Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Широки джанти и гуми за L-200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Широки джанти и гуми за L-200

    Здравейте колеги,един въпрос към по-опитните.Иам пикап L-200 2.5D 2000г. единична кабина,използвам го за превозване на каси и кегове по плажа,но често се случва да затъва.В момента е със стандартните железни джанти и гуми 235/75/16,въпроса ми е колко най-широки гуми мога да сложа и колко широки джанти се предлагат за този модел.Трябва ми максимално голяма площ за минимален натиск, търся възможно най-ефективната комбинация ,че ми омръзна да копая и дърпам.Товара които карам е 400-600 кг.С приятелски поздрав Пламен.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P5160589.jpg
Прегледи:1
Размер:150.3 КБ
ID:6095719
    Гори ама въри к'о мързи ви да наливате ли?

  • #2
    От: Широки джанти и гуми за L-200

    10J джанта ти трябва за да може при слагане на широка гума да не се свие заради бордовете на джантата. ЕТ трябва да е -30 -40 за да може да се изнесе максимално гумата навън за да не опира при завой. Мисля че 33x12.5x15 ще стане идеално . Аналогичен размер за 16 е ако не се бъркам 285 75 16 .

    В момента съм с паджеро с 7j джанти с гуми 32х11.5х15 и имам доста място още но сметнах че не са ми нужни 33 ки и по-широки джанти . Калниците като гледам са идентични с паджерото .

    И пак остава проблема с калниците трябва да се мери и да се реже ако искаш големи и много широки гуми.

    Коментар


    • #3
      От: Широки джанти и гуми за L-200

      Благодаря за бързия и точен отговор.А бихте ли ме ориентирали къде да потърся толкова широки джанти за пикап?
      Гори ама въри к'о мързи ви да наливате ли?

      Коментар


      • #4
        От: Широки джанти и гуми за L-200

        Първоначално публикуван от Plamen Lilov Преглед на мнение
        Благодаря за бързия и точен отговор.А бихте ли ме ориентирали къде да потърся толкова широки джанти за пикап?
        Колегата ни Явор - Вромос

        Коментар


        • #5
          От: Широки джанти и гуми за L-200

          Или Данчо в Стара Загора

          Коментар


          • #6
            От: Широки джанти и гуми за L-200

            Мога да предложа 16ки 10" широки на -44!
            0878 706 714

            WWW.OFFROADMASHINI.COM

            Коментар


            • #7
              От: Широки джанти и гуми за L-200

              Също да добавя: МТ шарката на гумите е една от най-неудачните за пясък. При най-малкото пробуксуване веднага започват да копаят. Едни АТ-та ще са много по-добър избор в случая.
              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X