Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: BFG KO2

    Първоначално публикуван от Радослав Стефанов Преглед на мнение
    Няма го в наличност може би? Иначе си го има, аз и още много колеги сме с такъв размер Дуратрак!
    Няма го в наличност имам предвид. Нито при колегата от форума, нито по известни и не толкова сайтове, гумаджийници и т.нт... Та за това и тази чуденка де, иначе Duratrac ми е фаворитът.
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • #17
      От: BFG KO2

      Току що ми монтираха новите KO2! На пръв поглед грайфера е доста дълбок - после ще го премеря точно и на пипане гумата е доста по мека от KO бе з 2. Когато понатрупам вчепатления ще драсна...
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • #18
        От: BFG KO2

        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
        Току що ми монтираха новите KO2! На пръв поглед грайфера е доста дълбок - после ще го премеря точно и на пипане гумата е доста по мека от KO бе з 2. Когато понатрупам вчепатления ще драсна...
        Хайде давай, че и при мен голямо чудене пада :-) Кой размер си взе? Не те ли притеснява че са тежки?

        Коментар


        • #19
          От: BFG KO2

          Епа фруктиса си ги врътка, ерго аз не се притеснявам (а и съм с възможно най-бързия диф ) 265/75 R16 взех. А защо да ме притеснява, че са тежки - в смисъл са по тежки от други гуми с еднакъв размер ли?

          п.п. ти какво се чудиш?
          Последно редактирано от bushiDO; 27-11-15, 20:07.
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • #20
            От: BFG KO2

            Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
            п.п. ти какво се чудиш?
            Специално за КО2 грайфера ми се вижда ситен и не знам в калта как ще е, иначе всичко друго и е ок.

            Коментар


            • #21
              От: BFG KO2

              Според мен, ако КО2 ти се струва със ситен грайфер, май си повече за МТ!? То като цяло единствената АТ гума с по-едър грайфер, която съм виждал е Duratrac...
              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

              Коментар


              • #22
                От: BFG KO2

                М/у другото гумата в р-р 265/75 R16 гони 81 см, което е 6 см повече от предните ми 245/75 R16, а калкулаторите дават 3 см!!

                п.п. Някой модератор ако оправи заглавието на BF Goodrich AT KO2, сигурно темата ще се намира по-лесно?!?
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • #23
                  От: BFG KO2

                  265/75R16 e 80-81cм, с предишните гуми е имало проблем или си ги мерил монтирани на колата.

                  Коментар


                  • #24
                    От: BFG KO2

                    Меря ги по едакъв начин и разбира се, че монтирани! Duratrac 245/75 R16 също е под 75 см, та явно и с гумите ми не е имало проблем...
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • #25
                      От: BFG KO2

                      Дуратрака е с по-ниска товароносимост и при еднакво налягане се сплесква повече, а освен това е бил и износен (поне още 1см разлика). При КО2 е обратното, разликата не е малка, аз затова питах тежестта им как ти се отразява на карането.
                      Моите гуми сега са също 245 75 16 и като ги мера на колата са 74-75см, а като размер са 77см.

                      Коментар


                      • #26
                        От: BFG KO2

                        Ще следя темата, за да кажете как ще се държи на сняг

                        Коментар


                        • #27
                          От: BFG KO2

                          Първоначално публикуван от ardmin Преглед на мнение
                          Дуратрака е с по-ниска товароносимост и при еднакво налягане се сплесква повече, а освен това е бил и износен (поне още 1см разлика). При КО2 е обратното, разликата не е малка, аз затова питах тежестта им как ти се отразява на карането.
                          Моите гуми сега са също 245 75 16 и като ги мера на колата са 74-75см, а като размер са 77см.
                          Ама защо пак за смачкване говориш?!? Аз ги меря хоризонтално , a акцентирам на размера, защот 2-та други модела гуми идваха по-малки от това което ги дава калкулатора а тези са точно 100%, което и малка шега ми изигра с калниците де
                          Иначе за тежестта не мога да кажа нищо, в смисъл че не усещам някаква разлика, но и все още не съм ги карал достатъчно.
                          Ако има сняг, ще имн спретна тестченце и на сняг - 100%!
                          Последно редактирано от bushiDO; 30-11-15, 09:09.
                          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                          Коментар


                          • #28
                            От: BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

                            Още малко на тема размери - и Kumho MT KL71 265/75 R16 е под 78 см, така че КО2 си се очертава като доста голяма за размера си!
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • #29
                              От: BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

                              Дори ги има на 15 цола...

                              Коментар


                              • #30
                                От: BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

                                Първи вчепатления:
                                + По-тихи са от моите очаквания на асфалт. Също и държат много стабилно - нарочно се заигравах по завоите;
                                + По кални горски пътища са много по-добре от Dueler 694 . От цялата дружина (в интерес на истината съставена предимно от витари с гуми за мъгла) само аз, една ужаска с тракторки и една нива със снежно/офроуд грайфери щъкахме по по-кофти участъците;
                                - на един заскрежен участък на асфалта ме заиграха малко, въпреки, че това може би щеше да се случи със всяка гума - може би съм ги натоварил с прекалено много очаквания за представяне при есенно/зимни условия...
                                Очаквам и сняг
                                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X