Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep WJ 3.1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep WJ 3.1

    Хмъъ, и друг път съм писал за кумеца... Мнооо тъпо парче, да ми е жив и здрав мнооого години!
    Пратих го с моя джип с караваната на риба, пък той взел жена си - кумицата. Тя нали е жена и разбира от хубаво, харесала мойта джипка и работата стана така, че на моя човек му се наложило да търси WJ по спешност. Нали е тъп земеделец, решил да търси дизел. Разбирам да не съм му казвал кой е правилния мотор и ако тръгне да взема WJ да ми се обади, ама не! Решил пича да ме изненада и хоп пристига с WJ Quadra-Trac II... дизел, както се вижда от заглавието... Питам го, пробва ли го - да. Какво му пробва - ами дали върви...!!? Е, ами върви... Пали и тръгва... Малко му текът диференциалите и скоростната кутия, превключва странно скоростите, бавните включват с удар, има малко разбити тампони, няма гуми, климатика не работи, ама си върви, к'во пък толкова...!?
    Амортисьорите са добре, салона е супер, маслото на двигателя вече е сменено. Предстои смяна на масла в раздатка и диференциали, тампони, намиране на радиатор за климатик, проверка на виско, промиване на радиатор и... каквото почне да излиза едно по едно...
    Разбирам да го беше го взел тънко, но за тези пари щяхме да му намерим бензинов с газ в доста по-добро състояние! Мурдарщината в поддръжката до сега извира от всеки детайл, без салона! За сега оставам без думи... Ще пиша за продължението нататък...
    Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

  • #2
    От: Jeep WJ 3.1

    Ама пък човека е Хаджия не е махнаджия
    Да я кара со кеф и без аварии !
    Еди Рангелов : 0885 088 444
    Няма незаменими има незабравими хора !!!

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X