Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

    Що се учудвате, пълно е с "натокани" джипки за цифра пара, дето нямат и драскотина по боята !
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #62
      От: BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

      Много буквално се прие първият пост!
      При моята 16-17 годишна "очукана красавица" за к'ва красота изобщо може да става дума?
      По - скоро имах предвид дали е възможно вместо БФГ КО2 да се сложи БФГ КМ2 и дали това няма да е проблем когато се кара на примерно на градско?
      И също така в следващият си пост питам за по - евтини варианти на АТ гуми, точно защото се кара предимно на градско и много по -малко на офф ( и то лек) поне засега!

      Коментар


      • #63
        От: BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

        Първоначално публикуван от the_shooter Преглед на мнение
        ... не съм сигурен кои ще стоят по красиво на Фронтера Б?
        Ако ще караш само по асфалта и търсиш хубава визия, по добре си купи маркови чисто асфалтови гуми от по-висок клас, като например при гумите на BMW -5, МЛ-а, Туарега и т.н. поне ще е по-безшумна, по-лека, по-икономична откъм разход и по-стабилна на магистралата при по-високи скорости.

        Коментар


        • #64
          От: BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

          Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
          Ако ще караш само по асфалта и търсиш хубава визия, по добре си купи маркови чисто асфалтови гуми от по-висок клас, като например при гумите на BMW -5, МЛ-а, Туарега и т.н. поне ще е по-безшумна, по-лека, по-икономична откъм разход и по-стабилна на магистралата при по-високи скорости.
          Колега, май не си разбрал въпроса на стрелеца:
          Първоначално публикуван от the_shooter Преглед на мнение
          .. кояи ще стоят по красиво на Фронтера Б?
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #65
            От: BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

            На мен на Фронтерата най-красиво ми стоят Kumho KL-71, но това вече отива извън темата.
            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • #66
              От: BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

              Привет колеги, не можах да разбера каква е разликата между новите модели - ALL-TERRAIN T/A KO2 и ALL-TERRAIN T/A KO2 RWL? Единствено разбрах, че има разлика в тегловния индекс, друго?


              ALL-TERRAIN T/A KO2:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img_26343.jpg
Прегледи:1
Размер:69.0 КБ
ID:5712429



              ALL-TERRAIN TA KO2 RWL:


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img_24736.jpg
Прегледи:2
Размер:97.7 КБ
ID:5712430
              Последно редактирано от Еделвайс; 27-04-16, 19:02. Причина: Пояснение

              Коментар


              • #67
                От: BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

                RWL значи, че имат плътен релефен бял надпис.
                Нищо друго.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #68
                  От: BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                  RWL значи, че имат плътен релефен бял надпис.
                  Нищо друго.
                  Мерси, защо ли са си направили труда в завода, да произвеждат едни и същи гуми на различни машини, само за да изкарват по 15 - тина лева в повече на гума, заради белия релефен надпис, и то при положение че белия им релефен надпис си го е имало по подразбиране и като тяхна отличителна марка

                  Коментар


                  • #69
                    От: BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

                    Здравейте!

                    Миналата есен сложих BFG AT KO, първата "версия" като идеята ми беше, че като са АТ ще ги карам целогодишно, каквато вероятно е и идеята им. Забелязвам обаче, че са с доста мек каучук, а и са означени като зимни. Чудя се дали лятото да не търкалям някакви други, за да ги пазя тези за "зимни". От една страна не ми се набиват още 1К и кусур за гуми + джанти, от друга не ми се ще да ги съсипвам, но пък и аз карам много малко с тази кола.

                    Дайте акъл, вие целогодишно ли ги карате, как им се отразява?

                    Коментар


                    • #70
                      От: BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

                      Първоначално публикуван от ivokbg Преглед на мнение
                      Здравейте!

                      Миналата есен сложих BFG AT KO, първата "версия" като идеята ми беше, че като са АТ ще ги карам целогодишно, каквато вероятно е и идеята им. Забелязвам обаче, че са с доста мек каучук, а и са означени като зимни. Чудя се дали лятото да не търкалям някакви други, за да ги пазя тези за "зимни". От една страна не ми се набиват още 1К и кусур за гуми + джанти, от друга не ми се ще да ги съсипвам, но пък и аз карам много малко с тази кола.

                      Дайте акъл, вие целогодишно ли ги карате, как им се отразява?
                      Въпросната гума като цяло е повече лятна отколкото зимна, каучука е мек докато е нова, според мен най-добре ще е да ги караш докато не стават вече за зимата, и впоследствие по-разумно ще е да си вземеш тогава чисто зимни гуми

                      Коментар


                      • #71
                        От: BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

                        Карах 5 години такава гума на Опел фронтера в размер 31х10.5х15 целогодишно.Бях изненадан първата зима колко добре се държат на сняг - от Габрово съм и при нас си има доста...забелязах че лятото леко се опичат но сякаш като се застуди и опеченият слой се изтърква и пак държат на сняг.Чак на петата година вече бяха цялостно опечени и с микро пукнатини и макар и на 50% грайфер бяха сменени.Пробег 120к км смесено 40/60% черно асфалт.Сега за гранда пак мисля такива да си вземам за зимата.
                        BMW X6

                        Коментар


                        • #72
                          От: BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

                          Настъпи страшна дилема и при мен какво да търкаля ферозата. Колебая се между <span style="color: rgb(0, 0, 0); background-color: rgb(250, 250, 250);">ALL-TERRAIN T/A KO2 и MUD TERRAIN T/A KM2. До сега карах с максиски мъд-арски 235/75/15. Изчетох всичко за двете гуми. Опасенията ми за АТ са че на места в дълбока и мазна кал ще ме изоставят, MUD-вете ще качат разхода на гориво драстично и ще шумят (не че последното има значение тъй като в джипа дъни постоянно дет метал и на никой няма да направи впечатление .) Колеги моля дайте съвет.

                          Коментар


                          • #73
                            От: BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

                            Първоначално публикуван от Tengu Преглед на мнение
                            Настъпи страшна дилема и при мен какво да търкаля ферозата. Колебая се между <span style="color: rgb(0, 0, 0); background-color: rgb(250, 250, 250);">ALL-TERRAIN T/A KO2 и MUD TERRAIN T/A KM2. До сега карах с максиски мъд-арски 235/75/15. Изчетох всичко за двете гуми. Опасенията ми за АТ са че на места в дълбока и мазна кал ще ме изоставят, MUD-вете ще качат разхода на гориво драстично и ще шумят (не че последното има значение тъй като в джипа дъни постоянно дет метал и на никой няма да направи впечатление .) Колеги моля дайте съвет.
                            Ако ще търкаляш гумите и зимно време по пътища, по-добре АТ, ако не - MT.
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • #74
                              От: BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

                              Някой няма ли да раздвижи темата ?
                              Suzuki Samurai SJ80
                              Suzuki Samurai SJ80
                              Toyota LC 70

                              Коментар


                              • #75
                                От: BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

                                Според мен няма по-добра АТ и всесезонна гума.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X