Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз вече си имам уаз

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз вече си имам уаз

    Това БМВ как се води по сайтовете за части?

    Коментар


    • От: И аз вече си имам уаз

      Този пост няма общо със термостата но пак добра кръстоска от бмв,волга и уаз ,ако ви загрева уаза летно време и по пътя и по баирите и няма радятора дифозиор взимате перка от бмв е36 11 лопатки без виското продават ги по 10,15 лева перка после ламарината от волгова пластмасовата перка пасва като песница на нос със отвора на перката от бмв то,забравих да кажа че само от бензиновите мотори 1,6-1,8 .Пробивате 4 дупки във пластината че на баварката се лови със 4 болта а волгата със три,поставяте я на уаза и забравятв от прегряване дори и дърва да мъкнете по цяла нощ ха ха ха
      Ако ви е чист радятора де
      0885 297985,мтел-Радо
      0876 556870,виваком като домашен

      Коментар


      • От: И аз вече си имам уаз

        Този ДВГ го има в 3-та серия Е36,5-серия Е39, има и Опел Омега с такъв мотор.Всичките коли са производство 90-години(91-98г.).

        Коментар


        • От: И аз вече си имам уаз

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Това БМВ как се води по сайтовете за части?
          е36 325 тдс мотора мисля се води м51
          0885 297985,мтел-Радо
          0876 556870,виваком като домашен

          Коментар


          • От: И аз вече си имам уаз

            TX3880D кат№ и ОЕМ №11531727145 по бмв и ОЕМ №1338076 по опел.Това са му номерата.Реже се малката клапа и се пробива 2мм отвор за обезвъздушаване и работи супер.

            Коментар


            • От: И аз вече си имам уаз

              Откакто застудя сутрин стартера под -10 отказваше да върти с нов акумулатор. Ако го прибера на топло
              и го сложа топъл върти бавно, въпреки че стартера е с нови четки, смазани втулки, и маслото е 10W40.
              Та писна ми и вчера сложих чисто нов редукторен стартер. Тази сутрин без да съм свалял акумулатора,
              на около -20 завъртя много енергично, направо надмина очакванията ми. С помощта на 1 литър топла
              вода върху изпарителя запали директно на газ.

              Коментар


              • От: И аз вече си имам уаз

                Колко струва редукторния стартер, че и аз се замислям за такъв ?
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • От: И аз вече си имам уаз

                  Цената е 100 лева чисто нов, български.

                  Коментар


                  • От: И аз вече си имам уаз

                    Я бре? На волгов двигател става ли?

                    Коментар


                    • От: И аз вече си имам уаз

                      И аз сложих на УАЗ-а български редукторен стартер (Булстарт Сливен) ,с волгов мотор 24д съм и засега съм много доволен . Стартера е малък ,лек и върти еднакво добре при - 20 и при + 20 . Има разлика в мощността - два модела са ,аз взех по мощният.
                      Тел. 0889531237

                      Коментар


                      • От: И аз вече си имам уаз

                        Магазин , телефон нещо .......а за тия сливенските чух че били китайски , тук само ги опаковат.
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • От: И аз вече си имам уаз

                          Там в Сливен има и завод за такива работи. Колко работи е друг въпрос.

                          Коментар


                          • От: И аз вече си имам уаз

                            http://www.bulstart.bg/ Това им е сайта , предлаганата продукция плюс телефоните за връзка. Според мен си заслужават.
                            Тел. 0889531237

                            Коментар


                            • От: И аз вече си имам уаз

                              Да такъв е стартера. Аз го купих от друго място, но да не е реклама ако някой се
                              интересува на лични ще му дам телефон.

                              Коментар


                              • От: И аз вече си имам уаз

                                Първоначално публикуван от Horsa Преглед на мнение
                                Да такъв е стартера.
                                Хайде сега кажи и модел

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X