Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за избора на планинско колело с ограничен бюджет !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за избора на планинско колело с ограничен бюджет !

    Здравейте реших да се посъветвам за планинско колело тай като буквално нищо, не разбирам а и като цяло от това което прочетох по - сайтове нищо, не разбрах около 400 лв мога да дам за колел,о като цяло държа да е здраво в смисъл ако го карам в планината а именно за това го взимам да ,не го събирам по -шубраците извинявам се за малката цена но с това разполагам нещото което ми допадна но все пак вие кажете вие сте с опит, не аз става дума за cross julia 26 i rockrider340 ! Какво ви е мнението ?

  • #2
    От: Помощ за избора на планинско колело с ограничен бюджет !

    За тези пари планинско колело - ново - невъзможно. Тая джулия е по-скоро за града. За тези пари колелата са с кекави компоненти от най нисък клас на шимано (shimano tourney). Огледай втора употреба с монтаж Deore. Все нещо ще излезе, но сигуно за около 450лв

    П.П. И нещо по качествено от тея уж "амортисьорна вилка"

    Има мтб форум с теми колело "от *** до *** "
    LR Discovery 300Tdi 1996
    Subaru Outback 2.5 1998
    Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за избора на планинско колело с ограничен бюджет !

      600-650лв е долната граница. За толкова взимаш RAM ht1 и караш. Щом не разбираш не гледай втора употреба, а събирай пари и чети как да избереш правилния размер рамка.

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за избора на планинско колело с ограничен бюджет !

        Ако си от София намини към мен , имам един Трек за 420 лв. Втора употреба, аз го карам в момента.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за избора на планинско колело с ограничен бюджет !

          затапихте ме е добре няма ли някво здраво ,някаква марка ,и да искам ,не мога повече 400 лв неможе ли да си помислите за някакви варианти ....

          Коментар


          • #6
            От: Помощ за избора на планинско колело с ограничен бюджет !

            а този трек става ли за състезания като цяло може ли някаккъв линк да ми дадеш да го вида ?

            Коментар


            • #7
              От: Помощ за избора на планинско колело с ограничен бюджет !

              и като цяло с този рам хт 1 ще ми сварши ли работа за състезания смисъл ще уцелее ли ?RAM HT1

              Коментар


              • #8
                От: Помощ за избора на планинско колело с ограничен бюджет !

                Зависи за какво състезание имаш напредвид. Аз имах навремето RAm HT 2 - перфектно колелце.Дали ще оцелее си зависи единствено и само от тебе. Но с този бюджет наистина ще ти е трудно.

                Коментар


                • #9
                  От: Помощ за избора на планинско колело с ограничен бюджет !

                  Да отидеш на състезания с колело под горепосочения бюджет е като да идеш с дедовия мускал на Дакар. И да не се утрепеш като куче, постоянно ще го правиш и в крайна сметка ще ти излезе златен.

                  Стисни си гъза и намери още кинти. За 400 купихме колело за парка на малкия (малък, малък - ще е трети клас). От там надолу е трагедия, а въпросното става за каране в парка и леки разходчици извън, но нищо повече.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помощ за избора на планинско колело с ограничен бюджет !

                    Трек-ът става колкото и РАМ-а, все пак не е сглобяван тук .
                    Ето няколко снимки:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150729_164400.jpg
Прегледи:1
Размер:156.3 КБ
ID:5673751

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150729_164408.jpg
Прегледи:1
Размер:151.7 КБ
ID:5673752

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150729_164413.jpg
Прегледи:1
Размер:149.7 КБ
ID:5673753

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150729_164451.jpg
Прегледи:1
Размер:177.8 КБ
ID:5673754
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • #11
                      От: Помощ за избора на планинско колело с ограничен бюджет !

                      Първоначално публикуван от Prodavamsvekarva Преглед на мнение
                      и като цяло с този рам хт 1 ще ми сварши ли работа за състезания смисъл ще уцелее ли ?RAM HT1
                      Извинявай ама ти майтапиш ли се? За какво състезание мислиш да го ползваш това колело?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Помощ за избора на планинско колело с ограничен бюджет !

                        Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                        ...все пак не е сглобяван тук...
                        Ако комплектацията е сравнима, това има ли значение? Питам, защото наистина не знам.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Помощ за избора на планинско колело с ограничен бюджет !

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Ако комплектацията е сравнима, това има ли значение? Питам, защото наистина не знам.
                          Няколко пъти съм поръчвал ръчно наплетена капла в БГ и винаги се е налагало да разглобявам лагерите за почистване и регулиране. Поръчваш от Германия и идват перфектни.
                          Влизам в сервиз и гледам един пич сменя лагери и конуси на главина, взима мърляв парцал с пясък по него, бърше старата грес, с пръст маже новата и пляска лагерчета със сепаратор... Питам, как ги регулираш, отговора е докато изчезне луфта и леко почнат да задържат. Взимам каплата, пробвам... върти се, е малко трудно и леко хрупа ама и така става...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Помощ за избора на планинско колело с ограничен бюджет !

                            Примерно на 100те километра Витоша, имаше и участник с Балкан. Е не се преби, нито пък му се смя някой, че не е с колело за 5000лв. Крос кънтри състезания, не са толкова претенциозни към техника. Там истината е една - да имаш сили да педалираш, и добре ли си физически, ще дадеш добри резултати и с ТРЕКа на Майстора и ще оставиш далеч назад, доста спортисти с многохилядни велосипеди. Върхови технологии, дура-ейсове, тегла, карбони, ъгли на рама - всичко е важно, но реално дава минути подобрения към крайния резултат, което в твоят случай не е важно.
                            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                            Коментар


                            • #15
                              От: Помощ за избора на планинско колело с ограничен бюджет !

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Ако комплектацията е сравнима, това има ли значение? Питам, защото наистина не знам.
                              Няма как да е сравнима комплектацията, едното струва 650 - 700 лв. ново , а другото към 1500 - 1800 Евра.
                              И не защото Джон го е сглобявал . Има значение и как и за кого е произведена и рамката. И куп други неща, но те байкърите си ги знаят.
                              Иначе за състезание - за дърт джъмп и даун хил определено не стават и двете, но за крос кънтри от типа на обиколката на Витоша - да.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X