Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на джип - помогнете

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Покупка на джип - помогнете

    Само в един от сайтовете при филтър след 2000г. и до 10000лв. регион Варна излизат 155 (сто петдесет и пет) екземпляра. А до 12000лв. са 193 бр.!
    Качи ли се в Санта Фе, Теракан, Маверик, Соренто, Паджеро, Х - трейл, Рав 4, Гранд Витара, Дискавъри, Аутлендър и други - всички налични "от Метро до края и обратно". Отне ми половин час за да се убедя в това по телефоните. Защото не може да се каже кое ми харесва и кое -не без да се "запознаеш" с него. Аз не ти препоръчвам нищо - просто ОПИТАЙ ги. Защото много пъти вече ти го казаха - самият ти не знаеш даже приблизително какво и още по-важно -за какво го искаш. Пък най-добре поживей малко там, в Осеново и ще ти се избистрят много неща.
    И пак - Успех в избора. Имам чувството че ще ти го пожелаваме още много пъти и дни занапред...........
    Венцислав Петров
    Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
    Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
    0889 62 8четири 6четири

    Коментар


    • От: Покупка на джип - помогнете

      Първоначално публикуван от Peter Angelov Преглед на мнение
      Спокойно, ще купя и пушек ще се вдига...
      Я погледни за Toyota Hilux , току що гледах в мобилето чудесен екземпляр 2003г ,дълга база, автоматик за 8700 / е с десен волан, но това се преживява/ и то във Варна.

      Коментар


      • От: Покупка на джип - помогнете

        Десен волан освен за селскостопанска машина и донякъде за в гората за друго не бива.

        Коментар


        • От: Покупка на джип - помогнете

          Първоначално публикуван от Peter Angelov Преглед на мнение
          Здрасти, да точно от Осеново до Варна всеки ден Климата горе на платото си е точно както е описано там е ясно че няма с какво да мина и ще си дремя на село.
          Това субару не знам защо но грам не ми се нрави. Ти някъде в района ли си? Форестъра не е ли нисък и до колкото знам има сериозни цени на части и т.н. Плюс това предполагам че няма да има разходки в гората и пряко през реката до Кранево.

          Поздрави
          Да, така е. Аз живея малко по-към Варна. Почти всяка зима хваща капан, понякога ден, друг път повече.. При мен тези в подписа ми вършат работа
          А, последната зима направо си нямаше проблем, жена с Айгото не спря да се движи
          А, а миналата зима като хвана капана, никой не можа да мине първия ден.. та така
          Последно редактирано от vuk varna; 09-08-15, 23:23.
          Николай
          VITARA 1.6, 93 къса кабр
          КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

          Коментар


          • От: Покупка на джип - помогнете

            Първоначално публикуван от manta2005 Преглед на мнение
            А от толкова варненци няма ли кой да мине през тоя път та да се види какво му трябва. Баси казуса аз след месец съм по варненско и съм сток та дрънкам. Иначе поле зимата ако не е много студено може да е забавно...
            Коловози от атв не са коловози, коловози от джипове в общия случай не са проблем, обаче тея с дърветата... Малееее как може по половин метър канавка да направят
            Може някой да е писал вече, ама аз и с голф съм минавал оттам.. лятото де
            Николай
            VITARA 1.6, 93 къса кабр
            КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

            Коментар


            • От: Покупка на джип - помогнете

              Първоначално публикуван от Peter Angelov Преглед на мнение
              Вчера отново ходих, има 2 ГЧ които стоят от месец март е пак ги гледах, влизах, стоях и т.н. Другото което има е няколко МЛ за нищо не стават даже и не исках да вляза, няколко Х5 за тях ми са доста ясни нещата, само от към проходимост не съм запознат. Имаше едно Фори качен на един мотокар че нямаше как да седна в него. Няколко Q7,Q5
              и няколко ЛК които грам не са ми в бюджета. Та това като почнах от метро до края на салоните в двете посоки...
              Не се занимавай със салоните... като си харесаш какво, потърси си го навън.. или, от тук, но карано, от собственик, не търговец... мое мнение!
              Николай
              VITARA 1.6, 93 къса кабр
              КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

              Коментар


              • От: Покупка на джип - помогнете

                Никой не е предложил Унимог или Кайен,не разбирам защо...Така търсещият съвсем ще се обърка и накрая верно няма да купи нищо.Как в бюджет от 12К се мисли за АМГ , честно не го разбирам...Има тук една Г класа АМГ тамън и на газ...

                Колега,изясни си какво точно искаш, защо го искаш,провери данъци и застраховки и тогава като набележиш 2 марки,търси най запазената.
                Пътят е целта.

                Коментар


                • От: Покупка на джип - помогнете

                  Здравейте, за да не отварям нова тема ще помоля за съвет за следващо возило тук. До скоро карах Санта Фе 2 дизел и доста ми допадна като височина, вътрешно пространство и такова за багаж, затова търся нещо подобно като размери. Засега се въртя окоо Трибеката, CX-7 и IX-35 (знам, че е компромис с размера, но ще е за сметка на по-нов автомобил). Задължителните условия са бензин и автоматик. ЦР-В-то също е в обсега, но като че ли не съм му фен на външен вид. Карал съм Равка 2005 на приятел, но ми идва тясна, а той ми каза, че следващата е още по-тясна вътре. Бюджета е около 20-25 х. като може да се направи някакъв компромис ако нещо много ми хареса. Дали може FX-35 да се намърда в класацията, знам че е по-скъпо, но дали си струва (дали е по-тяно от Равката)? Както се вижда на изток съм се насочил, но за новите Нисани чувам само лоши неща, така че не съм ги гледал. Като цяло Трибеката май ми е фаворит, но доста противоречиви неща чувам.
                  Основно ми трябва за асфалт, ходене до една вила по малко баирест черен път и от време на време за рибка. Няма да правя тежки горски преходи. Предимствата на този тип коли които искам са по-високия поглед, по- високото шаси по тези неравности и тротоари и т.н., просторното купе и прилично багажно отделение. А и да не го мисля зимата колкото и да я няма вече. Приемам и други предложения
                  Благодаря предварително за съветите.

                  Коментар


                  • От: Покупка на джип - помогнете

                    Първоначално публикуван от Peter Angelov Преглед на мнение
                    ......Сега ще имам на разположение Дискавъри за 15 дена и ще видя дали ми допада.

                    Поздрави
                    Колега какво стана харесахте ли Диското?
                    Land Rover Discovery II, V8 4.0
                    VW Golf VI variant
                    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                    Коментар


                    • От: Покупка на джип - помогнете

                      Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                      Колега какво стана харесахте ли Диското?
                      Днес минахме около 250 км. с Диско 1 98 г. дизелче, 4 големи и 2 малки деца. Държи се много прилично, никъде нямаше проблеми. Аз лично карах около 40-50 км.
                      принципно ми хареса но има и доста неща които дразнят, най вече това че няма място за левия крак и си е много тъпо. Другото че много бавно се случват нещата, но пък като се случат няма грижи. Общо взето си е камионче, разход повече от добър, бих казал прекрасен пърпорихме с около 80-100 макс. и разхода не беше повече от 7-8 на сто. Забелязах че е тежко и наистина се засилва по баира и клати, спирачките не бяха лоши. Скорости и съединител също бяха много добри. Това ми са горе долу впечатленията...

                      Коментар


                      • От: Покупка на джип - помогнете

                        То голяма умуване,те свършиха марките и моделите за предложения.Освен колегата да изчака да излезе някой нов модел 4х4 на пазара и да изчака да му влезе в бюджета.
                        Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
                        Уаз 469
                        Nissan Patrol Y160

                        Коментар


                        • Покупка на джип - помогнете

                          Първоначално публикуван от Peter Angelov Преглед на мнение
                          Днес минахме около 250 км. с Диско 1 98 г. дизелче, 4 големи и 2 малки деца. Държи се много прилично, никъде нямаше проблеми. Аз лично карах около 40-50 км.
                          принципно ми хареса но има и доста неща които дразнят, най вече това че няма място за левия крак и си е много тъпо. Другото че много бавно се случват нещата, но пък като се случат няма грижи. Общо взето си е камионче, разход повече от добър, бих казал прекрасен пърпорихме с около 80-100 макс. и разхода не беше повече от 7-8 на сто. Забелязах че е тежко и наистина се засилва по баира и клати, спирачките не бяха лоши. Скорости и съединител също бяха много добри. Това ми са горе долу впечатленията...
                          Между 29-ти и 2-ри Септември (после след средата на месеца) давам кръгчета в гората и не само с Диско 2 франко Осеново.
                          Пиши ми на rosen_lazarof@live.com да споделим телефони ако имаш интерес.

                          П.п. Това за разхода на Диско1 не го казвай на форумните титани щото в една съседна тема ме оплюха когато го поддържах.
                          Land Rover Discovery II, V8 4.0
                          VW Golf VI variant
                          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                          Коментар


                          • От: Покупка на джип - помогнете

                            Най накрая ето я и рекичката:
                            https://youtu.be/lzIWR-hqKn0
                            Land Rover Discovery II, V8 4.0
                            VW Golf VI variant
                            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                            Коментар


                            • От: Покупка на джип - помогнете

                              Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                              Между 29-ти и 2-ри Септември (после след средата на месеца) давам кръгчета в гората и не само с Диско 2 франко Осеново.
                              Пиши ми на rosen_lazarof@live.com да споделим телефони ако имаш интерес.

                              П.п. Това за разхода на Диско1 не го казвай на форумните титани щото в една съседна тема ме оплюха когато го поддържах.
                              Без да съм форумен титан,карал съм Диско единичка тъкмо 5 (ПЕТ) години и разхода му е 10/100 .А пък спирачките са най-кофтито в тази кола.
                              Поздрави
                              Виден столичен ихтиолог

                              Коментар


                              • От: Покупка на джип - помогнете

                                Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                                Най накрая ето я и рекичката:
                                https://youtu.be/lzIWR-hqKn0
                                Иха-а-а-а-а. Каква техника, какъв заход! Все едно форсираш Дунава Бавни включИ, а ?
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X