 Кб Име:  20150917_191127.jpg
Прегледи: 544
Размер:  155.2 Кб Име:  20150917_191134.jpg
Прегледи: 546
Размер:  138.2 Кб Име:  20150917_191143.jpg
Прегледи: 546
Размер:  105.5 Кб Име:  20150917_191209.jpg
Прегледи: 543
Размер:  160.9 Кб Име:  20150917_191157.jpg
Прегледи: 545
Размер:  144.7 Кб Име:  20150917_191229.jpg
Прегледи: 542
Размер:  145.6 Кб Име:  20150917_191243.jpg
Прегледи: 543
Размер:  154.4 Кб

Място
    Пловдив
    Публикации
    6,431
    Точки (при гласуване)
    18

Само аз ли невиждам снимките
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 г.
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/
    Сот Систем ЕООД

Място
    София
    Публикации
    58
    Точки (при гласуване)
    3

Виждат се...а е станало и доста добро изпълнение!

sparkybg е онлайн
    Спартак Тимчев
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    31,483
    Точки (при гласуване)
    62

Аз ги виждам и от телефона.

Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследенПоследен

Сходни теми

1. Продавам: 2 бр. подглавници EONON C1037 9" LCD DVD Player (черна кожа)
    От veskom във форум Архив
    Отговори: 2
    Последно мнение: 27-03-12, 23:17
  2. Отговори: 14
    Последно мнение: 10-03-11, 16:16
  3. "Предимството" на десния волан :(
    От Jivko във форум Връзки (links) към външни сайтове
    Отговори: 1
    Последно мнение: 01-09-10, 16:26
  4. Проблем с: "Blue Tooth" връзка между "Garmin Nuvi 760" и "Nokia N95 8Gb".
    От tuningmania във форум Автомобилни навигатори
    Отговори: 9
    Последно мнение: 30-07-09, 12:28
  5. Проблем с: "Blue Tooth" връзка между "Garmin Nuvi 760" и "Nokia N95 8Gb".
    От tuningmania във форум Автомобилни навигатори
    Отговори: 0
    Последно мнение: 23-08-08, 10:20

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •