Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интернет за село???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Интернет за село???

    Аз съм виждал. Ама зависи от много неща...

    Коментар


    • От: Интернет за село???

      Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
      От свободна линия, до такава по която може да върви ADSL има голяма разлика
      Другите комшии имат ли ADSL?
      Да.
      Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
      „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
      LZ1EMS

      Коментар


      • От: Интернет за село???

        Ами лесния вариант е този които ти предложих. След рутера на комшията слагаш нещо по мощно. При теб приемник и си решаваш проблема...

        Коментар


        • От: Интернет за село???

          При adsl, ако някой от закачените на модема е любител на торенти - всички останали страдат до степен да нямат никакъв интернет.

          Коментар


          • От: Интернет за село???

            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
            При adsl, ако някой от закачените на модема е любител на торенти - всички останали страдат до степен да нямат никакъв интернет.
            Всичко може да се регулира. Включително и чрез евтин ТП-ЛИНК след рутера. Едно време такъв нет съм пускал на доста хора 15-20 човека и нямаше проблеми...
            Правиш АДСЛ устройството Brige, след него един Linux/BSD шейпър с добре установени правила на кои колко да пуска и пей сърце

            Между другото има и сателитен интернет, ако не ти се занимава с АДСЛ и комшии... Достъпен от всяка една точка...

            Коментар


            • Какво стана с Интернета? Как решихте въпроса в крайна сметка?

              Коментар




              • "Между другото има и сателитен интернет, ако не ти се занимава с АДСЛ и комшии... Достъпен от всяка една точка...[/QUOTE]"

                Има ли тук някой, който да е ползвал сателитен интернет на Виваком?

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X