Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Молба за работа за инвалид

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Молба за работа за инвалид

    Здравейте! Казвам се Гаврил, на 25 години съм, инвалид 100%. Завършил съм "Промишлена електроника". В момента съм студент първа година в МВБУ "Маркетинг и комуникации" дистанционна форма.
    Молбата ми е следната, ако вие или някой ваш познат може да ми помогне в намирането на работа, ще съм безкрайно благодарен. Имам едно условие и то е тя да не е свързана с компютър или, ако е то да не е повече от 3-4 часа, защото имам и проблем със зрението. Занимавал съм се с много неща - изработване на сайтове на html и css(спрях, защото не ми препоръчват продължителна работа с компютър), за една турска фирма сглобявах пластмасови елементи, но тя фалира.... Имам опит с Photoshop, Word, Excel PowerPiont и др. В сайтовете за работа попадам на недобросъвестни хора за надомна работа, искат нещо като първоначална вноска, за да ми изпратят материали и накрая нищо не става. Живея в село Врачеш на няколко километра от Ботевград. Ходил съм и разпитвал навсякъде в града, но все казват, че няма подходяща работа за мен и ме отпращат с уговорката да ми се обадят, ако изникне нещо.
    Нямам никаки финансови претенции, всеки лев ще е в плюс и най-важното ще се чувствам полезен на себе си и семейството.
    Ако някой ми даде шанс, ще съм му благодарен завинаги!

  • #2
    От: Молба за работа за инвалид

    Здрасти, знаеш ли език?

    Коментар


    • #3
      От: Молба за работа за инвалид

      Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
      Здрасти, знаеш ли език?
      Да, ангийски.
      Последно редактирано от gago89; 01-07-15, 22:30.

      Коментар


      • #4
        От: Молба за работа за инвалид

        Локвайте. Всичко се нареди!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X