Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Теглич за KJ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Теглич за KJ

    Километрите са 136 000,проверени в Балканстар ,във враъзка със сервизната кампания за теглича. Преди мен е каран от жена(не че е определящо).

    Коментар


    • #17
      От: Теглич за KJ

      Не знам на колко градуса е настроен термостата на този модел, но чисто теоретично, ако е 95градуса и е каран с кофти капачка, която не поддържа херметичност, то антифризът няма как да не заври/изкипи при по-голяма надморска височина... Оттам прегряване и повреда на мотора, смесване на масло с антифриз и т.н. Има коли, при които от работа на място за обезвъздушаване след смяна на антифриз, се криви главата щото вентилатора тръгва на 105С
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #18
        От: Теглич за KJ

        Първоначално публикуван от jja Преглед на мнение
        Добре дошъл.
        Има един recall - https://customerconnect.custhelp.com...ail/a_id/24645 за тия коли който ще те докара по близо до теглича за без пари. Просто трябва да отидеш в Балканстар с документите и да се регистрираш като собственик на колата. Ако не е минавала рикола вече тази кола ще ти инсталират безплатно фабричен Мопарски теглич, но модифициран така че да не може да се използва за теглич директно, т.е. липсва му топката. Възможно е лесно и евтино да можеш да я добавиш. Така че провери.
        Да повдигна малко темата със същият въпрос Някой може ли да препоръча конкретно място в София, където да модифицират теглича от тази сервизна акция и да му добавят топка, която да може и да се сваля? Предполагам трябва да се завари някаква стойка, за която топката да се захване с болтове?
        Гредата от сервизната акция изглежда така:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:jeep1.jpg
Прегледи:1
Размер:230.3 КБ
ID:5755655

        Коментар


        • #19
          От: Теглич за KJ

          Предполагам, че дядо Владо, тел. 0877 17 07 27 ще може. Звънни му да го питаш. Не е баш в София, "конкретното място", в Костинброд е - наблизо.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #20
            От: Теглич за KJ

            Първоначално публикуван от Arntor Преглед на мнение
            Да повдигна малко темата със същият въпрос Някой може ли да препоръча конкретно място в София, където да модифицират теглича от тази сервизна акция и да му добавят топка, която да може и да се сваля? Предполагам трябва да се завари някаква стойка, за която топката да се захване с болтове?
            Гредата от сервизната акция изглежда така:

            [ATTACH=CONFIG]916719[/ATTACH]
            Здавей колега,и на мен ми сложиха същото нещо.Продължи да пишеш за монтажа на теглич,че и аз искам!
            Лесно беше само вчера
            Jeep Cherokee - Liberty 3.7
            Fab Fours Legend
            Nissan Terrano II 2,4

            Коментар


            • #21
              От: Теглич за KJ

              Ами питах на няколко места,
              в общи линии навсякъде ми казаха че за отговорно нещо като теглене на каравана по пътната мрежа е по-добре да се вземе заводски сертифициран цял теглич.
              Иначе ако ще си карам ремаркето на село винаги може да се завари или захване с болтове нещо, но моят случай не е такъв.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X