Обява

Свий
Няма добавени обяви.

непознати джанти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: непознати джанти

    Първоначално публикуван от kartechar Преглед на мнение
    А какво означава надписът IFA?
    Питам, защото съм виждал лек автомобил ИФА, който се явява предшественик на стария модел Вартбург. Но това беше преди 25 години.

    Коментар


    • #17
      От: непознати джанти

      Благодаря за отговорите.На снимките има още две щампи DDR и IGL,ако може да ви подскаже за произхода им.Иначе и аз се двоумя между трабант и вартбург,но търся по компетентно мнение.Поздрави.

      Коментар


      • #18
        От: непознати джанти

        DDR=ГДР. Другия.... не знам
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #19
          От: непознати джанти

          Трабант.
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • #20
            От: непознати джанти

            Първоначално публикуван от manta2005 Преглед на мнение
            От вартбург са трабанта е със същите но са 4j вартбурга. 4,5j
            Лека поправка на Вартбург за 5jx13 а на Трабито са 4.5 И двата модела джанти изглеждат напълно еднакво , както и междуболтовото разстояние е едно и също , само широчината е различна Съдейки по размера на гумите 6.0х13 тези би трябвало да са от Вартбург
            п.с. Имал съм 7 поредни Трабанта и някой друг Вартбург преди години
            2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
            ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

            Коментар


            • #21
              От: непознати джанти

              Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
              Лека поправка на Вартбург за 5jx13 а на Трабито са 4.5 И двата модела джанти изглеждат напълно еднакво , както и междуболтовото разстояние е едно и също , само широчината е различна Съдейки по размера на гумите 6.0х13 тези би трябвало да са от Вартбург
              п.с. Имал съм 7 поредни Трабанта и някой друг Вартбург преди години
              Абе то и аз че даже и съм рязал джанти да уширявам, но може и да греша. Ба ли го сигурен ли си че ме замисли

              Коментар


              • #22
                От: непознати джанти

                98%
                2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X