Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TomTom ONE XL

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • TomTom ONE XL

    Придобих навигатор TomTom ONE XL. Има карти само за Западна Европа. Възможно ли е да се качат и други - примерно източна Европа, България...
    Нищо не разбирам по въпроса, а и като видях през какво се минава, за да се инсталират, отказах се и да се науча. Ако може да се качват нови, има ли желаещ да направи това? Срещу заплащане, разбира, се. Имам към него разни кабели, упътване и диск с мануала.
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

  • #2
    От: TomTom ONE XL

    Направо го продавай, и си вземи нещо китайско да си слагаш на него гармин, Иго или каквото искаш. В покетбългария е пълно с всичко.

    Коментар


    • #3
      От: TomTom ONE XL

      Принципно е възможно, но честно казано и аз не знам как става. На моя Tomtom му остаря картата, а и не съм го ползвал от година(не ми се е налагало), но се справяше доста прилично. Също така си говори на чист бългаски.[emoji41] Другото интересно е че картата на България и гласът на български са качени на оригиналната карта с памет(ГПС-а не е купуван от България). Това е всичко, което мога да ти кажа, тъй като устройството ми е подарък и преди да дойде при мен всичко си беше направено.
      Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
      Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

      Коментар


      • #4
        От: TomTom ONE XL

        Нямат обновени карти за България от поне 2-3 години, с последните версий на софтуера защитиха много устройствата и почти не може да се бърника по тях.

        Коментар


        • #5
          От: TomTom ONE XL

          В Момента коли на Том Том обикалят из България и снимат.Според мен-изчакай.
          Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
          ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X