Обява

Свий
Няма добавени обяви.

блокирали амортисьори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • блокирали амортисьори

    Уважаеми колеги, искам да ви споделя моите неволи с, които ме сполетяха неочаквано. Въпреки дългогодишния ми стаж зад волана бях изненадан много неприятно миналата седмица, когато бях до "Бултрако" - Пловдив за да ми сменят маслото на диференциала. Както всички тук знаем това е наложителна процедура за CR-V първа генерация на определени километри. При отиването ми в сервиза, вдигнаха колата на подемника, смениха маслото и след заплащането си потеглих доволен. Изненадата ми беше огромна, когато и на най-малката неравност автомобила започна да подскача като каруца. Веднага се върнах в сервиза, но там заявиха, че нищо не са правили по предницата и да се оправям. Отидох в друг сервиз - чесаха се по главите и ме препратиха на стенд за амортисьори. Там всичко в зелената зона - амортисьорите перфектни. Отивам аз в сервиз "Киряков" и там категорични - блокирали амортисьори. Показвам им диаграмата от стенда за амортисьори, но те бяха категорични. След смяната на двата предни амортисьора "Хондата" отново е същата. Има ли някой идея как така от едно вдигане на повдигач блокираха двата предни амортисьора?

  • #2
    От: блокирали амортисьори

    При мен се получи същият проблем след като сменях части по окачването и бях вдигнал колата на крик. В движение колата подскачаше все едно че въобще няма амортисьори (все едно, че са изпуснали), а като ги свалих, те бяха блокирали - не можех да ги помръдна. Сложих нови и нещата се оправиха.

    Коментар


    • #3
      От: блокирали амортисьори

      Ами явно им е дошло времето Като са я вдигнали и са се разтегнали до край и нещо се е сбъгясало и те така.
      То не може само да се кара
      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

      Коментар


      • #4
        От: блокирали амортисьори

        Или са били криви...
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #5
          От: блокирали амортисьори

          Можеше да пробваш с отлепване на гумите от земята в движение, както и спускане по стълби. Само да не е извратено, като начин на мислене. , а и на каране.

          Коментар


          • #6
            От: блокирали амортисьори

            Че какво му е извратеното на едно спускане или изкачване по едни по-полегати стълби или лек подскок по неравностите на асфалта... Все пак е един непретенциозен SUV

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X