Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новак с Фронтера А 2.0

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Новак с Фронтера А 2.0

    Сложи релета преди ключа че пак ще го стопи ...
    ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

    Коментар


    • #17
      От: Новак с Фронтера А 2.0

      Да ще се наложи,а не би ли трябвало да има реле?Гледам че има място в кутията с релета при двигателя,но липсват две,дали някое от гнездата не е за реле за дълги.

      Коментар


      • #18
        От: Новак с Фронтера А 2.0

        Случайно някой да има снимка на копчето за халогените отпред.

        Коментар


        • #19
          От: Новак с Фронтера А 2.0

          Малко сам си пиша но, вече имам халогени.Трябва да се добави реле и копче,взех едно за задни светлини за мъгла и си пасва без проблем.Виското ме предаде и като проверих колко струва реших за сега да е постоянно зацепено,по натам ще му мисля.Предстои ми поставяне на газова,къде е най удачния вариант за бутилката,че и без това няма много голям багажник.

          Коментар


          • #20
            От: Новак с Фронтера А 2.0

            Някой ги слагат на мястото на резервоара,като си правят по малък.Моята е 30л и е в багажника в дясно.Просто така е купих.

            Коментар


            • #21
              От: Новак с Фронтера А 2.0

              Здравейте,днес намерих време да разглобя десния хъб,защото издаваше странни звуци като включа 4х4.Като свалих капачката зегерката беше изпаднала иначе всичко друго е видимо добре,проблема е в това че има някаква шайба под самата зегерка,която като я сложа не може да влезне зегерката в канала на полуоската.Дали ще е проблем ако карам без тази шайба.

              Коментар


              • #22
                От: Новак с Фронтера А 2.0

                Виж дали случайно нямаш голям луфт в лагерите на колелото. Той се обира с една голяма надупчена гайка зад хъба, описано е как става в други теми. По принцип не е добре да караш без шайба. Ако си от София можеш да минеш а ти дам по-тънка от твоята шайба преди време си бях направил различни дебелини и ми останаха, с тях се обира пък луфта на хъба.
                ОФА КБ X20SE + метан

                Коментар


                • #23
                  От: Новак с Фронтера А 2.0

                  Ми да ти кажа луфт има минимален,на лагера но мисля че е нормално,просто ми стана интересно как е паднала зегерката.Може ли тел. на ЛС.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Новак с Фронтера А 2.0

                    Първоначално публикуван от westbam Преглед на мнение
                    ...Дали ще е проблем ако карам без тази шайба....
                    Ще е проблем.
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Новак с Фронтера А 2.0

                      Проблема е решен,явно някой е правил нещо и просто не е поставил зегерката като като хората.На другия пък му бяха хлабави болтовете на капачката И И двата са ок,ревизирани и смазани.
                      Следващото нещо което трябва да направя е да сменя спирачните тръбички,може ли да ми дадете координати къде се изработват,за София става въпрос.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Новак с Фронтера А 2.0

                        В една пряка на Симеон,м/у Одрин и Опълченска-Овче поле.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Новак с Фронтера А 2.0

                          Благодаря за отговора,но намерих къде ги правят, като цяло съм доволен от изработката и може да направят всякаква дължина.Ако някой иска мога да дам координати да не правя реклама.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Новак с Фронтера А 2.0

                            Здравейте,имам теч на масло от сенеринга на предния диференциал,при кардана.Може ли да споделите някакви тьнкости при смяната му,и размери на семеринга.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X