Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Range Rover 4.4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за Range Rover 4.4

    Здравейте колеги в момента карам гранд Чероки 5.9 limited lx искам да го подменя спрял съм се на РР 2004 годиа 4.4 v8 какво е вашето мнение дали си заслужава покупката и дали мога да очаквам по-добро поведени спрямо гранда ? Моля за мнение по въпроса

  • #2
    Мнение за Range Rover 4.4

    Първоначално публикуван от zilala Преглед на мнение
    Здравейте колеги в момента карам гранд Чероки 5.9 limited lx искам да го подменя спрял съм се на РР 2004 годиа 4.4 v8 какво е вашето мнение дали си заслужава покупката и дали мога да очаквам по-добро поведени спрямо гранда ? Моля за мнение по въпроса
    Високо, дърто, бързо, женско комби за ходене на пазар (0-100 7,6 s) - срещу по тежък, по млад, малко по муден (0-100 8,7 s), по голям, по скъп за подръжка, по луксозен и малко по ненадежден сув.
    Последно редактирано от rosen_offroad; 19-07-15, 02:25.
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за Range Rover 4.4

      Сравнен с Черока , Ровъра е много по кола.
      На твое място бих потърсил Суперчардж 4,2. Много по мощен и икономичен от 4,4 на БМВ. Като поддръжка Ровъра е безпроблемен на фона на колегите си от тези години.
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за Range Rover 4.4

        Най-много ме плаши поддръжката суперчарджа е по скъп като цена и не мога да намеря запазен екземпляр. Мога ли да очаквам някакви неприятни изненади от суперчарджа?

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X