Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на малък джип дълга база

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Избор на малък джип дълга база

    Първоначално публикуван от Alexxxx Преглед на мнение
    ... Може ли друг да регистрира колата вместо мен в КАТ ако му дам личната ми карта?
    Може! И пълномощно трябва да му разпишеш на човека, който ще върши работата - в КАТ не става само с чужда л.карта...
    И честито ЦР-В!
    SUZUKI V-STROM 1000
    Jeep Cherokee 2.5CRD
    TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
    о889 525 о74 - Владо

    Коментар


    • #32
      От: Избор на малък джип дълга база

      От трън, та на глог.
      CR-V-то е просто Акорд с друго купе. Няма ама нищо от възможностите на витарата, да не говорим за големите.
      Честита ти лека кола.

      Коментар


      • #33
        От: Избор на малък джип дълга база

        Човека каза:
        Първоначално публикуван от Alexxxx Преглед на мнение
        ... но мисля, че ще ми върши работа ...
        Значи ... честито, и много безавариини!

        п.п. Даже и Акорд не е, Сивик е
        Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

        Коментар


        • #34
          От: Избор на малък джип дълга база

          За моите цели (лек офроад) ще ми върши работа. Пък и старата Витара ще си я оправя да ходя с нея по горите. Хондата е с един куршум два заека. Става и за лек офроад и за семейна кола.

          За регистрацията - за пълномощното ше иска нотариус. Ще взема сам да си я регистрирам.

          Коментар


          • #35
            От: Избор на малък джип дълга база

            Първоначално публикуван от белята Преглед на мнение
            Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
            Това парт-тайм ли е и има ли бавни?
            Не, фултайм е, няма бавни. Не се вписва обаче в условието на заглавието - не бих казал, че е малък джип. Иначе за поставените цели ще свърши идеална работа, даже и разхода е много приемлив.
            Дизеловия двигател е 2,0 CRDI, комънрейл дизел. Някой беше писал, че е на VM, но работи доста добре и дърпа прилично. Чат-пат излизат проблеми с дюзите, както впрочем и на други комънрейл мотори се случва.
            Последно редактирано от l.m; 05-07-15, 09:27. Причина: допълнение
            Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

            Коментар


            • #36
              От: Избор на малък джип дълга база

              Добре бре!!! Що па тряа да е обезателно малък и дълъг!!!/как звучи самооо/Ами ако е голям и къс няма ли да ти върши същата работа!?!Че големите и късите май имат повечето неща дет ги искаш!
              Зазсъждавам си просто.
              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
              0888854582
              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

              Коментар


              • #37
                От: Избор на малък джип дълга база

                Ако си със семейство и ще се ползва за основна кола с тоя голям и къс,такъв голем ще си набодеш че....
                Хондата не е лош избор стига да не разчиташ за по сериозен офф.По широка и по удобна е отвътре от гранд витарата и другия +е,че газовата бутилка вътре заспива под масичката,а с витарата половината багажник е чао.Общо взето това са +совете пред гранд витарата
                Pathfinder 4.0L

                Коментар


                • #38
                  От: Избор на малък джип дълга база

                  Първоначално публикуван от RIFLE Преглед на мнение
                  Ако си със семейство и ще се ползва за основна кола с тоя голям и къс,такъв голем ще си набодеш че....
                  Е.....да.Три врати си кофти за семейство!
                  Ама то ".....до края,душата у рая и ти от края" обикновено нема!!!!
                  Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                  0888854582
                  Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                  Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Избор на малък джип дълга база

                    Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                    Добре бре!!! Що па тряа да е обезателно малък и дълъг!!!/как звучи самооо/Ами ако е голям и къс няма ли да ти върши същата работа!?!...
                    Например, защото малките и дълги, тежат около 1400-1450 кг (Гранд Витара, Спортидж, Чероки, ЦРВ..). А големите и късите са по 1700-1800 кила (Терано, Фронтера, Паджеро).

                    Аз имах късо Терано, сега съм със Спортидж Гранд - разликата в багажниците е доста голяма, особено след като бутилката за газта ми е в пода. Тераното тежко, солидно, камионесто. Кията е лека, пъргава и се кара като лека кола.

                    Зависи какви са приоритетите на човек, но при всички положения разликите са съществени.
                    Nissan Terrano 2,7 TDI

                    Коментар


                    • #40
                      От: Избор на малък джип дълга база

                      Хондата е перфектна. Кожен салон, ел. люк, климатик. Двигателя е доста тих. Много запазена. Обаче в КАТ ме накараха да махна фолиото на предните странични стъкла. Възможно ли е да са били фабрично затъмнени? Не че има някакво значение вече, но ако са фабрично затъмнени, имат ли право да искат да махна фолиото?

                      Коментар


                      • #41
                        От: Избор на малък джип дълга база

                        Ако са фабрично затъмнени,няма да е с фолио
                        Mitsubishi Padjero II 2.8 TDI

                        Коментар


                        • #42
                          От: Избор на малък джип дълга база

                          Първоначално публикуван от Alexxxx Преглед на мнение
                          Хондата е перфектна. Кожен салон, ел. люк, климатик. Двигателя е доста тих. Много запазена. Обаче в КАТ ме накараха да махна фолиото на предните странични стъкла. Възможно ли е да са били фабрично затъмнени? Не че има някакво значение вече, но ако са фабрично затъмнени, имат ли право да искат да махна фолиото?
                          Не съм чувал за фабрично затъмняване с фолио.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Избор на малък джип дълга база

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            Не съм чувал за фабрично затъмняване с фолио.
                            Сигурно си прав. Четох някъде, че има Хонди с фабрично затъмнени стъкла и си помислих, че и моята е такава. Значи в Гърция не е забранено да се затъмняват предните странични стъкла (колата е от Гърция). Става дума за леко затъмняване, не да не се вижда нищо през тях.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Избор на малък джип дълга база

                              А как се определя леко или тежко е затъмняването.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Избор на малък джип дълга база

                                За трети път - няма Хонда със заводски затъмнени стъкла чрез залепване на фолио.

                                Така като се замисля, даже е под съмнение, дали изобщо има CR-V 1-ва генерация със заводски затъмнени стъкла.
                                Говоря за европейския пазар. Имах 2 CRV-та 1-ва ген., обаче JDM-kи, с фабрично затъмнени стъкла, но не с фолио. Тонирани са стъклата на задните врати, багажника и стъклото на вратата на багажника.
                                Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X