Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кучето не понася возене в кола

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Кучето не понася возене в кола

    Абе къде ги намирате тия кучета?

    То аз мое си нямам де ама ако спра на някой селски мегдан с отгърнат брезент на УАЗ-а не мога да ги изгоня.

    Коментар


    • #17
      От: Кучето не понася возене в кола

      Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
      Абе друго си е Алфата - няма люлеене, няма клатене.
      Да друго си беше - друсане , ремонти,нерви...

      Коментар


      • #18
        От: Кучето не понася возене в кола

        Повръща само в събота сутринта като тръгнем на лов, след това няма проблем, можецял ден да го возя, в неделя нямам проблеми, е може да се лигави малко но се ядва. Ндругата събота всичко се повтаря на ново. Возя го в уаза от зад, няма как да не му друса и да клати, сам се качва зщото знае, че отиеа на лов и се радва.
        "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

        Коментар


        • #19
          От: Кучето не понася возене в кола

          При мен проблемът се реши след едно доста екстремно каране (за кучето) с уазката. Повърна 3-4 пъти, ядоса ме и реших да му го върна. Сега не ме интересува яло ли е, спи ли му се, друса ли му - не повръща.

          Коментар


          • #20
            От: Кучето не понася возене в кола

            Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
            Повръща само в събота сутринта като тръгнем на лов, след това няма проблем, можецял ден да го возя, в неделя нямам проблеми, е може да се лигави малко но се ядва. Ндругата събота всичко се повтаря на ново. Возя го в уаза от зад, няма как да не му друса и да клати, сам се качва зщото знае, че отиеа на лов и се радва.
            Щом не е психично, значи е физично
            С едно по-дълго пътуване би трябвало да го преодолее завинаги. Ако искаш пробвай да му дадеш Церукал преди пътуването. Би трябвало да няма проблеми за деня.
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #21
              От: Кучето не понася возене в кола

              Днес возих едно куче на 50 км. Запознахме се на бързо за пет мин.и хайде в колата. Бях му послал на предната седалка, но само след километър вече беше легнало ма краката ми. Така се вози фо края, а последните 5км са само завои. Отворих вратата, а то горкото скочи и чак тогава повърна. Това му беше. Чудя се как се е сдържало.
              Honda CR-V I 2000 г.
              0 осем 96 осем три 3 сто и 10

              Коментар


              • #22
                От: Кучето не понася возене в кола

                До сега съм имал дратхаари /мъжки/-никакъв проблем от 2-месечни. Есента взех едно женско сетерче- мома англичанка и си а айката. предищните ги карах от София до Варна с едно спиране около Търново и никога не е имало проблем. Тая хубавица не може да изкара и 5 км и ресто. Май си е до индивид. А и дратхаарът си е чук - тъп немски непукист.
                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                Коментар


                • #23
                  От: Кучето не понася возене в кола

                  И аз го играх 2 месеца този филм точно с малко сетерче .
                  Значи нито хапчета,нито да го возя гладно не помагаше.
                  Толкова слюнка изкарваше,че не знаех от къде я вадеше.
                  Заради нея сковах сандък,да връща поне в него.
                  Значи всичко е въпрос на свикване.
                  Рано или късно свиква и спира с повръщането,казвам го от опит и с друго куче,което свикна по бързо.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Кучето не понася возене в кола

                    Първоначално публикуван от sploty Преглед на мнение
                    Значи всичко е въпрос на свикване.
                    Рано или късно свиква и спира с повръщането.
                    Точно така е! Имам кокер и лагото,и двете повръщаха докато не бяха свикнали.Мина около месец-два и всичко се оправи.
                    Сега и 1000км да измина с тях,повръщане няма! Без значенив сити ли са или гладни.
                    jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Кучето не понася возене в кола

                      Мойта кавалерка няма никакви ядове... Рекордът е София-Варна-София за един ден с 2-3 почивки по има няма 10мин (беше много жега навън от колата)...
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X