Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип за лек оффроуд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Джип за лек оффроуд

    Извини ме тогаз - в грешка съм бил... Посипвам си главата с пепел виртуална...
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

    Коментар


    • #32
      От: Джип за лек оффроуд

      Пенчо и оня колега с Volvo-то на всички във форума им е ясно какво ще препоръчат във всяка тема.

      Коментар


      • #33
        От: Джип за лек оффроуд

        Първоначално публикуван от tsvetljak Преглед на мнение
        ...А някой мнение за опел фронтера? Доста е височък.
        Фронтерата определено не става.... за лек офройд ...
        Иначе сериозно погледнато Фруктиса е парт тайм и, ако наистина те интересува има бая изписано - потърси и ще намериш
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • #34
          Джип за лек оффроуд

          С оглед на бюджета
          Като че ли на цена 3-4000 лв предлагането е меко казано скромно.
          Има рено сценик 4х4 бензинови че и с климатик са.
          За асфалт и леко снежно/черно бива.
          Вероятноста да се намери читаво не е малка.
          Сигурно ще гори максимум 10 газ извънграда.
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • #35
            От: Джип за лек оффроуд

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic
            Абе, да си взима човекът едно "Гранд Чероки" и всичко е тоК.
            Смотан веосмак или трошащ се дизел или разпадащи се ск кутии и раздатки че ако се вярва на писанията тия нямат читаво нищо
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #36
              От: Джип за лек оффроуд

              едно сантасе препоръчвам аз

              Коментар


              • #37
                От: Джип за лек оффроуд

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Смотан веосмак...
                Давам ти една година да стигнеш до тук: 1, респективно до тук: 2 освен ако тайно не си извършил вече пОрцедурата.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #38
                  От: Джип за лек оффроуд

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Давам ти една година да стигнеш до тук: 1, респективно до тук: 2 освен ако тайно не си извършил вече пОрцедурата.
                  Бате шефе, когато аз съм сменял мотори на г-та тия двамата са ходили прави под масата

                  А и за черокито нищо лошо не съм казал, дип мама кара таково (щото си е голямо женско комби), ама това се пише из форумът
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #39
                    От: Джип за лек оффроуд

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    А и за черокито нищо лошо не съм казал, дип мама кара таково (щото си е голямо женско комби), ама това се пише из форумът
                    Не четеш Фнимателно съответния за това раздел на ФорумЪт. Да взима човекът едно бензиново ZJ или XJ 4литАра за тия пари, да се види у кола за прибиране във вилна зона.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #40
                      От: Джип за лек оффроуд

                      Колега, питай у друг форум.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Джип за лек оффроуд

                        Във всяка една такава тема, разбирам, че "джипка" парт тайм, не може да се кара през зимата. Имах 2 такива и май общо ги карах 4 зими. Единият, който купи вотрата и той постоянно разбира, че тя не върви зимата.
                        Кольо, кажи си го, че форд/нисана не върви зимата, витарата и тя.
                        Поздрави на всички!
                        RAV 4
                        F650GS

                        Коментар


                        • #42
                          От: Джип за лек оффроуд

                          Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                          Във всяка една такава тема, разбирам, че "джипка" парт тайм, не може да се кара през зимата. Имах 2 такива и май общо ги карах 4 зими. Единият, който купи вотрата и той постоянно разбира, че тя не върви зимата.
                          Кольо, кажи си го, че форд/нисана не върви зимата, витарата и тя.
                          Поздрави на всички!
                          Кара се на общо основание. Но все пак за целите на употреба:
                          Първоначално публикуван от tsvetljak Преглед на мнение
                          Семейство с малки деца сме, живеем на място, където няма лекар наблизо. Трябва ни нещо надеждно, а не газария. Благодаря на всички Ви предварително!
                          По-добре да не му мислиш кога да включиш или изключиш, пък не дай Боже да има и хъбове...
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #43
                            От: Джип за лек оффроуд

                            [QUOTE=Bogoljub Gagic;2806216

                            По-добре да не му мислиш кога да включиш или изключиш, пък не дай Боже да има и хъбове...[/QUOTE]

                            Това с "немисленето" хич не ми допада.
                            Некой китаец да ми натиска педалите - за сега не бих си го причинил.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Джип за лек оффроуд

                              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                              Това с "немисленето" хич не ми допада.
                              Некой китаец да ми натиска педалите - за сега не бих си го причинил.
                              Какви педали ? Още малко ще кажеш, че предпочиташ несинхронизирана скоростна кутия, превключвана с "двойно амбриране". За автоматик ясно, че ще го оплюеш, остава за ръчните хъбове някое похвално слово да изречеш ? И най-добре се пали с манивела. К`ви са тия стартери, к`ви са тия ненадежни електрики, нали ?
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • #45
                                От: Джип за лек оффроуд

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Какви педали ? Още малко ще кажеш, че предпочиташ несинхронизирана скоростна кутия, превключвана с "двойно амбриране". За автоматик ясно, че ще го оплюеш, остава за ръчните хъбове някое похвално слово да изречеш ? И най-добре се пали с манивела. К`ви са тия стартери, к`ви са тия ненадежни електрики, нали ?
                                За кой ли път те поканвам за пробна возия? Ама защо нещеш?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X