Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кафе машина AYCO от кауфланд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Кафе машина AYCO от кауфланд

    Ти си този които с леко настървение повтаря едно и също във всеки пост. Всичко което казваш го разбрахме още от първият път, като по принцип има случай в които си прав, но има и такива в които не си. За това човека пита някой ако си е купувал съответното нещо и има наблюдения да каже. Аз казах за това за което аз знам. Ти говориш кардинално, но това нас не ни интересува, нали сме си професори и си знаем. Та ако нещо конкретно си си купил от този магазин и ти (не)харесва кажи, иначе не си губи времето щото ясно разбрахме че го нямаш.
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • #17
      От: Кафе машина AYCO от кауфланд

      Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
      ... Тези марки "измислени", да го е ....,защо ги няма в другите магазини за битова техника?Където би трябвало да са? ...
      Що си толкова сигурен, че няма такива изделия?!? То това е като китайските лебедки - машинката е една и съща, а като си поръчаш някакво определено количество, ще ти турят каквато марка искаш. На следващия - също.

      Баш от Кауфланд си купих фритюрник Тефал на прИмоция. Ти, понеже изглежда да си голям спец в търговията, си свободен да си купиш същия модел от магазин "за битова техника" на поне 2.5 пъти по-висока цена ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #18
        От: Кафе машина AYCO от кауфланд

        Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
        Ти си този които с леко настървение повтаря едно и също във всеки пост. Всичко което казваш го разбрахме още от първият път, като по принцип има случай в които си прав, но има и такива в които не си. За това човека пита някой ако си е купувал съответното нещо и има наблюдения да каже. Аз казах за това за което аз знам. Ти говориш кардинално, но това нас не ни интересува, нали сме си професори и си знаем. Та ако нещо конкретно си си купил от този магазин и ти (не)харесва кажи, иначе не си губи времето щото ясно разбрахме че го нямаш.
        Купувал съм една цитрос преса за 19.99лв.Изкара точно 6м при гаранция 3г,като се ползваше всеки ден.Всеки един по-голям плод и се виждаше като камък.След първият кг плодове не можеше да се пипне.Замина в кофата.
        За малко повече пари един Тефал вече две години тормоз, и то сериозен не е мръднал.Дори след една кофа портокали не загрява.

        Коментар


        • #19
          От: Кафе машина AYCO от кауфланд

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          Що си толкова сигурен, че няма такива изделия?!? То това е като китайските лебедки - машинката е една и съща, а като си поръчаш някакво определено количество, ще ти турят каквато марка искаш. На следващия - също.

          Баш от Кауфланд си купих фритюрник Тефал на прИмоция. Ти, понеже изглежда да си голям спец в търговията, си свободен да си купиш същия модел от магазин "за битова техника" на поне 2.5 пъти по-висока цена ...

          Точно за китайците не ми давай пример.В лебедките сигурно има разлика от 600 до 2000лв?Погледни цените в Китай,а не тук и ще видиш разликата.
          Търгашите тук пак са надули цените,изедници.....
          Ел уреди от Бг не си взимам,защото тук цената на кореспондира с качеството

          p.s Излъгах,купих си микровълнова от тук,2 ремонта гаранционни,и сега като я оставя с отворена врата лампата в нея не се гаси.
          Преди да я пипат този проблем го нямаше.Чакам я да умре,и ще си взема на същата марка но зад граница.
          Последно редактирано от FiveFinger; 17-07-15, 18:41.

          Коментар


          • #20
            От: Кафе машина AYCO от кауфланд

            Къде в Бг можеш да си купиш нещо което да не е Китайско!?
            Приятели, след Корекома в който имаше качествени и истински оригинали , произведени в Япония, Западна Германия ...и имаше страшно много дефицит и хора с пари , готови да ги платят, то днес единици са онези дето могат да платят оригинална стока с калкулирана зверска надценка в БГ.., та нормално е да питам къде има различно от Китайското?
            Вярно е, че и между китайско и китайско има разлика, но за всеки джоб е и цената...
            СИЛНИТЕ КРАДАТ ОТ ЧУЖДИ ДЪРЖАВИ, СЛАБИТЕ - ОТ СВОЯТ НАРОД !

            Коментар


            • #21
              От: Кафе машина AYCO от кауфланд

              Китай е залял нашият пазар отвсякъде и с какво ли не. От електроуреди и играчки и всякаква техника до бял боб и мед. Комунизъм, пазари, икономика, политика... Не, че нямат хубави стоки, сигурен съм, че е говорено хиляди пъти за качеството и пазарът за който е предназначена една стока. За едни държави с висок финансов стандарт, качеството е едно но и цената на стоката е висока, а за други бедни и изтормозени държави, съответно цената трябва да е много по ниска, за сметка на вложените материали, изработката, ставките и прочие за да се купува. Пък и всяко производство си има брак. Преди няколко години взех кафемашина делонги, но в друг магазин бях си я харесал така или иначе, а и се случи и на някаква промоция. Малко ми е дразнещо, че пише китай но се преживява, иначе прави страхотно кафе и огромен каймак. Аз не съм голям фен на кафето но вкъщи се ползва доста, доволни сме.
              Не важно кто напротив, важно кто рядом.

              Коментар


              • #22
                От: Кафе машина AYCO от кауфланд

                Имам китайски електрожен от Германия и пак китайски Michelin от Дубай.
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • #23
                  От: Кафе машина AYCO от кауфланд

                  Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                  Хубаво е да се знае,че дори и напълно изрядно технически ще изкара 1/3 от гаранцията си.Сега има някакви изключения,където се ползват веднъж в месеца,но за нормална употреба-забравете.
                  Аз време за губене нямам.
                  Но си е друго да си купиш нещо за 30лв и да си мислиш че си хванал дявола за бритона-българска поговорка
                  Имам личен опит с една косачка за трева електрическа от Бау Мяо 130 лева .Всички ми казват да не се набутвам за скъпи неща,аз балък ли съм бил,и подобни такива.
                  И се замислих,подведох се и я купих (била правена в Китаи специално за магазина ,така че не била съвсем китаиска).На второто косене спря(не бях много изненадан )отивам в магазина за рекламация,взимат я и след две седмици ми званят да си я взема.Отивам аз ,поглеждам работи ,но там кадето се закрапва коша за тревата почти шчупено,казвам им (това не е моита косачка) заповат спорове,идва управителя,и още две седмици (вече тревата ми става 50 см висока).Та накрая доплатих за Гардениа косачка и проблемите ми свършиха благодаря на бога.
                  Honda CRF 250 X
                  Touareg 3.0 TDI

                  Коментар


                  • #24
                    От: Кафе машина AYCO от кауфланд

                    Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                    ... ще си взема на същата марка но зад граница.
                    Блажени са вЕрващите!

                    Още преди 25 години кухненски робот (известна западна марка), купен "зад граница", се оказа произведен в Малайзия; шевната машина - в Бразилия; хладилникът от известна местна марка (произведен в страна, прочута с качеството си) не щя да тръгне при първо включване, щото беше с дефектен бутон, а луксозното Волво, купено новичко на място, за една нощ хвърляше акумулатора и гаранционният сервиз никак не можеше да открие къде му е проблемът ...
                    Последно редактирано от Чавдар (V93); 18-07-15, 07:55.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Кафе машина AYCO от кауфланд

                      Далеч съм от мисълта че артикули на извести марки не се развалят,имам подобен опит с БМВ на 3 месеца аербега на волана потъна на вътре (създаде се някакъв вакум).На шестия месец задния десен прозорец спря да се отваря.
                      Но все пак процентно дават много по малко дефекти.
                      Honda CRF 250 X
                      Touareg 3.0 TDI

                      Коментар


                      • #26
                        От: Кафе машина AYCO от кауфланд

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Блажени са вЕрващите!

                        Още преди 25 години кухненски робот (известна западна марка), купен "зад граница", се оказа произведен в Малайзия; шевната машина - в Бразилия; хладилникът от известна местна марка (произведен в страна, прочута с качеството си) не щя да тръгне при първо включване, щото беше с дефектен бутон, а луксозното Волво, купено новичко на място, за една нощ хвърляше акумулатора и гаранционният сервиз никак не можеше да открие къде му е проблемът ...
                        Не,пак не си разбрал.Не къде е правено,ЗА КОГо
                        Пробай в Германия да си купиш турски Бош?Щото тук почти всичко от тази марка е туркиш.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Кафе машина AYCO от кауфланд

                          Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                          Не,пак не си разбрал.Не къде е правено,ЗА КОГо
                          Пробай в Германия да си купиш турски Бош?Щото тук почти всичко от тази марка е туркиш.
                          Аман от големи разбирачи!

                          Я да видим можеш ли позна от три пъти, като се купува в Швеция шведски хладилник или шведско Волво, за кого ли са произведени? Както и всичко останало, споменато по-горе. АААА, сетих се! Тия поганци от магазина, като са видели българчета, са извадили стоката от друг рафт, дето не е за местни, а за източноевропейци ...
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Кафе машина AYCO от кауфланд

                            Защо мнението като е различно,се пениш?Дишай спокоино.
                            И там има тарикати които продават боклуци.Да си малко дете,да ти обяснявам.
                            Като купуваш нещо,първо провери какво е.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Кафе машина AYCO от кауфланд

                              Качеството винаги е скъпо, НО СКЪПОТО НЕ ВИНАГИ Е КАЧЕСТВЕНО, ОСОБЕНО В БЪЛГАРИЯ!
                              Всичко зависи лакомията на търговеца.

                              Бях си взел ЦД от лидал преди години, на третата година отказа, занесох им и след два дни ми звъннаха да си взема парите, без въпроси, без увъртания.
                              От кауфланд си купувам енерго спестяващи крушки, взел съм над 30, две отказаха, едната поради изгорял предпазител на високото напрежение, без въпроси директно ми върнаха парите и аз си купих нови, затова ги харесвам.
                              "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                              Коментар


                              • #30
                                От: Кафе машина AYCO от кауфланд

                                Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                                Какво ви е мнението за тази кафе машина от кауфланд, на промоция е и цената и е 80 лв, заслужава ли си?
                                Предпочитам да купувам от там, защото гаранцията е 3 години и не задават въпроси.
                                Случайно ми подариха въпросната кафе машина. Работи отлично прави страхотно кафе, каймак и т.н. Ползвах я 4 години без проблем. При положение, че я мернах за 70лв. мисля че е много добра инвестиция.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X