Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hankook DynaPro MT - лични впечатления.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Hankook DynaPro MT - лични впечатления.

    Наскоро се сдобих с такива гуми и съм много доволен. Тук съм се опитал да обобщя малко инфо за тях - http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...ни-гуми И занапред ще споделям впечатления, ако някой има въпроси, да пита.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

  • #2
    От: Hankook DynaPro MT - лични впечатления.

    Да не те разочаровам Злати , но са голяма скръб . Тази гума като види кал , и се чуди защо е там . Карал съм с такива , и не бих ги ползвал никога повече .

    Коментар


    • #3
      От: Hankook DynaPro MT - лични впечатления.

      Слаба като проходимост в кал/сняг гума-минах през тях с НИВА-та.

      Коментар


      • #4
        От: Hankook DynaPro MT - лични впечатления.

        Твърде противоречащи си мнения. Може ли по-подробно?
        LZ1AIV

        Коментар


        • #5
          От: Hankook DynaPro MT - лични впечатления.

          Сняг,пухкав,прясно навалял-45-50см.,никой не е минавал,гумите са коментираните,размера е 205/80-16,спускаме налягането до 0.5атм. и влизаме на неразчистения път.......-започва се едно пробиване,едни мъки,общо взето 20-30м. напред и следва връщане назад за засилка,защото движението напред спира и отиваме към окопаване!
          След 15-20 мин. як тормоз се връщаме назад,защото виждаме,че 12-13 км. участък ще ни коства свършване на горивото или прегряване на мотора.
          В контраст с казаното отиваме на същия път,пак с моята НИВА,при същите условия и плътност на снега,но с гуми "Ласа-ОК 144".Отново ги спадаме до 0.5атм.,следва 1-ва до 7000об/мин.,веднага 2-ра и колата тръгва уверено в дебелата снежна покривка,правейки партина.През целия път показва склонност към окопаване само 2 пъти,при което я усещам от рано и връщам назад с последваща засилка напред......-и така пътят е преодолян.
          Що се отнася до фронтален,стръмен,кален наклон "Ханкоок"-а също показа лоши резултати,спрямо това,което даде "Ласа ОК-144".
          П.П.За мен лично не си заслужава,ако ще трябва да се разчита на него в кал/сняг,наклони.....-особено,ако няма мотор да се въртят здраво на бързи!
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от Янко Желязков; 04-07-15, 22:24.

          Коментар


          • #6
            От: Hankook DynaPro MT - лични впечатления.

            Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
            Сняг,пухкав,прясно навалял-45-50см.,никой не е минавал...
            Бе аз гледам, дзверя се.... ама на нито една снимка не виждам нивата да е обута с гумите, за които говори Злати.
            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

            Коментар


            • #7
              От: Hankook DynaPro MT - лични впечатления.

              Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
              Бе аз гледам, дзверя се.... ама на нито една снимка не виждам нивата да е обута с гумите, за които говори Злати.
              Не е. Обута е с гумите, с представянето на които Янко прави сравнение.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                От: Hankook DynaPro MT - лични впечатления.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:f.jpg
Прегледи:2
Размер:550.1 КБ
ID:5670245 Ето ги , както казах в началото - не стават за това за което се рекламират. Не съм имал до сега , по лошо държащи се гуми на кал. Моето мнение е , че тази гума си е чисто за разходки . Не трябва да и се приписват качества , които не притежава . Злати просто не е имал време да ги тества в реална обстановка .

                Коментар


                • #9
                  От: Hankook DynaPro MT - лични впечатления.

                  Първоначално публикуван от plamen atanasov Преглед на мнение
                  разходки
                  Ми те хората различни неща разбират под офроуд, кал, страничен наклон, коловози ет цетера
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #10
                    От: Hankook DynaPro MT - лични впечатления.

                    Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                    Бе аз гледам, дзверя се.... ама на нито една снимка не виждам нивата да е обута с гумите, за които говори Злати.
                    Колега-да,прав си!
                    Допуснах лека неточност-Моите гуми от последните 3 снимки са "Ханкоок Динамик"-МТ,който е по-агресивен от "Ханкоок ДунаПро"-МТ-/който коментираме/,тъй че не искам да говоря на изуст,но предвид рисунъка на грайфера нещата клонят на още по-зле....
                    П.П.На първите 3 снимки НИВА-та е с Ласа ОК-144.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Hankook DynaPro MT - лични впечатления.

                      Кални гуми за сняг категорично не стават и затова и не споря. За зимата си имам Дуратрак. За кал и камъни още ще тествам и споделя, наистина голяма кал не намерих, но на камъните бяха много добре. Ето тук - http://www.testvanenagumi.com/guma_4...t03/index.html обективна оценка от потребители им дава 4 от 5 възможни точки, а Гудиър МТ(с които карах бая време и съм супер доволен) и БФГуудрич КМ2 пак потребителите им дават 3,5 точки. Вижте тоя линк, интересен е, защото оценката е от реални карачи, които споделят опит
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #12
                        От: Hankook DynaPro MT - лични впечатления.

                        Супер - ако може още да паднат цените на Гудиър МТ, пък вие си купувайте ханкук
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Hankook DynaPro MT - лични впечатления.

                          Имал съм е и е страхотна гума, но да е далече от повечко кал... Супер тиха, каучука за 4 години беше нов и износване също нямаше... Спирането също беше много добро... За много сняг нямам наблюдения.. За разходки е чудесна и пак бих си я купил, но за кал определено НЕ е...

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X