Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спешна нужда от гараж/механик в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спешна нужда от гараж/механик в София

    Колеги, антифриза ми отново е под минимума, след като само преди месец слагах нов термостат и уплатнение. Колата ми е английска, с десен волан и трябва да продължа към морето до края на работната седмица. Трябва ми много добър гараж/механик в София, на когото мога да се доверя по ваша препоръка. Отседналали сме в Банишора. Благодаря предварително, на лична мога да дам и телефон за контакт с мен. Колата е Форд Фокус Зетек 1.6, 2004, комби.

  • #2
    От: Спешна нужда от гараж/механик в София

    Общ оглед мога да и направя.....и може да не открия нищо.
    Спомените ми са, че беше някъде по Италиа предния път проблема. Ако от тогава до сега караш и няма ядове - продължавай, доливай антифриз разреден като за -25гр. и ще чакаме да излезе от къде е теча, иначе ще се превърнеш в "златна кокошка" за някой "сервиз".
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      От: Спешна нужда от гараж/механик в София

      дядо владо- благодаря <3; значи нещата станаха така: близък на сестра ми я видя, оказа се, че на венеция са сменили термостата, обаче не са зачистили от стария и там си е капало; това е зачистено, сложиха тоя същия термостат- той си е нов и силиконизираха. да видим сега как ще са нещата, но казаха, че тоя път вече ще върви добре

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X