Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на джип до 13 000 лв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на джип до 13 000 лв

    Здравейте колеги!
    Нов съм тук, но ми трябва помощ и ще се радвам да ми окажете такава. Имам малко събрани пари и искам да ги инвестирам в джип. Няма да ходя много по офроуд с него, но ако тръгна някъде за хижа не искам да ме изоставя.
    Трябва да е удобен за дълго пътуване (да не изморява), да е дизел, да е 4х4 (независимо дали постоянно или не), да е по-новичък и да е здрав (колкото е възможно). Ако и разхода му е под 12 в града ще е песен (май много станаха изискванията).
    Спрял съм се на следните 3 коли, като съм отворен и към други предложения:
    - БМВ Х3 2.0d 150 к.с.;
    - Сузуки Гранд Витара 1.9д 129 к.с.;
    - Шевролет Каптива 2.0д 150 к.с.;
    - друг?!
    Ще се радвам да ми помогнат хора, които са имали някакви допирни точки до гореизброените автомобили или пък са изключително доволни от своята и искат да я препоръчат на един новак в сферата на 4х4 автомобилите. Благодаря предварително на всички отзовали се.

  • #2
    От: Избор на джип до 13 000 лв

    Тази сума само за колата ли или и за всички разходи покрай придобиването и (застраховки, данък и т.н)?
    Имам наблюдение само върху X3, но с 3.0d - возията е много дървена, на малко кал и сняг се справя по-добре в сравнение с Х5, разхода му е като на лека кола и под 12 градско е напълно постижим. Ако ще е автоматик избягвай кутиите на GM и търси 6ст. на ZF.

    Коментар


    • #3
      От: Избор на джип до 13 000 лв

      Вместо каптивата погледни хюндай туксон или сантафе или киа спортидж. Така или иначе от изброените май само витарата става да слезеш от пътя. Другите са си чисти паркетници.
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • #4
        От: Избор на джип до 13 000 лв

        Първоначално публикуван от xainov Преглед на мнение
        Имам малко събрани пари и искам да ги инвестирам в джип...
        ...
        - БМВ Х3 2.0d 150 к.с.;
        - Сузуки Гранд Витара 1.9д 129 к.с.;
        - Шевролет Каптива 2.0д 150 к.с.;
        Не да ги "инвестираш в джип", а да ги "похарчиш за кола" с нещо като 4х4 задвижване.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          От: Избор на джип до 13 000 лв

          Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
          Вместо каптивата погледни хюндай туксон или сантафе или киа спортидж. Така или иначе от изброените май само витарата става да слезеш от пътя. Другите са си чисти паркетници.
          Тя и Витарата е от новите и не ми много ясно колко става да я караш по Черен път. Ето какво - трябва ми удобна високопроходима кола (под високопроходима разбирам примерно да може да отиде до хижа Дерменка без проблем), която ще се кара предимно извънградско. В 13 000 лв включвам всичко.

          Коментар


          • #6
            От: Избор на джип до 13 000 лв

            От изброените само Витарата е за извън асфалта, а това дали си готов да и прежалиш външния вид като я забуташ в драките си зависи само от теб.

            Коментар


            • #7
              От: Избор на джип до 13 000 лв

              Ок - да разгледаме още 1 джип - Мицубиши Аутлендър 1, 2.0 I?! След дълго четена на теми и мнения, сякаш този СУВ има много позитиви пред останалите?

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X