Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с гранда

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Проблем с гранда

    Свалихме предният кардан и шума изчезна. Каретата са в идеално състояние което води до дифа. Някой да знае майстор на дифове в Ямбол и региона?. Има ли някакъв проблем да се кара без преден диф, защото сега съм така.
    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

    Коментар


    • #32
      Re: От: Проблем с гранда

      Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
      Има ли някакъв проблем да се кара без преден диф, защото сега съм така.
      Няма проблем.
      Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
      0886/872-646

      Коментар


      • #33
        От: Проблем с гранда

        Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
        Свалихме предният кардан и шума изчезна. Каретата са в идеално състояние което води до дифа. Някой да знае майстор на дифове в Ямбол и региона?. Има ли някакъв проблем да се кара без преден диф, защото сега съм така.
        Свалихте кардана и как го тествахте после? И как си без диф? Изкормихте цялото прасе ли? Да не се окаже само проблем в кардана че... язък за прасето.
        I'm not Lost, I'm Discovering !

        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

        Коментар


        • #34
          От: Проблем с гранда

          Стига бре хора. Сефте ли карете джипка или сув или там каквото карате.
          Ако каре на кардана вие по тоя начин ще взема да чистя кофите на Шеле.....
          Карето явно си казва особенно на автомата като сменяш лоста от 'R' на 'D'
          като сменяш посоката се чува карето.......
          Така през кейборда и постнатия клип - диф 100%

          Коментар


          • #35
            От: Проблем с гранда

            Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
            Свалихте кардана и как го тествахте после? И как си без диф? Изкормихте цялото прасе ли? Да не се окаже само проблем в кардана че... язък за прасето.
            Без преден кардан , дифа си е цял още. Моят майстор не се е занимавал с дифове и не се наема да го разкости ,ще търси човек който им разбира.
            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

            Коментар


            • #36
              От: Проблем с гранда

              Ако се огледаш направо за цял мост по моргите?

              Коментар


              • #37
                От: Проблем с гранда

                Около 500 лв. търсят моргаджиите , ремонта излиза малко по-скъпо ако не се сменят пиньон и корона !
                Еди Рангелов : 0885 088 444
                Няма незаменими има незабравими хора !!!

                Коментар


                • #38
                  От: Проблем с гранда

                  Ако се сменят-още толкова е китът.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Проблем с гранда

                    Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                    Без преден кардан , дифа си е цял още. Моят майстор не се е занимавал с дифове и не се наема да го разкости ,ще търси човек който им разбира.
                    Ако дифа може да излезе, без да се разглобява (май може, ама нямам точен спомен), извадете го и го огледайте. Ако има дефекти по зъбите на пиньон/корона, направо търси друг. Ако е лагер - сменете го, деба и лаера, не е кой знае какви пари. Въпреки, че на звук по-ми бие на кофти зъбаци, ама дано не съм прав.
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • #40
                      От: Проблем с гранда

                      Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                      Ако дифа може да излезе, без да се разглобява (май може, ама нямам точен спомен), извадете го и го огледайте. Ако има дефекти по зъбите на пиньон/корона, направо търси друг. Ако е лагер - сменете го, деба и лаера, не е кой знае какви пари. Въпреки, че на звук по-ми бие на кофти зъбаци, ама дано не съм прав.
                      Ще видим Стефчо, аз утре заминавам и го оставям в ръцете на майстора.....Да се надявам до следващото ми идване да е решил проблема. С него ще поддържаме връзка по телефона, ще пиша и тук ако имам време.
                      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                      Коментар


                      • #41
                        От: Проблем с гранда

                        Сагата с предният диф приключи. Оказа се разбита касета. Смених го с такъв втора употреба и сега си е ок.
                        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                        Коментар


                        • #42
                          От: Проблем с гранда

                          Да ,да ама не....Проблема си е същият.Дайте някой дето разбира от тези работи, в Ямбол не мога да намеря.
                          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                          Коментар


                          • #43
                            От: Проблем с гранда

                            Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                            Да ,да ама не....Проблема си е същият.Дайте някой дето разбира от тези работи, в Ямбол не мога да намеря.
                            Митко/fulda/
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • #44
                              От: Проблем с гранда

                              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                              Митко не беше ли от София....Нещо по близо до Ямбол ,нещо като Ст Загора,Пловдив ,Бургас...Не че и до София няма да прескоча де, само дето не знам как да се свържа с него.
                              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                              Коментар


                              • #45
                                От: Проблем с гранда

                                Вдигни го на подемник и един човек отвътре да дава газ докато се чуе виенето. Слушайте отдолу откъде е и после решавай за ремонт. Има слушалки като докторските, които завършват с тел вместо с кръгче и като го допреш до всеки агрегат се чува ясно има ли проблем или не. Диференциалът ако има износване се хваща по хлабината в пинион/корона. Ремонт но диф е скъпо нещо, надявай се да е задното каре на предния кардан. Него по хлабината не можеш да го хванеш, или вие или не, но се сменя лесно 180лв е ново в Скорпионите и още 20лв смяна и си готов.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X