Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ванти за Фронтера.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ванти за Фронтера.

    P.S.
    turboto45-дай някъкви размери за планките. Примерно за горния от началото на колоната до него!
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

  • #2
    До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

    не знам как да ги доближа.но са направени с триьгални планки рапиди кьм копето 6мм важе ипо един оптегач вначало на важето 0887820628 за повече инфо.че сьм на вие с клавиатурата
    sigpic

    Коментар


    • #3
      До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

      в основата са 10 на7високи с 3 дупки кьм копето и една за важето иначе са сложени веднага след като свьршва кривата час под оплатнението.
      sigpic

      Коментар


      • #4
        До: Ванти за Фронтера.

        Щракни ги с един фотапарат от близо с отворен капак отпред и отзад и ми ги прати на admin@kcg.bg аз ще ги чака, че е интересно явно на повечето, аз също ги разглеждах на живо добре са станали и най-хубавото, е че не си дупчил калника, но ми е интересно тези планки не се ли сгъват при по-дебели клони?
        no signature no problems

        Коментар


        • #5
          До: Ванти за Фронтера.

          за калника май не е пробивано,обаче за горната планка
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • #6
            До: Ванти за Фронтера.

            ето как сам ги захванал и даржьт на всякакви клони...
            Прикачени файлове
            sigpic

            Коментар


            • #7
              До: Ванти за Фронтера.

              долната част,не пречели при отваряне на капака?
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • #8
                До: Ванти за Фронтера.

                Не ! като ги видях капака минава на 0.5 см. от планката, на практика планката излиза от процепа на капака ама е леко изкривена към калника.
                no signature no problems

                Коментар


                • #9
                  До: Ванти за Фронтера.

                  Първоначално публикуван от turboto45 Преглед на мнение
                  ето как сам ги захванал и даржьт на всякакви клони...

                  изглежда супер. Но ако планката се държи само на тези 3 нита от втората снимка един средно дебел клон ще я отскубне с много поразии след себе си...
                  Според мен е по-добре да се направи на калника като от долната му страна да се усили с допълнителна планка. Въжето да се захваща за планката с кука, която да е от мек метал, така, че въжето като получи силен удар от клон да подаде куката а да не ти се разпори калникът като отворена консервена кутия.
                  Митко - Фулдата е решил проблема по най-лесният и практичен начин. Като се возех при него на една разходка, бях свидетел точно на по-горе описаното. Дебел клон колкото китката ми изправи куката но не счупи стъклото и не откъсна планката от калника...
                  LZ1RED

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ванти за Фронтера.

                    Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
                    Дебел клон колкото китката ми изправи куката но не счупи стъклото и не откъсна планката от калника...
                    Само че в друг случай, на друга кола, изправената кука доведе до счупено предно стъкло ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ванти за Фронтера.

                      не сьм ги захванал с нитове а с рапиди ламарината на тези места е троина и е прещипана на калницете доста са здрави а и можеш да ги махнеш когато поискаш без да има следи от тях
                      sigpic

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ванти за Фронтера.

                        Отпред е захванато на болчетата дето държат калника или?
                        В горната част при гредата, неможе ли да се захване с механизъм като на багажниците дето се слагат на тавана на колите? Нема дупчене нема нищо, а си е бая здраво.
                        Don't hunt IF you can't kill
                        първо 0883 после 333 накрая 448

                        LZ1BGD

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ванти за Фронтера.

                          варянти много малко мислене и ще измислим оше 100
                          sigpic

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ванти за Фронтера.

                            А някой от вас освен да е видял готови - някъде,и да е копирал модела правил ли е ванти с подобрения?Никой да не се обижда - просто обсъждаме темата!.Както пише "Турбото-45" варианти много!?..след малко мислене...Примерно,ако се поставят пружини вместо обтегачи,няма ли да е по ефективно след удар от клон на дърво да се използват св/та на /пружината/ и да се избегне прякото опъване,което е доста дискутирано във връзка с отварянето на пробойни по калниците?

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ванти за Фронтера.

                              Май с пружини не става. Ако са меки и еластични ще се разтеглят и ще охлабят въжето, ако са твърди-няма да се разтягат и пак ще се изкорубват калниците
                              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                              Неизвестен мъдрец

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X