Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за гарнитура на глава 4.0 V8

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за гарнитура на глава 4.0 V8

    Здравейте,
    искам да попитам относно мнение за марка и качество за гарнитурите на главите на Range Rover 4.0 SF V8 тъй като ми се налага да ги сменя. Има от 50лв за брой, има и 115лв оригинална (поне така казват).
    Интересува ме ако сложа евтините - евентуално ще държат ли.

    Благодаря

  • #2
    От: Мнение за гарнитура на глава 4.0 V8

    По принцип,както за всяка кола и тук важи правилото,да се използват възможно най-качествените авточасти.Все пак има и разни средни варианти,като е важно да е от доказан производител.
    M.P.

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за гарнитура на глава 4.0 V8

      Зависи колко ти струва отварянето до главата - ако ти е без пари и имаш свободно време и средства - слагай евтината
      Все пак за 65 лв. разлика може да си осигуриш още едно отваряне в най-най-добрият случай. В най-лошият - глава + всичко съпътстващо.
      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за гарнитура на глава 4.0 V8

        В подобни случаи бедните сменяват и двете гарнитури с качествени.По-заможните имат време и пари да експериментират какво ще стане , ако се процедира иначе.
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • #5
          От: Мнение за гарнитура на глава 4.0 V8

          Днес ще пообиколя по магазините да видя на какви други производители се предлагат и да ги поръчвам. Благодаря за отговорите : )

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X