Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

    Този Златроградския проход си е доста гаден, бавен, тесен и висок.
    Аз лично 2 пъти в един ден няма да го мина ама ти си знаеш де.
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • #17
      От: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

      С мотора си е идеален,всъщност,следващия път ще гледам да прелетя с него,видях доста мотори,всякакви,основно скутери с капли и спици,такива у нас са рядкост,имаше и тежки пистарки,видях и няколко версиса като моя,досега в Бг съм срещал един.Видях много витари подготвени с лебедки,лифт и гуми,караха доста джимнита,доста от джимнитата също подготвени,за мен е най-калпавата машина,карах доста време оффроуд служебно такова,но Гърците си ги карат.Нито един магазин за мотори и екипировка не работеше?
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #18
        От: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        След Кърджали,газ и бензин няма къде да се зареди ....
        След Кърджали преди Маказа може да заредиш и газ и бензин на Петрол-а в Кирково.Отклоняваш се горе долу 2 км. от главния път.

        Коментар


        • #19
          От: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

          Преди да излезеш през Маказа, може да заредиш в Кирково. На 4-5 км е преди маказа. Има петрол и още 1-2 бензоностанции...

          Коментар


          • #20
            От: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

            В Порто Лагос има две улици,яхтено пристанище,и сервиз и паркинг за лодки.В неделя има (става)пазар.От Порто Лагос на 8-10км е село Мандра.На плажа на Мандра е къмпинг Натура,80%българи.Добро място е.Арендатора Коста,говори развален Български.Морето е под коляно на 150 метра навътре,плажа е пясък.

            Коментар


            • #21
              От: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

              Анатоли, по колко ги дават тези жилища на вечер, вътре какво е разпределението и обзавеждането?
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • #22
                От: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

                40-50 евро ,има всичко необходимо,трудно се намират свободни,има една бензиностанция,там има жена която може да помогне за всичко
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #23
                  От: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

                  Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                  Този Златроградския проход си е доста гаден, бавен, тесен и висок.
                  Аз лично 2 пъти в един ден няма да го мина ама ти си знаеш де.
                  Аз съм го минавал 2 пъти в един ден, нищо толкова трагично, ама аз си обичам проходи. По-проблемно ми беше на връщане да намеря къде е изхода за БГ в Ксанти, нямаше никаква табела(това преди 5 години) и се повъртях доста. Колега Roninn, като се върнеш пусни снимки и сподели как са цените по заведения, квартири и т.н., че пак ми се ходи натам, ама за повече от ден , за което благодаря предварително.
                  Ford Maverick II 2.3 XLT
                  Ford Mondeo MK5

                  Коментар


                  • #24
                    От: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

                    Дааа и аз се присъединявам към колегата Кушев относно цените в заведенията.Имам резервация след една седмица за Тасос и мисля да се отдам на морски дарове и бяло вино
                    Руен Хаджиниколов

                    Коментар


                    • #25
                      От: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

                      Първоначално публикуван от Ruen Преглед на мнение
                      ... мисля да се отдам на морски дарове и бяло вино
                      А така! Но си носи достатъчно пари ..., че лани кило пържен лаврак беше 80€, голяма пица - 35€, скромна вечеря за 4 = 200€ ...
                      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                      Коментар


                      • #26
                        От: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

                        Извинявам се че тука ми е питането, но мисля че информацията ще е актуална. Какви са цените на горивата към момента?
                        „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                        Коментар


                        • #27
                          От: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

                          Първоначално публикуван от Ruen Преглед на мнение
                          Дааа и аз се присъединявам към колегата Кушев относно цените ...
                          На колегата Кушев му е през оная работа относно цените в Гърция...

                          А инак, вероятно имаш предвид колегата Кушлев, нали?

                          Коментар


                          • #28
                            От: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

                            В заведенията незнам как е,по магазините ми се стори по евтино,от колкото по нашето черноморие,безалкохолно,фанта ,кола 0.9 евро,в приморско беше 1.6-2 лв. Жената купува разни боклуци,магнитчета дранкулки и т.н на цени като в Бг. Малък стек минерална вода 3.6 лв. Разни скъпи телефони като при нас,нашата прахосмукачка със 100 лв.по евтина в Гърция..Явно си зависи къде и за какво си тръгнал,за горивото не съм зареждал,зареден до горе в Бг минавам над 1000 км.но газ не видях никъде,за пробата , да заредя да видим как е тяхната газ.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #29
                              От: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

                              Вярно, колега Veni1, при миража за октопод с бяло вино съм пропуснал една буква в името за което се извинявам на колегата Kushlev!
                              Руен Хаджиниколов

                              Коментар


                              • #30
                                От: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

                                Ей смениха го адаша в комисията по едни имоти, и взехте да бъркате... Иначе точно за смяна на Приморско се точа, че там вече и кучетата ни познават. Ама сме компания с ориентация към кръчми, евентуално и други нощни заведения(вече одъртяхме, ама се напъваме).
                                Ford Maverick II 2.3 XLT
                                Ford Mondeo MK5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X