Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за направа на тръбарка V8 auto

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Помощ за направа на тръбарка V8 auto

    Защо не споделиш и до колко е ограничен бюджета. Ако е под 10000лв не знам дали има смисъл да го захващаш. Тази машина с 35-ци ще изглежда като лагерница. 44-ките струват сигурно към 3-4000 за да усилиш мостовете още 6-7000. Джанти също трябват. Тея "колци" за окачването също са едни не малки пари...
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • #17
      От: Помощ за направа на тръбарка V8 auto

      Изобщо не се сърдя, напротив, просто ми се искаше да е малко по-просто а то се оказа, че от тук още трябва да избера до каде да е заради бюджета!

      Коментар


      • #18
        От: Помощ за направа на тръбарка V8 auto

        10 000 не стигат!Гуми.джанти.койловъри.усилване на ръкави.Ашкровт карантийките. окачване четири линково отпред и отзад.други дребни неща като труд!Като колегата си изясни концепцията и кое колко ще му струва тогава може и да получи правилните съвети!А за сега остава съденето от това че е пренебрегнат!Успех с проекта!
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • #19
          От: Помощ за направа на тръбарка V8 auto

          Първоначално публикуван от Radim Преглед на мнение
          Много ви благодаря за съветите и насоките!
          По съветите на колегите си изясни концепцията която искаш да изградиш.Най-добре е да видиш на "живо" такава машина и да решиш какво точно искаш.След това да се въоражиш с търпение(и пари)и да снабдиш основните възли(мостове,гуми,койловъри,мотор ск,раздатка и т.н) върху които да изградиш носещата конструкция(рама,ролкейдж).
          Това не съвмества със Уграничен бюджет.Имай впредвид,че не всяко нещо можеш да изработиш сам,ще ти трябват уши,крепежи разни и различни изрязани примерно на лазер,тръбогиб за рамата,инструмент за оформянето на R-овете на тръбите и куп разни дреболии без които не може.

          P.S.Ако ще е само за чесане на краста,бюджетно за около 2000лв може да си построиш бъги,примерно от някое Ауди-80.Ще използваш почти всичко без купето,виж http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=50192,или http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=39546. Вариянти има всякакви...
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • #20
            От: Помощ за направа на тръбарка V8 auto

            Тръгнах с идеята за бмв 5-ца сега имам v8 комплект няма как да градя на ауди.Тръбогиб си имам личен от 38,42,45,50,55,63 не ми е проблем за това искам да е красива тръбарка, и здрава.Още повече, че минаха повече от три години от предната авантюра!

            Коментар


            • #21
              От: Помощ за направа на тръбарка V8 auto

              В Ямбол разполагаме с доста съвременни машини за металообработване! Това също съм го имал в предвид когато ми се наби мухата.

              Коментар


              • #22
                От: Помощ за направа на тръбарка V8 auto

                Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                .Имай впредвид,че не всяко нещо можеш да изработиш сам,ще ти трябват уши,крепежи разни и различни изрязани примерно на лазер,тръбогиб за рамата,инструмент за оформянето на R-овете на тръбите и куп разни дреболии без които не може.

                .

                Точно там му е силата на Радо. По моята кола има доста интервенции извършени от него. Аз немога да му помогна,никога не съм се интересувал от диско,мостове,кутии,двигател и тн. това му изпадна и затова пита. То и бюджета му не е много ограничен, но тои си знае най-добре. Така или иначе проект ще има!
                ТЛК-120 Николай Колев
                0898521295

                Коментар


                • #23
                  От: Помощ за направа на тръбарка V8 auto

                  Първоначално публикуван от Николай Колев-64 Преглед на мнение
                  Точно там му е силата на Радо. По моята кола има доста интервенции извършени от него. Аз немога да му помогна,никога не съм се интересувал от диско,мостове,кутии,двигател и тн. това му изпадна и затова пита. То и бюджета му не е много ограничен, но тои си знае най-добре. Така или иначе проект ще има!
                  Щом и ти си замесен значи ще има...ще бъдеш наставник пълен с идеи и опит!Тогава ще стане....със сръчни ръце и мерак всичко може да се постигне!Наш Кольо е жив пример.....то се чупи той не се дава ..и така
                  driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                  Коментар


                  • #24
                    От: Помощ за направа на тръбарка V8 auto

                    Вече донара е при нас!��

                    Коментар


                    • #25
                      От: Помощ за направа на тръбарка V8 auto

                      Това сътворихме за няколко часа

                      Коментар


                      • #26
                        От: Помощ за направа на тръбарка V8 auto

                        Коментар


                        • #27
                          От: Помощ за направа на тръбарка V8 auto

                          Първоначално публикуван от Radim Преглед на мнение
                          Това сътворихме за няколко часа
                          Кое!?
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Помощ за направа на тръбарка V8 auto

                            Не ми се появиха снимките☺️

                            Коментар


                            • #29
                              От: Помощ за направа на тръбарка V8 auto

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:189.3 КБ
ID:5675088
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • #30
                                От: Помощ за направа на тръбарка V8 auto

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:3
Размер:233.7 КБ
ID:5675089

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X