Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фарове над предното стъкло на уаз с брезент?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фарове над предното стъкло на уаз с брезент?

    Колеги искам да си сложа няколко халогена над предното стъкло, но не ми е ясно как това да не пречи на слагането и свалянето на брезента тъй като карам уазката през лятото открита. Дайте идеи как може да стане.

  • #2
    От: Фарове над предното стъкло на уаз с брезент?

    Колега , виж точно три теми под тази и ще ти стане ясно веднага.

    Коментар


    • #3
      От: Фарове над предното стъкло на уаз с брезент?

      В интерес на истината не съм обръщал внимание одавна на тази тема. Мерси наистна от снимките става ясно как. И за да не е ненужна мойта, тези дни като направя на моя уаз ще снимам последователно а и с размери.

      Коментар


      • #4
        От: Фарове над предното стъкло на уаз с брезент?

        Здравейте мина се доста време от както е пусната тази тема но имах много странични и по- важни ангажименти и не стигнах до халогените над предното стъкло, но пък през това време ми се оформи една идея за това как да стане работата тъй като нямам със какво да огъна тръбите а и си взех булбар и вече сериозно ме човърка че нямам горната тръба да опъна и едни ванти и да го понакича с фарове. Идеята е да намеря дръжка например от платформена стара количка или нещо подобно и да използвам свитите под прав ъгъл тръби един вид само колената от двата края пък и така ще мога да наложа точно и да премеря колко тръба ми трябва в средата между двете колена и съответно колко надолу до захващането на предния прозорец. Ще се радвам ако дадете още идеи от какво мога да взема две железни колена под прав ъгъл със Ф до 2 см или малко повече.

        Коментар


        • #5
          От: Фарове над предното стъкло на уаз с брезент?

          Първоначално публикуван от CCCP Преглед на мнение
          .......... Ще се радвам ако дадете още идеи от какво мога да взема две железни колена под прав ъгъл със Ф до 2 см или малко повече.
          От кварталната железария, в краен случай от бау-мяу-нещо-си.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #6
            От: Фарове над предното стъкло на уаз с брезент?

            По железариите освен водопроводни други няма.

            Коментар


            • #7
              От: Фарове над предното стъкло на уаз с брезент?

              Първоначално публикуван от CCCP Преглед на мнение
              По железариите освен водопроводни други няма.
              Тъкмо няма да си играеш да заваряваш!Въртиш на тръбите по една резба...Не забравяй обаче да туриш калчища!
              Пиши в гугъл ,,колена от черна стомана'' и няма да се налага да разколачваш на дедо си количката...
              Виден столичен ихтиолог

              Коментар


              • #8
                От: Фарове над предното стъкло на уаз с брезент?

                Първоначално публикуван от CCCP Преглед на мнение
                Здравейте мина се доста време от както е пусната тази тема но имах много странични и по- важни ангажименти и не стигнах до халогените над предното стъкло, но пък през това време ми се оформи една идея за това как да стане работата тъй като нямам със какво да огъна тръбите а и си взех булбар и вече сериозно ме човърка че нямам горната тръба да опъна и едни ванти и да го понакича с фарове. Идеята е да намеря дръжка например от платформена стара количка или нещо подобно и да използвам свитите под прав ъгъл тръби един вид само колената от двата края пък и така ще мога да наложа точно и да премеря колко тръба ми трябва в средата между двете колена и съответно колко надолу до захващането на предния прозорец. Ще се радвам ако дадете още идеи от какво мога да взема две железни колена под прав ъгъл със Ф до 2 см или малко повече.
                Я се разрови във вторични ...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка1412.jpg
Прегледи:4
Размер:164.8 КБ
ID:5701414
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X