Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кучето не понася возене в кола

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кучето не понася возене в кола

    Как да се справя с този проблем, кучето повръща в колата?
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

  • #2
    От: Кучето не понася возене в кола

    Като го качваш в колата дърпа ли се, седи ли свито в колата, гледа ли омърлушено още преди да тръгнете?
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #3
      От: Кучето не понася возене в кола

      Да походи пеша.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #4
        От: Кучето не понася возене в кола

        И моя бъхльо не се кефи. Няма кола, няма джип. Скимти без да спира.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #5
          От: Кучето не понася возене в кола

          Кучка Вълкодавка само мрази кожената тапицерия, че се хлъзга като хокейна шайба от едната врата до другата. Но затова ако няма одяало ляга на пода.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #6
            От: Кучето не понася возене в кола

            Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
            Как да се справя с този проблем, кучето повръща в колата?
            С хапче, един час преди да го качиш, за да има време да подейства. На 99,99% при мен помага.

            Коментар


            • #7
              От: Кучето не понася возене в кола

              Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
              Как да се справя с този проблем, кучето повръща в колата?
              Обикновено свикват, вози го.........
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • #8
                От: Кучето не понася возене в кола

                То и аз се бях отчаял, но след петото повръщане в колата и третото къпане в голямата река до която стигаме само с кола, вече като види отворена врата на кола едвам го спирам да не се качи. Е, научих се и да не го храня преди тръгване. Сега като му отворя вратата на диското драпа докато се качи и си подвива опашката към отсрещната врата да не му я притисна, предусещайки на къде сме тръгнали.
                Не обича наклонени седалки, не обича друсане и резки завои или спирания - ами старая се като карам да не го лашкам излишно и му постилам да му е равно. За сега на предната седалка а жена ми зад него, но подозирам, че тя скоро ще му покаже къде му е мястото.

                Коментар


                • #9
                  От: Кучето не понася возене в кола

                  Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                  Как да се справя с този проблем, кучето повръща в колата?
                  Остави го да потича няколко километра зад колата, с около 30км/ч. Бързо ще оцени разликата и ще вози после с кеф.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Кучето не понася возене в кола

                    Вози го. Аз имах проблем с малко куче. Не искаше до магазина да отиде с кола.

                    Снимката е от "пътя" между Лозен и Герман, а след това успя да се вози 16 часа до Крапец и изкара цели 14 дни, преди да се разболее ;-) (сега си е добре, вози се без да прави никакви поразии!)

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10462518_10203148850996464_8112655636889824622_n.jpg
Прегледи:1
Размер:72.4 КБ
ID:5671227Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10515344_10203283520763124_900285022021429258_o.jpg
Прегледи:1
Размер:241.6 КБ
ID:5671228
                    ;-)
                    Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                    нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                    Коментар


                    • #11
                      От: Кучето не понася возене в кола

                      И моя първите две-три возения повръщаше, даже още преди да съм минал половин километър. После го возих няколко пъти без да съм го хранил няколко часа преди пътуването и накрая свикна. Сега може да се надумка като прасе и пътува часове наред без порази. Само дето му доскучава по някое време и ако не може да наднича през прозореца почва да тъпче насам-натам.
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар


                      • #12
                        От: Кучето не понася возене в кола

                        Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                        Остави го да потича няколко километра зад колата, с около 30км/ч. Бързо ще оцени разликата и ще вози после с кеф.
                        Няма майтап. Моя мечок от как беше на 30 дни се вози в колата.
                        При мен проблема беше , че не успявах да го накарам да стои мирен , все дъвкаше нещо. Изяде багажника на предишната ми кола.
                        Накрая се ядосах и го "изхвърлих" от колата , газ на 3-та през поляните и след около километър - два , само дето не влезе през шофиорското стъкло. От тогава не е шавнал по време на движение.
                        Возене му е майката ..

                        Коментар


                        • #13
                          От: Кучето не понася возене в кола

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1505403_1385459721723396_941946788_n.jpg
Прегледи:1
Размер:11.4 КБ
ID:5671237Ей така си пътувах с Аркан бог да го прости.И до Слънчака и до Елена,Трявна,София с по една почивка максимум на два часа.Трудно се навиваше някой да го гледа докато отсъствам и се налагаше да е с мен почти винаги 11 години.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Кучето не понася возене в кола

                            Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                            Не обича наклонени седалки, не обича друсане и резки завои или спирания - ами старая се като карам да не го лашкам излишно и му постилам да му е равно.
                            В общи линии това е основното, особено в началото и да не е яло. Това е ново за него и го плаши. Като свикне, както казват колегите, когато види врата на колата отворена, ще е вътре на момента.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Кучето не понася возене в кола

                              Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
                              [ATTACH=CONFIG]813825[/ATTACH]Ей така си пътувах с Аркан бог да го прости.И до Слънчака и до Елена,Трявна,София с по една почивка максимум на два часа.Трудно се навиваше някой да го гледа докато отсъствам и се налагаше да е с мен почти винаги 11 години.
                              Абе друго си е Алфата - няма люлеене, няма клатене.
                              42

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X