Обява

Свий
Няма добавени обяви.

opel frontera 2.0 i

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: opel frontera 2.0 i

    Браво, джипката ти е много лачена

    Коментар


    • #17
      От: opel frontera 2.0 i

      Първи тест за Фронти ,бедствено положение в Русе ,обилен снеговалеж ,сняг на места над 50см..Качих се в нея ,запалих и потеглих . Джипката не се замисли нито и за момент справи се блестящо .Беше една от малкото движеща се в града.

      Коментар


      • #18
        От: opel frontera 2.0 i

        Извинявам се ,че ползвам темата на колегата , но понеже става въпрос за същата ОФА КБ 2i , `94-ти набор , та да попитам :

        - тези дни в студовете , за пръв път след 8 години и 135 000 км. търкаляне чух на два пъти писукане като от зумер . С честота около 1 сек. Досущ по тембър като това дето писука по радиото , когато казват "Точно време" . Продължи около минута и спря . На другия ден се повтори . И в двата случая двигателят още не беше вдигнал работна температура . Всички останали прибори си бяха в нормата . Радиото - изключено .
        Чуваше се някъде от таблото вдясно . Понеже Фронтерата няма глезотии със звукови сигнали за подсещане за колан , или забравена опъната ръчна и т.н. , доста се озадачих .
        Помислих първо че някоя кака си е забравила телефона или някаква друга електронна джаджа в жабката или джоба на дясната врата , та ги прерових , ама - нъц !

        Някой да се е сблъсквал с подобен звук ?
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • #19
          От: opel frontera 2.0 i

          Някой чип от електрониката му е студено, и при мен в студа се чува даже докато въртя на стартер и просвирва ресетва малкия километраж ( това на Б-то )
          no signature no problems

          Коментар


          • #20
            От: opel frontera 2.0 i

            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
            .....

            - тези дни в студовете , за пръв път след 8 години и 135 000 км. търкаляне чух на два пъти писукане като от зумер . С честота около 1 сек. Досущ по тембър като това дето писука по радиото , когато казват "Точно време" . Продължи около минута и спря . На другия ден се повтори . И в двата случая двигателят още не беше вдигнал работна температура . Всички останали прибори си бяха в нормата . Радиото - изключено .
            Чуваше се някъде от таблото вдясно . Понеже Фронтерата няма глезотии със звукови сигнали за подсещане за колан , или забравена опъната ръчна и т.н. , доста се озадачих .
            ......

            Някой да се е сблъсквал с подобен звук ?
            При мен се чува нещо подобно винаги, когато отворя шофьорската врата при изключен двигател и неизключени светлини.
            Доста съм се ровил под таблото но не съм обръщал внимание къде точно е пищялката, нямал съм прблеми с нея.
            ОФБ ДБ X22SE
            Не искам Турция да ме пази от Русия. Стигат ми 500 години.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X