Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да работим правилно с моторен трион?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да работим правилно с моторен трион?

    Много хубаво филмче на Husqvarna за правилна работа с моторен трион. Безопастност , посоката в която трябва да падне дървото, и др.
    Около 400 МБ. На български. https://htftp.offroad-bulgaria.com/mac/husqvarna/
    Уморените коне не ги убиват , нали ??

  • #2
    До: Как да работим правилно с моторен трион?

    Ако го изтегля и изгледам, ще ми подарят ли резачка?
    Вчера един луд с резачка вилня из покрайнините. Може и по новините да са го показали. Е, аз бях
    Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

    Коментар


    • #3
      До: Как да работим правилно с моторен трион?

      Едно време като си купихме Хускварната, и към нея ни дадоха една камара брошури, книжки и прочие , та вътре в едната книжка имаше точно това, безопасност при работа с моторен трион Хускварна (за Щил или Дружба не се споменава дали важи същото ), как до голяма степен да контролираме посоката на падане на дървото, и т.н. и т.н.
      Още не съм изтеглил клипчето, но ще го изтегля, макар че повечето неща ги знам от книжката
      Hristo Draganov
      http://htftp.domainbg.com/HD/

      И аз искам България чиста ! ! !

      Коментар


      • #4
        До: Как да работим правилно с моторен трион?

        Първоначално публикуван от Myyy Преглед на мнение
        Ако го изтегля и изгледам, ще ми подарят ли резачка?
        Съмнявам се, обаче ако отидеш в магазина и внесеш едни хиляда лева (пък може и повече, избора е твой ), веднага получаваш една резачка
        Hristo Draganov
        http://htftp.domainbg.com/HD/

        И аз искам България чиста ! ! !

        Коментар


        • #5
          До: Как да работим правилно с моторен трион?

          Ще я взема на духинг. Ем ще платя повече, ем ще съм по-доволен.
          Аз досега като режех с джагата, никога не съм се замислял накъде ще падне дървото. Винаги е падало все в посоката на въжетата с които е вързано
          Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

          Коментар


          • #6
            До: Как да работим правилно с моторен трион?

            Първоначално публикуван от Myyy Преглед на мнение
            никога не съм се замислял накъде ще падне дървото. Винаги е падало все в посоката на въжетата с които е вързано
            И аз си мислех че съм майстор докато строших на детето колелото .. със старата круша .
            Уморените коне не ги убиват , нали ??

            Коментар


            • #7
              От: Как да работим правилно с моторен трион?

              В книжката с резачката има описано за какво да се внимава и как да се реже.

              Язък за колелото
              Пийте червено вино! Дава здраве.
              А то ни трябва за да пием ракия!

              Коментар


              • #8
                От: Как да работим правилно с моторен трион?

                Не е лошо да изгледа човек някое подобно филмче,особено ако е като жена ми -първо изхвърля в кофата всички книжа от кутията заедно с фактурата и гаранцията ,а после почва да пита това сега как,къде и защо не работи.А аз четох една кола книги как се реже лозе ама докато не ми показаха не бях сигурен какво точно и къде точно трябва да режа.А за колелото да помислим по-философски,ето повод да се купи ново.

                Коментар


                • #9
                  От: Как да работим правилно с моторен трион?

                  По принцип и двамата сте прави ,
                  02-11-07, 20:01
                  #6
                  Макавеев
                  Утвърден участник
                  | +ПЛ |

                  ама същото дете вече кара мотори сигурно.
                  Sent from my Nokia s fenerche

                  Коментар


                  • #10
                    От: Как да работим правилно с моторен трион?

                    Когато закупваш Хускварна, в кашона има подробна книжка с обяснения, как да се повалят дървета, как се прави нареза, за да падне там където искаме дървото, как се пали, как се гаси, как се прави профилактика на въз. филтър и още куп неща.... Абе всичко са си обяснили хората, ама трябва някой да чете......
                    Пък и хората са си написали, винаги носете предпазно облекло, каски, маски и винаги хубави обувки!
                    Трябва да седи някъде по шкафовете, у нас книгата.... Трябва си практика и разум при работа, не мислиш ли с главата стават поразии...
                    Аз да чукна на дърво, режа от има-няма 7-8 години и до сега не са ми се случвали пакости, било от машина, било от мен и дърво...
                    Свалям филмчето, винаги човек може да научи нещо повече...
                    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                    Honda Dominator 650
                    088ЧЧ93979-->Борис
                    0878956Ч38-->Борис

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X