Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблам с двигател Каджива 125 сс 2 Т

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблам с двигател Каджива 125 сс 2 Т

    Здравейте! Не успях да прочета всичко , но се надявам на съвет за следния проблем.
    Двигателя е на Каджива 125 сс 2Т с водно охлаждане.Когато е студен пали без проблеми и след това няма ядове с карането , но ако изгасне , след като е загрял няма палене поне докато не изстине.

  • #2
    От: Проблам с двигател Каджива 125 сс 2 Т

    Виж си центровката, кога идва искра на г.м.т и пробвай с друга свещ Аз имах такъв проблем и при мен ми бяха объркали буталото и не ми идваше центровката

    Коментар


    • #3
      От: Проблам с двигател Каджива 125 сс 2 Т

      Първо виж дали е с правилната свещ , но е много вероятно като загрее да губи компресия , причините може да са износени сегменти/сегмент/ и цилиндър , или сегментите/сегмента/ да са запекли в каналите на буталото.
      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

      Коментар


      • #4
        От: Проблам с двигател Каджива 125 сс 2 Т

        Смени свеща изчисти карбуратора и смени опръстените на главата. При мен беше същото по едно време и незнам точно от кое от тези 3 неща се оправи.

        Коментар


        • #5
          От: Проблам с двигател Каджива 125 сс 2 Т

          След последното палене двигателя поработи около минута и влезе в клинична смърт.От двигателя излизат два кабела, които отиват на комутатора. Единият има ток, а другия не. Това е преди комутатора.Първо реших ,че проблема е в него, взех друг , но и там същото. Въпроса ми е : първо, ако сменя кабелите при входа на комутатора ще има ли ток към бобината и второ , тези бобини, дето са на платката при маховика подлежат ли на ремонт или трябва да се купува нова и възможно ли е датчика на Хол да се е скапал?

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X