Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд-фото-делегация в Берковския Балкан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Офроуд-фото-делегация в Берковския Балкан

    Първоначално публикуван от Веселин Русев - Vesur Преглед на мнение
    Мхм, така беше.

    [ATTACH=CONFIG]815410[/ATTACH]
    Стига бе, тоя мързел е хванал триона само за снимката!
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #17
      От: Офроуд-фото-делегация в Берковския Балкан

      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
      Стига бе, тоя мързел е хванал триона само за снимката!
      Ти само погледни как се е размазал триона от скорост! С това темпо и с обикновена медна тел щях да го срежа....

      Но всички други ги наряза Любо с мултитула...
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #18
        От: Офроуд-фото-делегация в Берковския Балкан

        Аааа, как съм ви изтървал....
        Тръгнах си от Берковица в петък (връщах се от голямото пътуване)...
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • #19
          От: Офроуд-фото-делегация в Берковския Балкан

          Ми... обаждай се, бре...
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • #20
            От: Офроуд-фото-делегация в Берковския Балкан

            Виноват
            Оправданието е, че наистина бяхме отхвърлили доста път последните седмици, и спряхме в Берковица само за почивка и бърза среща с приятели...
            Ама все пак - още 16км до горе бихме ги издържали де
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • #21
              От: Офроуд-фото-делегация в Берковския Балкан

              Жоре, не се оправдавай! Един варненец повече или по-малко.... не е като да нямаше хич...
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • #22
                От: Офроуд-фото-делегация в Берковския Балкан

                В интерес на истината...много варненци видяхме в този отдалечен за тях край на БГ, дори и под Чипровския водопад имаше паркирана варненска Фронтера...
                Цяло нашествие...
                NISSAN FOREVER
                -----------------------------------------------------------------------------
                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                Коментар


                • #23
                  От: Офроуд-фото-делегация в Берковския Балкан

                  И през последния уикенд имаше варненски (и други де) джипки за началото на Ком-Емине, а в края на месеца ще има и други почиващи съфорумци от Варна в Берковица. Станахме като градовете-побратими през Соца...
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • #24
                    От: Офроуд-фото-делегация в Берковския Балкан

                    Не забравяйте, че и хижаря на новата хижа е варненец
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Офроуд-фото-делегация в Берковския Балкан

                      Само да уточня, основния инициатор и двигател на де що има маси и чешми на ЛРЕ в района е Иван - Hil, а нашия клуб (и той като част от него) споделя ентусиазма и труда му и се кефим на направеното. Аз лично не съм направил нищо повече от останалите( само при строежа викам повече и давам акъл, зер нали съм Председател), та моля, масата не е моя, а на всички, да се ползва със здраве и по предназначение. И тая маса, и горната, е чешмата, и дай боже заслона, дето мислим да строим, са дар от Ленд Ровър Ентусиастс България за всички туристи - мото-, пешеходни-, вело- и прочие, да им е лесен пътя и да отмарят с кеф.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #26
                        От: Офроуд-фото-делегация в Берковския Балкан

                        Мда...инициативата на ЛРЕ е пример за подражание...Плодовете и са лек за окото и душата на фона на...останалата простотия, вандализъм и тъпанарски манталитет.
                        П.П.След ден два като посна следващия ден от експедицията съм си позволил в мнението да използвам тази трибуна с един апел именно в тази посока.
                        Нама да коментирам това и в тази тема, който чете оттатък ще види...надявам се повече хора да четат, макар пък да съм сигурен, че тук хора с подобни наклонности /съответно и така възпитавайки или...невъзпитавайки вдъобще децата си/ няма, но все пак...
                        П.П.П. Злати...а да попитам как си с познанията си по ...Врачанския балкан?
                        Поздрави!
                        NISSAN FOREVER
                        -----------------------------------------------------------------------------
                        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Офроуд-фото-делегация в Берковския Балкан

                          Отварям отделна тема за Врачанския Балкан, че тук сме в Берковския - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=200563 и местя мненията там.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #28
                            От: Офроуд-фото-делегация в Берковския Балкан

                            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                            Що не се легитимираш? Сега трябва да ходя в Искрец, за да се запознаем....
                            Ще се улучим пак по трасетата ,гледам често сте по тези дестинации ... Тогава се засякохме и с групата от Годеч ,те бяха тръгнали за Ком и си разменихме по няколко приказки. Другият път задължителна легитимация на по халба -две !
                            Тел. 0889531237

                            Коментар


                            • #29
                              От: Офроуд-фото-делегация в Берковския Балкан

                              А да знаеш, че имам един имот и в Искрец и скоро не съм наглеждал. Та може и там да я свършим някаква. Имам и едно-две приятелчета...
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • #30
                                От: Офроуд-фото-делегация в Берковския Балкан

                                Супер ,значи лесно ще измислиме някое комбинирано мероприятие ала тип " каране ,после пиене" . Да знаеш ,че в Понор планина над Искрец има какво да се види, любителите на "хард" изпълненията обикновено също не остават капо (особено зимата). И като се има предвид ,че идват сезоните на подготвените и сериозни машини ,мога да ти кажа ,че винаги си добре дошъл !
                                Тел. 0889531237

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X