Обява

Свий
Няма добавени обяви.

относно части за Киа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • относно части за Киа

    Здравейте,
    Налага се да си купя някои части за Киата. Проверих както магазините наоколо, така и интернет магазин
    /http://www.bazis-m.bg/%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0-ComCategory20961bg/
    Например, разлика 15 лв за бобина. А в този сайт преден ам е 62 лв, а иначе най-евтино ми предложиха китайски за 130 лв..??
    Някой купувал ли е оттук?
    Благодаря!
    Николай
    VITARA 1.6, 93 къса кабр
    КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

  • #2
    От: относно части за Киа

    Е, след направено запитване, се оказа, че или не е актуализиран скоро сайта, или че няма наличност
    Бобините са на цените във Варна, като оригиналните за киата /според тях/, са по-скъпи,
    Но пък оригинални амове са на цената на предложени ми китайски във Варна, че има и по-евтини корейски
    Поздрави
    Николай
    VITARA 1.6, 93 къса кабр
    КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

    Коментар


    • #3
      От: относно части за Киа

      От Базис-М съм поръчвал няколко пъти, като цените не винаги са актуални и е добре да се сверят по телефона.

      Така например си поръчах регулатор за налягане на бензина за 33 лв от Базис. По същото време същият регулатор излизаше в Колос на 40-тина лв, но го нямаха наличен и ми предложиха такъв за седемдесет и няколко лева. Този от Базис си дойде на 33 лв + куриера, като беше оригинален, корейски в оригинална опаковка на KIA.

      И други работи съм поръчвал, но понякога имаше разлика с цените, обявени на сайта. Иначе каквото съм поръчал, това си е идвало след два дни, на цената която са ми обявили по телефона. Много често цените са чувствително по-евтини от тези на Колос. Винаги съм гледал аз да си намеря оригиналния номер на частта и да им го кажа.Ако го нямаш, можеш да им дадеш номера на шасито и те да си намерят номера на частта.
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • #4
        От: относно части за Киа

        Базиса е и моя избор вече над 7 години. И нещата са им истински и цените са добри.

        Коментар


        • #5
          От: относно части за Киа

          Благодаря!
          Пускам си поръчката
          Николай
          VITARA 1.6, 93 къса кабр
          КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

          Коментар


          • #6
            От: относно части за Киа

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            Базиса е и моя избор вече над 7 години. И нещата са им истински и цените са добри.
            Благодарение на Пенчо и аз съм твърдо за Базиса.

            Коментар


            • #7
              От: относно части за Киа

              Днес и аз си поръчах от базиса клапан за отдушника на картерните газове, ще видя какво ще ми пратят.
              Bertone freeclimber 1.8 115hp

              Коментар


              • #8
                От: относно части за Киа

                Получих го и цената е 5.20, тук във Варна ми го намериха за около 22 лв.
                Bertone freeclimber 1.8 115hp

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X